www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

Turnus w Ustroniu Morskim 2010 r.

Postprzez Gosieńka » 15 wrz 2010, o 11:27

gabriela napisał(a):Gosiu - fotografia to Twoje właściwe powołanie, robisz naprawę dbre zdjęcia. Może postudiujesz dla odmiany fotografię?
Ja nie mam aż tak dobrego zdania o moich zdjęciach jak wy ;-) Sposób na życie to raczej dla mnie nie będzie ;-)
gabriela napisał(a):Na turnusie myślę, było za mało osób. Naprawdę fajnie jest, gdy wielka gromada dużych i małych marfanków - spędza z sobą czas :-P Wiem coś o tym.
A ja się z tym nie zgadzam akurat. Na turnusy jeżdżę od 10 lat i w ciągu tego czasu byłam na kilku takich "malutkich" turnusach. Zawsze jechałam z obawą że będzie nas za mało i będę się nudzić a nigdy tak nie było. Czy jest 10 czy 30 osób to dla mnie bez różnicy - zawsze jest wśród tej gromadki grupa moich znajomków, z którymi się trzymam.
Akurat w tym roku na turnusie byli sami dorośli więc jeśli dołączyć do tego 15 dzieciaków to tak czy siak dorośli chodziliby z dorosłymi a dzieciaki bawiłyby się w swoim gronie. Także mały czy duży turnus - bez różnicy. Każdy był i będzie bardzo dobrym odpoczynkiem i okazją do spędzenia czasu razem w naszym "elitarnym" gronie.
smuklaewa napisał(a):ak wielka,że Gazeta Kołobrzeska rozpisała się na nasz temat poświęcając nam całą stronę swojej gazety.... :mrgreen: no może troszkę przesadziłam pół strony :lol: i zdjęcie grupowe.
Mam nadzieje że uda mi się zeskanować ten artykuł i wrzucić tutaj na forum. Dowiecie się m.in. jak to młody marfan cały rok chodzi w trampkach bo nie moze kupić innych butów i o tym jak to nasza Smukła jest szczęśliwą mężatką ;-)
Carpe diem!
Gosieńka
VIP

Postprzez gabriela » 15 wrz 2010, o 11:58

A mnie się podobał turnus na którym było chyba z 50 osób i Zjazd na którym było niemal 200! Co kto lubi :-D Najważniejsze, że Wam się podobało i macie extra wspomnienia :-D
......i kiedy przyjdą dni deszczowe, naucz się przechodzić między kroplami
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez Karolina » 15 wrz 2010, o 13:23

Zgadzam się z Ewą i Małgosią. Było super, ośrodek może nie 5-cio gwiazdkowy ale za to atmosfera wspaniała, wszyscy bardzo mili, życzliwi itd. A nasze wspólne wypady to tu to tam - niezapomniane wrażenia :) Szkoda tylko, że średnia wieku w Klimczoku jak i w całym Ustroniu była grubo ponad 50. Ale i tak co niektórzy znaleźli swoich narzeczonych i dzielili się z innymi <niezapomniany Armani oraz sąsiad ze stolika obok - to nic, że ksiądz> :lol:
"Istnieją magiczne chwile, które choć mijają niezauważone, to jednak niewidzialna Ręka Opatrzności zmienia bezpowrotnie nasz los..."
Karolina
Bywalec

Postprzez smuklaewa » 15 wrz 2010, o 14:01

Gosieńka napisał(a):Smukła jest szczęśliwą mężatką ;-)
To pewnie dobra wróżba :-) zapowiedz niechybnie zbliżającego się mojego szczęścia w nowym małżeństwie :-P Gosieńka już mi znalazła kandydata na męża,ale nie wypaliło :cry: może za rok Małgosiu będziesz miała lepszego noska.... :mrgreen:
Karolina napisał(a):Ale i tak co niektórzy znaleźli swoich narzeczonych i dzielili się z innymi <niezapomniany Armani oraz sąsiad ze stolika obok - to nic, że ksiądz> :lol:
Karolciu dobrze,ze jesteśmy zgodne i umiemy się dzielić sprawiedliwie :-) Armani na :oops: pewno już tęskni za nami.... :oops:
„Znam takie Kocham Cię, które sprawia że istnieję”
smuklaewa
smile with me

Postprzez Gosieńka » 15 wrz 2010, o 18:40

A oto i artykuł o marfanach w Ustroniu Morskim
"Marfani starają się żyć normalnie"
Carpe diem!
Gosieńka
VIP

