www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

nasza optymistyczna rodzinka

...czyli specjalny dział, w którym możecie się napisać kilka słów o sobie

Postprzez jimmysgirl » 23 sie 2016, o 21:16

Witajcie kochani,

od niedawna szaleję na forum żebrząc pomocy więc najwyzszy czas przedstawic się. Jestem Iwona i nie mam ZM. Ale mój mąż oraz nasze dzieci mają.
Mąż Paweł ma 34 lata, ma dużą wadę wzroku, astygmatyzm, skoliozę, 13 lat temu Bentala w Aninie a tydzień temu spruła mu się aorta i leży teraz w GUMed s Gdańsku bo zastało nas to w trakcie urlopu nad morzem :)
Dzieciaki: Gosia lat 5,5 z cech ZM ma niedomykalnosci zastawek aortalnej i mitralnej do 2 st, od roku przyjmuje propranolol i to zastopowalo rozrosty. Poza tym dziewczynka ma przeprosty i cierpi na bole stawow czasem.
Syn Rysio lat 3 gdyby nie badania genetyczne nie widać u niego cech ZM, no moze poza koślawością kolan i stóp ale to zdrowe dzieci też mają.
Dzieciaki są pod opieką Szpitala Pediatrycznego WUM na Żwirki i Wigury/Banacha.
Mąż pod opieką Hoffmana z Anina byl dotychczas ale teraz pewnie opieka nad nim się nieco zagęści :)
zachęcamy do kontaktu, będzie mi bardzo milo zaprzyjaznic sie ze Wszystkimi na forum i wymieniać tu doświadczenia.
Mieszkamy w Warszawie i gdyby ktos coś to jestesmy chętni pomóc.
Szczęśliwa żona i matka Marfanów :)
jimmysgirl
Nowicjusz

Postprzez dana_meadbh » 24 sie 2016, o 08:28

Witaj,
jestem mamą 19- latki z ZM. Sama jestem zdrowa, mąż też, pozostałe dzieci 7 - latek i 5 - latka również. Rozgość się na forum. Pozdrawiam.
dana_meadbh
Hero

Powrót do To My

• Nowe posty
  • Wątki bez odpowiedzi