www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

Nawykowe zwichnięcia rzepek kolanowych

...czyli wszystko, co związane z Zespołem Ehlersa-Danlosa

Postprzez sheepbaby » 21 paź 2012, o 18:50

Witajcie,
ja również zmagam się z nawykowym zwichnięciem rzepek. U mnie jest to wada wrodzona obu rzepek, jestem po 4 operacjach. Niestety bez skutku :-/
Aktualnie mam 3 miesiąc rehabilitacji, gdyż wyskoczyła mi rzepka lewa. Najprawdopodobniej czeka mnie kolejny zabieg. Może polecacie jakiś dobrych specjalistów w tym zakresie?
sheepbaby
Nowicjusz

Postprzez Gosieńka » 15 gru 2012, o 16:58

kapsułka napisał(a):Czytając, mający problem - nie zadawajcie pytań, bo na tym kiedyś wartościowym forum można było uzyskać konkretną podpowiedź, pokierowania, teraz jest tylko dla osób z tzw. marfanem, bo bardzo skrzętnie wyemilinowano udział chorych z eds -> patrz ostrzeżenia dla użytkowników

Szkółka !!!! milczący "administrator" ! Pedagog !!!!!!

Zlikwidujcie ten dział, po cóż reklamować pomoc tym ludziom, jeśli dbacie jedynie o siebie.

SZOK, to dyskryminacja chorych przez ... ... chorych
Szokiem jest co co piszesz. Nikt nikogo nie wyeliminował z niczego. Jeśli chodzi o Resę - była taka a nie inna sytuacja, za złamanie regulaminu została zablokowana i był ku temu powód. To że inni z EDSem nie piszą tutaj - ich sprawa i ich wybór. Nikt nikogo z powodu nie-marfana a eds-a nie blokuje. Chyba powstało inne forum i tam ludzie z EDS się przenieśli, podobno.

Napisałaś kapsułko JEDEN post i już rzucasz takimi bezpodstawnymi zarzutami. Skoro jesteś w temacie - odpisz łaskawie na czyjeś pytanie a nie piszesz takie bzdury. Skoro tak chcesz udzielić komuś pomocy to jej udziel.
Nigdy w życiu nie miałam zwichnięcia rzepek kolanowych żeby móc coś komuś radzić. I nie ma się co oburzać bo Duchem Świętym wszyscy nie jesteśmy i nie znamy odpowiedzi na każde pytanie.
Carpe diem!
Gosieńka
VIP

Postprzez Tomek78 » 16 gru 2012, o 10:16

Kapsułka nie przesadzaj. Najpierw kultura wymagałaby przedstawinia si ę choćby ogólnego i przywitania się, a nie od razu atakować i wysuwać wnioski wyssane na jakiejś nieuzasadnionej podstawie, Nikt nie jest tu zamknięty na konkretne dolegliwości czy schorzenia, a stara się pomóc każdemu jak tylko potrafi. Jak Ty możesz coś dopowiedzieć w jakimś temacie to włączaj się do rozmów, a nie oczekuj od innych żeby byli ekspertami z wszystkiego. Założysz temat, zadasz pytanie to jak się znajdzie ktoś kto będzie mógł udzielić odpowiedzi na peewno to zrobi. Ja tutaj zaglądam od 2010 roku i mogę śmiało stwierdzić, że są tu bardzo mądrzy ludzie, którzy pomagają i wspierają jak tylko mogą, a że jest większość z ZM to wiedzą więcej w tym kierunku. Następnym razą zastanów się zanim coś napiszesz, choć krytyka też nieraz bywa pomocna w działaniu. Pozdrawiam Cię Kapsułka!
Jeśli masz oczy patrz,
Jeśli widzisz spostrzegaj...
Tomek78
Adept

Poprzednia strona

Powrót do Zespół Ehlersa-Danlosa

• Nowe posty
  • Wątki bez odpowiedzi