www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

Witam wszystkich Forumowiczów :)

...czyli specjalny dział, w którym możecie się napisać kilka słów o sobie

Postprzez Kaska » 19 lut 2017, o 16:44

Dzień dobry, po ponad roku zdecydowałam się napisać...czytałam, czytałam i jakoś nie mogłam
się zdecydować, po co pisać kiedy wszyscy mają tu swoje problemy.Jestem mamą 30 latka ;
o marfanie dowiedzieliśmy się pod koniec listopada 2015 - szok , niedowierzanie itd.
Tu ukłony dla P,Jana - za niezwykle miłą i fachową rozmowę , za kontakt a Panią dr ; i w ogóle :)
dzięki że Pan jest.
I potem to już z górki - owszem posiada niektóre cechy kliniczne zespołu ale z badań genetycznych
nie jest Marfanem.Przynajmniej pierwszych.Jest pacjentem Anina /my ze stolicy :) czyli kardiologia
zaliczona. Ale mamy większy problem - otóż mój Marfan ma coś co się nazywa "wiotkość żeber".
I tu pytanie ; czy ktoś miał , może słyszał , czy był diagnozowany , jeżeli był - to gdzie ?
Objawy: ostatnie dwa żebra po prawej strony są wiotkie, włażą mu gdzieś , boli go bardzo, w
zasadzie od roku żyje w bólu. Tu trzeba dodać że ani badanie TK ani rezonans nic nie wykazują,
bo żebra są całe , nie złamane , nie pęknięte.

To tyle na początek, serdecznie pozdrawiam Wszystkich.
Kaska
Nowicjusz

Postprzez Gosieńka » 19 lut 2017, o 22:19

Witaj Kasiu :)
Ja też stoliczanka i pacjentka Anina - właśnie czeka mnie ta przyjemność odwiedzin tam w tym tygodniu.
Co do problemu z żebrami - nie wypowiem się i nie pomogę bo mnie to nie dotyczyło i nie dotyczy. Aby lekarze coś zaradzili na te bóle.
Trzymajcie się i rozgość się na forum :)
Carpe diem!
Gosieńka
VIP

Powrót do To My

• Nowe posty
  • Wątki bez odpowiedzi