www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

Co robić, o co chodzi.

...czyli wszystko, co związane z Zespołem Ehlersa-Danlosa

Postprzez JanK » 16 lis 2009, o 11:01

Lucassith napisał(a): ....... Potrzebuje jakichś informacji na ten temat bo czytanie tematów różnych nie odpowiada na moje pytania. .....

Jesteś w trakcie poszukiwania wiedzy o swoim schorzeniu, dlatego chcę zwrócić Twoją uwagę na ew. konsekwencje zdrowotne wynikające z braku dbałości właśnie o nadmiernie ruchome stawy.
Obecnie - czyli w Twojej młodości konsekwencje w postaci bólu raczej nie występują albo sa mało zauważane. Jednak w troche późniejszym wieku zauważamy narastanie dolegliwości bólowych. Oszczędzając stawy można odsunąć czas kiedy będziesz odczuwał różne dolegliwości stawów.
Dodam, iż juz teraz dobrym jest wspierać słabszą tkankę łączną poprzez dietę wzbogaconą o składniki odżywiające tkankę łączną stawów - kolagen ( Polecam galarety i chrząstki jako uzupełnienie diety).
O planach zapominamy, działanie zostanie uwiecznione.
JanK
Ekspert

Postprzez pawelek » 16 lis 2009, o 11:40

JanK napisał(a):( Polecam galarety i chrząstki jako uzupełnienie diety).

słowem lorneta i galareta ... , cieszę się , że oficjalne zalecenia dietetyczne M. P. -- są przypadkowo zbieżne , z moimi gustami kulinarnymi . :-D :-D :-D
pawelek

Postprzez Endrio » 5 sty 2015, o 12:49

4. Masz w sumie pięć głosów, z których możesz oddać po jednym na każdą z organizacji. Ehlers Danlos Syndrome Network Cares, aby zwiększyć swoje szanse, połączył się z dwoma innym organizacjami, dlatego proszę Cię o oddanie głosów także na poniższe organizacje. Kliknij na TOP 100 i oddaj swój głos również na Trisomy 18 Support Inc i na The Parent Project For Muscular Dystrophy Research Inc postępując jak wyżej.
Our complete set of pmp certification online best f luck
Endrio
Nowicjusz

Postprzez asocko » 6 sty 2015, o 20:29

Napisz coś więcej o tym rankingu, o co tu chodzi i gdzie go można znaleźć. Możliwe, że jest to wartościowe, ale bez odnośnika niewiele można z nią zrobić...
Twoje życie jest takie, jakie są Twoje myśli.
asocko
VIP

Postprzez doniagg.sz » 7 kwi 2015, o 20:23

no dokładnie napisz coś więcej na temat tych rankingów...
doniagg.sz
Nowicjusz

Postprzez lksbobowa » 22 kwi 2015, o 10:44

Też jestem cieakwey, mam pracę napisać na ten temat... pozdrawiam
lksbobowa
Nowicjusz

Postprzez Montana » 23 kwi 2015, o 09:19

A ja myślę, ze nie masz nic do napisania tylko nabijasz posty a potem sruuu jakaś reklamka lub polecanel linki?? Hę? W ilu osobach jeszcze będziesz się logować na to forum??
Co z tego, że Marfan brzmi dumnie jak kończy marnie
Montana
VIP

Postprzez Paweł » 27 kwi 2015, o 16:52

Montana napisał(a):A ja myślę, ze nie masz nic do napisania tylko nabijasz posty a potem sruuu jakaś reklamka lub polecanel linki?? Hę? W ilu osobach jeszcze będziesz się logować na to forum??

--- słuchajcie Justyny ... "umysł ostry jak brzytwa " , ja od razu mówiłem ... :P
Paweł
VIP

Powrót do Zespół Ehlersa-Danlosa

• Nowe posty
  • Wątki bez odpowiedzi