www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

Witam, proszę o kontakt

...czyli specjalny dział, w którym możecie się napisać kilka słów o sobie

Postprzez kalkam » 23 sie 2015, o 11:30

bylismy w zeszlym tygodniu u p kardiolog i robila echo serca sprawdzalam teraz te papiery ale nic nie pisze o szerokosci aorty nastepna wizyta w styczniu a lekarz rodzinny nie sadze aby mi cos pomogl to gdzie mam sie dowiedziec?
kalkam
Nowicjusz

Postprzez szczypior » 23 sie 2015, o 12:25

co masz napisane na paperach z echa?
Yes we can!
szczypior
Ekspert

Postprzez kalkam » 27 sie 2015, o 14:54

Hej bylam dzis z synem u neurologa w sumie nic konkretnego nie dowiedzialam sie i p dr poradzila mi aby isc do endykrologa Oczywiscie prywatnie to trzeba pojsc ale to jakos za tydzien
kalkam
Nowicjusz

Postprzez kalkam » 28 sie 2015, o 19:49

Witam a jednak sa dobrzy ludzie na tym swiecie Dziekuje dwom paniom ktore do mnie przedzwonily i porozmawialysmy na interesujace mnie tematy dzieki Jestem na faceboku mozemy popisac Anna Kaleta pozdrawiam
kalkam
Nowicjusz

Postprzez kalkam » 16 wrz 2015, o 22:17

witam dzis bylismy u endykrologa w gorzowie swietna doktor widac ze cos sie zna na zm podala mi duzo wskazowek co robic dalej min wyjazd do poznania i podjecie tam leczenia
kalkam
Nowicjusz

Postprzez kalkam » 6 paź 2015, o 13:10

Witam po dlugiej przerwie wybieram sie z mezem i dziecmi na spotkanie 17 pazdziernika bardzo sie ciesze ze sie spotkamy i porozmawiamy a przy okazji mam pytanie czy ktos cos wie o klinice w Hamburgu ? jak tam mozna sie dostac w celu leczenia czy wystarczy ubezpieczenie dziecka ?
kalkam
Nowicjusz

Postprzez Montana » 6 paź 2015, o 13:26

Podejrzewam ze leczenie byloby tylko prywatnie. Zasada choc chora i kłócąca sie z dyrektywa UE mówiąca o wolnym wyborze miejsca leczenia przez pacjenta mówi ze jesli Marfana da sie leczyć w Polsce a według niektórych lekarskich guru da sie to za granice taki Marfan leczyć sie nie wyjedzie za kasę z NFZ chyba ze zapłaci z własnej kieszeni.
Co z tego, że Marfan brzmi dumnie jak kończy marnie
Montana
VIP

Postprzez kalkam » 9 paź 2015, o 15:18

Swietnie wszedzie tylko prywatnie ale skad na to wszystko brac? u nas czlowiek chodzi od lekarza do lekarza a oni patrza na czlowieka jak na ufo biora kase i nic nie pomoga no bo skad jak zielonego pojecia nie maja o tej chorobie?to albo niech sie doksztalcaja albo juz sama niewiem co .mialam nadzieje ze za granica byloby latwiej sa tam specjalisci zajmujacy sie Marfanem i czlowiek chociazby sie dowiedzial co dalej robic i jak zyc bo u nas to czlowiek chyba zglupieje jak go wylecza aj nie chce mi pisac nawet do zobaczenia w sobote i dzieki za podpowiedzi
kalkam
Nowicjusz

Postprzez Gewinner » 9 paź 2015, o 18:34

Gdyby zlikwidowali unie, nfz i ten cały socjalizm, to można by się w końcu za swoje pieniądze leczyć. A nie że ja płacę na nfz i inne podatki a oni (!)"może" mnie łaskawie będą leczyć.

Tak jak jest teraz to nie mam ani pieniędzy ani leczenia, a pójść na niektóre operacje to jak próba samobójcza.
I przypominam ,że leczenie było by 6 razy tańsze. Czyli za operacje w Holandii zapłacilibyśmy zamiast 200tys tylko 33tys.
Gewinner
Beniaminek

Postprzez Gosieńka » 9 paź 2015, o 22:14

Gewinner nie wiem czy byłoby mnie stać na zapłacenie za swoją operację - chyba jednak do 19 roku życia nie napłaciłam się za składki aż tak dużo by taniej wyniosło mnie leczenie prywatne... I raczej większość osób przewlekle chorych, często korzystających z opieki medycznej, byłaby w tarapatach przy całkiem prywatnej służbie zdrowia.
Carpe diem!
Gosieńka
VIP

Poprzednia strona

Powrót do To My

• Nowe posty
  • Wątki bez odpowiedzi