www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

Zapraszamy do udziału w projekcie "Serce do pracy"

...czyli wszystko, co może nam ułatwić życie

Postprzez afadro » 8 sty 2010, o 13:33

Znalazłam w internecie takie zaproszenie, może zainteresuje kogoś.

"Zapraszamy do rekrutacji w projekcie „Serce do pracy” realizowanego w Toruniu, przez Fundację ALMA. Projekt, współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego będzie trwał przez prawie pół roku. Skierowany jest do osób niepełnosprawnych, cierpiących z powodu chorób układu krążenia, które są nieaktywne zawodowo i mieszkają na terenie powiatu toruńskiego.
„Serce do pracy” to kompleksowy program wsparcia, który obejmuje:

-wykłady z zakresu oświaty zdrowotnej,
-indywidualne konsultacje z lekarzem i dietetykiem - opracowanie
dostosowanego do stanu zdrowia programu terapeutycznego i indywidualnej diety;
-udział w zajęciach jogi i nordic-walkingu;
-warsztaty z doskonalenia kompetencji osobistych, które nauczą lepiej radzić sobie z chorobą i pomogą podjąć aktywność zawodową i pozazawodową;
-warsztaty zawodowe: do wyboru moduł gastronomiczny lub ogrodniczy,
podczas których uczestnicy zdobędą zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną.

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w projekcie, zapraszamy serdecznie do kontaktu z Biurem Projektu w Toruniu pod numerem telefonu: 56 620 00 lub 608 667402 Rekrutację prowadzimy do 31 stycznia 2010r. Liczy się kolejność zgłoszeń."
Prosiłam o wszystko by cieszyć się życiem, dostałam życie by cieszyć się wszystkim.
afadro
Alfa&Omega

Powrót do Niepełnosprawność - ulgi, regulacje prawne itp

• Nowe posty
  • Wątki bez odpowiedzi