www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

Turnus w Ustroniu Morskim 2010 r.

Postprzez Gosieńka » 12 wrz 2010, o 22:12

Dziękujemy wszystkim za życzenia i gratulacje :-)
Tak jak nam życzycie zamierzamy życ dłuuugo i szczęsliwie :-)
Ostatnio edytowano 13 wrz 2010, o 11:23 przez Gosieńka, łącznie edytowano 1 raz
Carpe diem!
Gosieńka
VIP

Postprzez smuklaewa » 12 wrz 2010, o 22:27

Jesteście Małgosiu z Arturem cudowną parą narzeczeńską :-) ...odnalazły się dwie połówki pomarańczy.Bądzcie najszczęśliwsi i spełniajcie swoje marzenia.
31.08.2010...to jest na prawdę piękna data :mrgreen:
„Znam takie Kocham Cię, które sprawia że istnieję”
smuklaewa
smile with me

Postprzez arturro » 13 wrz 2010, o 12:53

smuklaewa napisał(a):Jesteście Małgosiu z Arturem cudowną parą narzeczeńską :-) ...odnalazły się dwie połówki pomarańczy.Bądzcie najszczęśliwsi i spełniajcie swoje marzenia.
31.08.2010...to jest na prawdę piękna data :mrgreen:

Dzięki Ewcia.
Coś nie napisałas iż w zaręczynach odegrałas niepośrednią rolę, można by cię nazwa "matką chrzestną" naszych zareczyn. Bo musicie wiedziec że Ewcia po moich pytaniach o dobre knajpy w Ustroniu wyczaiła co się kroi, no i oczywiscie dopingowała mi. Troszke doradziła ;-) No i takie uwagi czyniła w dniu zaręczyn ze Goska już przeczuwała ze cos sie kroi. To jej numer wywinęliśmy jak wrócliśmy z zareczyn :-D Ale o tym to wam wiecej moze Ewcia napisze ;-)
arturro
-# Moderator

Postprzez smuklaewa » 13 wrz 2010, o 17:53

arturro napisał(a):Ewcia po moich pytaniach o dobre knajpy w Ustroniu wyczaiła co się kroi, no i oczywiscie dopingowała mi.
O tak Arturku....wybrałeś romantyczną tuż przy morzu gdzie fala łagodnie bije o brzeg....z lodami w gorących wiśniach na winie :-) jakież to poematyczne.
arturro napisał(a):Troszke doradziła
No nie tak troszkę :-P
arturro napisał(a):No i takie uwagi czyniła w dniu zaręczyn ze Goska już przeczuwała ze cos sie kroi.
Nie moja to wina ,że przeorysza jest taka bystra,a Tobie w kieszeni pudełeczko z brylantem ostro sterczało :lol:
arturro napisał(a):To jej numer wywinęliśmy jak wrócliśmy z zareczyn
To fakt....tak w konia dawno mnie nikt nie zrobił,a Wy jako zgrany duet powinniście w teatrze występować :lol: dałam wiarę,że zaręczyn nie było,a Ty Arturze stchórzyłeś w ostatniej chwili padając na kolana,przed swą wybranką... :arrow: :-)mówiąc,że się potykasz tylko nieuważnie ....
smuklaewa
smile with me

Postprzez Montana » 14 wrz 2010, o 08:20

ale lipa ;)
Co z tego, że Marfan brzmi dumnie jak kończy marnie
Montana
VIP

Postprzez Karolina » 14 wrz 2010, o 10:01

prawie do końca nikt nie wiedział o planach Artura. Ewa zdradziła się, że coś wie dopiero 31.08 najpierw Eli a tuż przed zachodem słońca mnie :) A ten numer ze zrobieniem w konia to im się udał wyśmienicie :) Obie z Ewą siedziałyśmy ze szczękami na podłodze i się zastanawiałyśmy co poszło nie tak. Ale jaja były...
"Istnieją magiczne chwile, które choć mijają niezauważone, to jednak niewidzialna Ręka Opatrzności zmienia bezpowrotnie nasz los..."
Karolina
Stały bywalec

Postprzez Montana » 14 wrz 2010, o 10:05

Ewcia taka spryciula i dała sie wrobić, przeca to było wiadome jak 2 x 2 ze Arturro Gosieńce nie przepuści...kwestia była tylko kiedy to się stanie :D
Montana
VIP

Postprzez arturro » 14 wrz 2010, o 17:26

Montana napisał(a):przeca to było wiadome jak 2 x 2 ze Arturro Gosieńce nie przepuści...kwestia była tylko kiedy to się stanie :D

