www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

O nas

...czyli specjalny dział, w którym możecie się napisać kilka słów o sobie

Postprzez pabulon » 5 sie 2008, o 11:29

resa napisał(a):... " Co dzień gonię swe marzenia, lecz życie ciągle rozwidlenia na ścieżce mojej stawiać lubi, więc szlak się we mgle gęstej gubi. Nawet, gdy cel się w końcu daje wskazać, to znów przed dróg rozstajem jestem po kolejnej chwili i znów się mi marszruta myli. I choćby mi się wydawało, że drogę znależć się udało, to ... znów kolejne jest rozdroże ... pomóż wędrować ... Dobry Boże "...

Dla reski :oops: Nie chcę więcej
Beatius est magis dare, quam accipere
pabulon
Bywalec

Postprzez resa » 6 sie 2008, o 09:51

A ja Ci serce Obrazek w podzięceObrazek
..."Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"...
resa
well-wisher

Postprzez smuklaewa » 6 sie 2008, o 12:25

:-) I to jest milośc prawdziwa....
Cudne malżeństwo,tylko podziwiac :lol:
smuklaewa
smile with me

Postprzez resa » 6 sie 2008, o 21:47

Czuję się poniekąd zawstydzona :oops: , bo nie spodziewałam się tak pięknej dedykacji. No ale cóż, w końcu to tyle wspólnych lat :oops: Nie wiem, co jeszcze mogłabym powiedzieć, najlepiej już chyba nic :oops:
..."Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"...
resa
well-wisher

Postprzez smuklaewa » 6 sie 2008, o 22:01

:-) Cudownego mężczyznę mam -----zaśpiewaj mu z rana :-)
smuklaewa
smile with me

Postprzez Baster » 30 sie 2009, o 16:10

resa napisał(a):... " Co dzień gonię swe marzenia, lecz życie ciągle rozwidlenia na ścieżce mojej stawiać lubi, więc szlak się we mgle gęstej gubi. Nawet, gdy cel się w końcu daje wskazać, to znów przed dróg rozstajem jestem po kolejnej chwili i znów się mi marszruta myli. I choćby mi się wydawało, że drogę znależć się udało, to ... znów kolejne jest rozdroże ... pomóż wędrować ... Dobry Boże "...

Kocham Cię ... Nie jesteś sama
Uśmiech to nic innego, jak błysk radości naszej duszy
Baster
Bywalec

Postprzez Reska » 24 mar 2018, o 17:05

Witam wszystkich :-) ponownie po latach nieobecności chciałam przywitać się na tym forum, Resa to Reska.
Witam użytkowników, służę pomocą w miarę moich możliwości. Pozdrawiam wszystkich.
..." Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem "...
Reska
Nowicjusz

Postprzez dana_meadbh » 25 mar 2018, o 19:29

Witaj, miło, że wróciłaś. Pozdrawiam serdecznie.
dana_meadbh
Hero

Postprzez Reska » 27 mar 2018, o 19:31

Dziękuję :-) Przez te wszystkie lata śledziłam to forum ( bez możliwości pisania).W chwili obecnej jestem Reska, bo nie było możliwości odzyskania Resy.

Serdecznie Cię pozdrawiam. a przy okazji wszystkim forumowiczom życzę, by nadchodzące święta były dla wszystkich dniami przeżytymi w radości, pokoju i życzliwości.zatem radosnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz błogosławieństwa Bożego, jak również smacznej święconki :-)
..." Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem "...
Reska
Nowicjusz

Poprzednia strona

Powrót do To My

• Nowe posty
  • Wątki bez odpowiedzi