www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

Specjalne podziękowania dla Stowarzyszenia

Postprzez gabriela » 3 wrz 2008, o 09:16

Chciałam t ą drogą gorąco podziękować Stowarzyszeniu Marfan Polska i panu prezesowi Jankowi Kawalcowi za ogromną , bezinteresowną pomoc jakiej mi udzielili.
21 sierpnia, następnego dnia po wypadku, który mnie spotkał w Ustroniu Morskim , pan Prezes, nawet nie proszony - od wczesnego rana gnał z Gdyni do Kołobrzegu gdzie leżałam w szpitalu, by udzielić mi wsparcia, zapakować do swojego auta ( mimo potężnego gipsu na mojej nodze i niepewnego stanu zdrowia) i przetransportować przez całą Polskę do wymarzonego szpitala w Piekarach Sląskich. Jechaliśmy cały dzień - 600 km, pan Prezes w drodze troskliwie się mną opiekował, nosił do samochodu posiłki na tacy :-)
Za spontanicznie, bezinteresownie podjętą akcję wyrwania mnie z opresji- jeszcze raz - BARDZO DZIĘKUJĘ!!!
......i kiedy przyjdą dni deszczowe, naucz się przechodzić między kroplami
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez smuklaewa » 3 wrz 2008, o 11:28

:-) Nasz Pan Prezes jest cudownym ,bezinteresownym czlowiekiem....
Również dołanczam się do słów Gabrysi....miałam okazję przywitac się z nim kiedy przyjechał po nią :lol:
smuklaewa
smile with me

Postprzez Paweł » 3 wrz 2008, o 17:37

Jak się zaczął związek pana Jana akurat z tą chorobą , czy ktoś z jego bliskich był chory ? - W 2000 roku kardiolog dała mi książkę taka niebieską i tam był adres stowarzyszenia w Gdańsku i oddział w Warszawie , dzwoniłem do oddziału warszawskiego i rozmawiałem z panią która była chora i miała dwójkę chorych dzieci . Mówiła , że organizowała spotkania , ale ludzie nie przychodzili i będąc sama ciężko chora , zaprzestała działalności .Ciekawe kto to był ???? Rzecz miała miejsce osiem lat temu .
Paweł
VIP

Postprzez gabriela » 3 wrz 2008, o 18:58

Paweł napisał(a):Ciekawe kto to był ????

Pewnie Renatka, moja ukochana przyjaciółka z Warszawy, pierwsza redaktorka Naszego Życia i pomysłodawczyni wielu działań Stowarzyszenia.
czy ktoś z jego bliskich był chory ? -

Państwo Kawalcowie założyli Stowarzyszenie Marfan Polska na wiieść o diagnozie ZM u swojej córki, diagnoza po latach okazała się chyba (?) błędna, ale Stowarzyszenie na szczęście pozostało.
......i kiedy przyjdą dni deszczowe, naucz się przechodzić między kroplami
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez JanK » 4 wrz 2008, o 07:06

Miło jest czytać słowa skierowane do siebie jako superlatywy a szczególnie kiedy dopadają mnie przeróżne kontrole.
Działania Stowarzyszenia ciągle ktoś musi sprawdzać jakby chciał mieć wpływ na to co robimy i niekiedy przez takie sprawdzanie tym kontrolującym przyświeca szczytny cel doskonalenia Organizacji. ALE ILE TO KOSZTUJE NERWÓW.
Ostatnie kontrole duzych naszych projektów wypowiadają się o nas pozytywnie a przede wszystkim nie stwierdziły nagannych uchybień. Oceniają nas dobrze.

W sprawie moich związków z ZM - w najbliższej rodzinie mam dwie osoby które dotyczy genetyczna wada tkanki łącznej (córka wcześniej rozpoznawana jako ZM ma inny zespół wady tkanki łącznej)
O planach zapominamy, działanie zostanie uwiecznione.
JanK
Ekspert

Postprzez Paweł » 4 wrz 2008, o 11:39

jak już wygram tą swoją szóstkę w totolotka (jest to jedynie kwestia czasu ), rozwiąże wszelkie problemy finansowe stowarzyszenia .
Paweł
VIP

Postprzez smuklaewa » 9 wrz 2008, o 23:15

JanK napisał(a):Ostatnie kontrole duzych naszych projektów wypowiadają się o nas pozytywnie a przede wszystkim nie stwierdziły nagannych uchybień. Oceniają nas dobrze.