Oj nie przepuściłbym nie przepuściłbym ;-) Ona mi też pewnie nie ;-)
arturro
-# Moderator

Postprzez Montana » 14 wrz 2010, o 18:35

arturro napisał(a):Oj nie przepuściłbym nie przepuściłbym ;-) Ona mi też pewnie nie ;-)

króliczki :D
Montana
VIP

Postprzez Gosieńka » 14 wrz 2010, o 21:08

Wrzucam link do długo oczekiwanych przez niektórych forumowiczów zdjęć z turnusu w Ustroniu. Od razu zaznaczam że jest ich ogromna ilość, wszystkie są ładne i za dużo nie mogłam ich okroić ;-) Aż mi transfer siadł na picasie i już więcej nic tam nie wrzucę ;-)
Miłego oglądania KLIK
Carpe diem!
Gosieńka
VIP

Postprzez Aga Wójciak » 14 wrz 2010, o 22:19

Zdjęcia cudne! A pierścionek... bomba!!! Jeszcze raz gratuluję :mrgreen:
Aga Wójciak
Weteran

Postprzez asocko » 15 wrz 2010, o 08:59

Mmmmm... Obejrzałam właśnie wszystkie 745. Szczególnie widoki piękne. :mrgreen:
Twoje życie jest takie, jakie są Twoje myśli.
asocko
VIP

Postprzez smuklaewa » 15 wrz 2010, o 10:02

Ustronie Morskie jest niezwykle urokliwą miejscowością nadmorską,ma swój niepowtarzalny klimat :-) i oczywiście jedyna w swoim rodzaju atmosfera jaka panowała między nami stworzyła magiczną więz, że nikt z nas nie chciał jeszcze wracać do domu.Pogoda była bajkowa.....jesienno-letnia....wymarzona wręcz zjawiskowa,jak zresztą wszystko co nas wokół otaczało.Pan Prezes Jan Kawalec zadbał o nasz krajoznawczy rozwój przeznaczając gotóweczkę :-) na dodatkowe atrakcje i dzięki temu,nasza grupa ,oprócz wielu wycieczek organizowanych na turnusie,mogła dodatkowo zobaczyć piękne ogrody,czy pochylić czoło przed najstarszym dębem w Polsce - Bolesławem.Gosieńka oddało całe piękno i każdy dzień naszego pobytu w zdjęciach które oglądacie.Jedno co mogę powiedzieć jest z niej zdolna artystka fotografka :-) .Dziękujemy jeszcze raz PANU PREZESOWI I JEGO CUDOWNEJ ŻONIE ZA ZORGANIZOWANIE TAK WSPANIAŁEGO WYJAZDU......
smuklaewa
smile with me

Postprzez gabriela » 15 wrz 2010, o 10:13

Gosiu - fotografia to Twoje właściwe powołanie, robisz naprawę dbre zdjęcia. Może postudiujesz dla odmiany fotografię? Na turnusie myślę, było za mało osób. Naprawdę fajnie jest, gdy wielka gromada dużych i małych marfanków - spędza z sobą czas :-P Wiem coś o tym.
......i kiedy przyjdą dni deszczowe, naucz się przechodzić między kroplami
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez smuklaewa » 15 wrz 2010, o 10:45

gabriela napisał(a):Na turnusie ,myślę, było za mało osób. Naprawdę fajnie jest, gdy wielka gromada dużych i małych marfanków - spędza z soba jakis czas :-P
Było super Gabrysiu,niezwykle kameralnie ,to nie tylko moja opinia,że takie małe grupy mają również swój indywidualny klimat.My jesteśmy zachwyceni....mieliśmy siebie na tyle,że ta mała grupa,była WIELKA :-) Tak wielka,że Gazeta Kołobrzeska rozpisała się na nasz temat poświęcając nam całą stronę swojej gazety.... :mrgreen: no może troszkę przesadziłam pół strony :lol: i zdjęcie grupowe.
Za rok jest w planach organizacja turnusu dla 35 osób,pan Prezes już zrobił rezerwację,więc mam nadzieję,że pojedziesz z nami :-) ,będzie na pewno również wyjątkowo i w dużej grupie tak jak piszesz że lubisz przebywać.Myślę,że nie zawiedziesz :?: :?:będzie na pewno super.
smuklaewa
smile with me

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Stowarzyszenie Marfan Polska

• Nowe posty
  • Wątki bez odpowiedzi