Postprzez EwKA » 15 wrz 2010, o 20:51

o właśnie jutro chciałam przeskanować z pracy ten artykuł, bo mi przynieśli do domu . I nawet się załapałyśmy na zdjęciach z Patrycją :-> tak myślałam, że będę najbardziej rozczochrana :-) . Gosia świetne zdjęcia- masz żyłkę do fotografii.
EwKA
Bywalec

Postprzez Pletwa » 16 wrz 2010, o 07:36

Gratulacje! Życzę Wam Wszystkiego Najlepszego! :-)
Nadszedł w końcu czas, wielkich zmian.
To co ważne pozostaje ważne, ale bez fanatyzmu :p
Płetwa <SławomiR> Katowice
Pletwa
VIP

Postprzez asocko » 16 wrz 2010, o 09:05

Bardzo ciepły i sympatyczny artykuł. Pokazuje to, co my już od dawna wiemy, że marfan to nie musi być tragedia życiowa. Dobrze, że teraz każdy może o tym przeczytać.
Twoje życie jest takie, jakie są Twoje myśli.
asocko
VIP

Postprzez Montana » 16 wrz 2010, o 10:40

Gosiu, zdjęcia prześliczne. Ciesze się, że wszyscy uczestnicy dobrze się bawili to chyba najważniejsze. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego narzeczonym.

Ps. Myslalam, że jednak było tam cieplej ;) Dla mnie to Syberia :D
Co z tego, że Marfan brzmi dumnie jak kończy marnie
Montana
VIP

Postprzez smuklaewa » 16 wrz 2010, o 11:16

Montana napisał(a):Ps. Myslalam, że jednak było tam cieplej ;) Dla mnie to Syberia :D
Aż Ty ciepłolubna bestio :-) ,taka słoneczna nieupalna pogoda jest wręcz wymarzona dla naszych chorych serduszek.Mnie osobiście upały okrutnie męczą....
smuklaewa
smile with me

Postprzez Montana » 16 wrz 2010, o 11:44

smuklaewa napisał(a):taka słoneczna nieupalna pogoda jest wręcz wymarzona dla naszych chorych serduszek.

hahah to widać moje lubi inaczej :D
co prawda w ten weekend się kąpałam w Bałtyku, ale nie ma porównania z ulubionymi tropikami.

smuklaewa napisał(a):Mnie osobiście upały okrutnie męczą....

mnie też gdy siedzę w domu, ale co innego ciepłe południe Europy mrrrrr 8-)
Montana
VIP

Postprzez smuklaewa » 16 wrz 2010, o 12:23

Montana napisał(a):mnie też gdy siedzę w domu
W domu włączam klimę i mam tak jak lubię :-) upał mi niestraszny.Przed operacją gdzie byłam w miarę dobrej kondycji zdrowotnej,ciepłe plaże Turcji czy Grecji były dla mnie nie do zniesienia...mnie tropikalne klimaty nigdy nie służyły....po prostu nie znoszę upału i nigdy nie lubiłam :roll: jestem zimno lubna :-) ,w trzaskające mrozy śpię przy otwartym oknie.. :-D .Nasze morze Bałtyckie jest dla mnie jak najbardziej odpowiednim ,gdzie najlepiej wypoczywam i się relaksuję.
Ostatnio edytowano 16 wrz 2010, o 12:57 przez smuklaewa, łącznie edytowano 1 raz
smuklaewa
smile with me

Postprzez Montana » 16 wrz 2010, o 12:35

Nad Bałtykiem też są czasami upały :D
ale wtedy morz robi sie sine i czarnobure.... niestety nasze morze tak ma ze gdy zimne to czyste i piękne, latem paskudne

Ewcia, każdy lubi to co lubi i to jest piękne. Jestem zmarźluchem nie cierpie pogody gdy nie jest cieplutko i słonecznie. Choć słoneczna zima ze śnieżkiem jest piękna,... ale to całkiem już nie na temat tak samo jak to czy facet wytrzyma przy gorącej kobiecie czy zimnej :D
Montana
VIP

Postprzez smuklaewa » 16 wrz 2010, o 12:54

Montana napisał(a):czy facet wytrzyma przy gorącej kobiecie czy zimnej :D
Jak kocha Montaniu to przy każdej wytrzyma i wszystko zniesie :-)
ale to całkiem już nie na temat
Dlatego zmieniłam... ;-)
smuklaewa
smile with me

Postprzez Montana » 16 wrz 2010, o 13:38

Muaaaaaa :*:*
Montana
VIP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Stowarzyszenie Marfan Polska