Nie może byc innaczej przy tak wspaniałym Prezesie :mrgreen:
Wazeliniara jestem :-)CO :?: ,ale ja stwierdzam fakt...miło miec kogoś takiego ,kto jest urodzonym filantropem....a Ty Janku kochasz to co robisz....
smuklaewa
smile with me

Postprzez Gosieńka » 10 wrz 2008, o 08:30

smuklaewa napisał(a):ale ja stwierdzam fakt...miło miec kogoś takiego ,kto jest urodzonym filantropem....a Ty Janku kochasz to co robisz....
I ja się pod tym podpisuje :-) Co my byśmy bez P.Prezesa zrobili... :roll:
Carpe diem!
Gosieńka
VIP

Postprzez smuklaewa » 18 lut 2010, o 23:43

Gosieńka napisał(a):I ja się pod tym podpisuje :-) Co my byśmy bez P.Prezesa zrobili...
No właśnie co???
JanK napisał(a):Działania Stowarzyszenia ciągle ktoś musi sprawdzać jakby chciał mieć wpływ na to co robimy i niekiedy przez takie sprawdzanie tym kontrolującym przyświeca szczytny cel doskonalenia Organizacji. ALE ILE TO KOSZTUJE NERWÓW.
Ostatnie kontrole duzych naszych projektów wypowiadają się o nas pozytywnie a przede wszystkim nie stwierdziły nagannych uchybień. Oceniają nas dobrze.
I tak trzymać Panie Prezesie....
„Znam takie Kocham Cię, które sprawia że istnieję”
smuklaewa
smile with me

Postprzez Aga Wójciak » 19 lut 2010, o 23:41

A ja chciałam bardzo podziękować pani Hannie Kawalec.To ona poleciła nam picie Humany z MCT i udało się!!! :mrgreen: Po wielu przegranych walkach o każdy kilogram moja córka zaczęła TYĆ!!!Dzięki temu mamy też hamowanie wzrostu (to był jeden z warunków) i przede wszystkim PIĘKNĄ I UŚMIECHNIĘTĄ CÓRKĘ bez KOMPLEKSÓW!!! ;-) :lol: jeszcze raz wielkie dzięki.
A panu Jankowi za pierwsze samodzielne WSPANIAŁE wakacje i nawiązane cudowne znajomości naszej latorośli! :mrgreen: :lol: :-D

[ Dodano: 2010-02-19, 22:44 ]
P.S Panie Janie proszę pamiętać o moim zgłoszeniu pomocy w Warszawie.Jeśli jeszcze mogłabym pomóc-proszę dać znać.
Aga Wójciak
Weteran

Postprzez Staś » 20 lut 2010, o 17:12

Tak drogi Prezesie we wszystko co robisz wkładasz całe swoje serce i całego siebie i za to dziękuje, dziękuje także za wszystkie szczęśliwe chwile spędzone w twoim towarzystwie.
Może nie wszyscy widzieli ale nasz Prezes potrafi świetnie tańczyć . :-D
Księga Jakuba 3 - 8

Języka zaś nikt z ludzi ujarzmić nie potrafi. Szkodliwa to, krnąbrna rzecz, pełna śmiercionośnego jadu
Staś
VIP

Postprzez JW » 20 lut 2010, o 22:53

Dziękuję serdecznie za opiekę , wsparcie i pomoc jaką uzyskałem w trudnych chwilach od Hanny i Jana Kawalców

Jan W
JW
JW
Beniaminek

Postprzez JanK » 5 cze 2012, o 12:22

30.04.2012 r. - Podziękowanie dla Darczyńców - Akcji 1% podatku - PODARUJ 1% podatku

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY PRZEKAZALI NAM 1% SWOJEGO PODATKU DOCHODOWEGO ZA ROK 2011.

Dzięki Państwa wsparciu 1 % podatku w 2012 roku przeprowadzimy turnus rehabilitacyjny (prawdopodobny termin sierpień/wrzesień br.), udzielimy wsparcia bezpośredniego kilkunastu Podopiecznym Stowarzyszenia oraz przeprowadzimy ciągłe działania wsparcia osób poszukujących pomocy dla członków swoich rodzin.

Wszystkim Szanownym Darczyńcom DZIĘKUJEMY za okazaną życzliwość.

Chcemy wszystkim Państwu serdecznie podziękować za przekazanie 1 % podatku za 2011 rok jako dowód poparcia dla aktywności naszego Stowarzyszenia.

Dziękujemy również firmom i osobom, które pomogły nam w akcji promującej przekazywanie 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia Rodzin Chorych Na Zespół Marfana Oraz Inne Zespoły Uwarunkowane Genetycznie "Pomóżmy Naszym Dzieciom". To dzięki nim informacja o naszej kampanii dotarła do szerokiego grona podatników.
O planach zapominamy, działanie zostanie uwiecznione.
JanK
Ekspert

Powrót do Stowarzyszenie Marfan Polska

• Nowe posty
  • Wątki bez odpowiedzi