www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

Spotkanie czerwiec 2010r.

Postprzez JanK » 23 cze 2010, o 08:15

O spotkaniu w czerwcu wiadomo od lat, ze organizujemy je zależnie od potrzeb (nie ukrywam również i naszych możliwości) - czyli znający Stowarzyszenie mogli być przygotowani na wiele ewentualności.

Propozycje udziału kilkudniowego wypadu z domu można zawsze zaplanować, a koszty jeśli nie mamy środków obecnie - załatwimy drobny kredyt i to nie tylko zaufania.

Coraz bardziej zauważam, że tzw. zachodni styl życia przychodzi do nas - jeśli to jedyny sposób na radzenie sobie w codziennych sprawach to wszystkiego najlepszego !

Ale jeśli tak już musi być to wszystkiego najlepszego, bo każdy ma swój wybór.
Póki działamy w Stowarzyszeniu funkcjonujemy dla nadrzędnego dobra wszystkich, których łączy wiele podobnych problemów zdrowotnych, rodzinnych, zawodowych i sporo niewymienionych tych codziennych.

{a tak na koniec - nie licząc usuniętych moich postów ten z licznika ma nr 500 - dlatego pozwoliłem sobie na powyższy tekst ogólny}
O planach zapominamy, działanie zostanie uwiecznione.
JanK
Ekspert

Postprzez gabriela » 23 cze 2010, o 08:51

JanK napisał(a): nie licząc usuniętych moich postów
Kto i kiedy Janku usunął Twoje posty???
JanK napisał(a):Coraz bardziej zauważam, że tzw. zachodni styl życia przychodzi do nas - jeśli to jedyny sposób na radzenie sobie w codziennych sprawach to wszystkiego najlepszego !
Jak to się ma do uwag, że kilkaset kilometrów osobie chorej trudno przebyć, by spędzić 4 godzinki w Gdańsku i wrócić? Bo nie rozumiem. Gdybyśmy zresztą ( jako kraj) brali przykłady od dawna z krajów "zachodnich"bylibysmy teraz państwem zasobnym, lecznictwo byłoby u nas na znacznie wyższym poziomie , a tak - znów uplasowaliśmy się na drugim miejscu...ale od końca :-(
......i kiedy przyjdą dni deszczowe, naucz się przechodzić między kroplami
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez Staś » 23 cze 2010, o 09:31

gabriela napisał(a):myślą sobie, że może by i porwali sie na te 500, 600, 700 km

Ja czuje że mam 91 :lol: .Teraz poważnie jechać 12h do gdańska wracać tyle samo aby spędzić tam parę godzin to chyba jakieś nieporozumienie ,eh gdzie te dawne czasy się podziały ,a jeśli już wspomniałem o dawny czasach to Gabrysiu co z klubem genetycznych ...
Posumować ja odpadam .
Księga Jakuba 3 - 8

Języka zaś nikt z ludzi ujarzmić nie potrafi. Szkodliwa to, krnąbrna rzecz, pełna śmiercionośnego jadu
Staś
VIP

Postprzez gabriela » 23 cze 2010, o 09:36

Staś napisał(a): Gabrysiu co z klubem genetycznych ...
Stasiu! Tajny Klub załozony parę lat temu w pociagu relacji Warszawa Gdynia :-D ma się dobrze i wkrótce organizuje swój kolejny - tajny zlot członków. A co!
......i kiedy przyjdą dni deszczowe, naucz się przechodzić między kroplami
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez Staś » 23 cze 2010, o 09:51

gabriela napisał(a):tajny zlot członków. A co!

Nic nic tak pytam ,tajny zlot to brzmi tajemniczo jak by coś wysil mi proszę tajną wiadomość ,wiadomość przeczytam, po przeczytaniu spale ja albo zjem . :lol:
Księga Jakuba 3 - 8

Języka zaś nikt z ludzi ujarzmić nie potrafi. Szkodliwa to, krnąbrna rzecz, pełna śmiercionośnego jadu
Staś
VIP

Postprzez JanK » 24 cze 2010, o 13:18

W odpowiedzi
gabriela napisał(a):Kto i kiedy Janku usunął Twoje posty???

-były takie treści, najpewniej trzeba było wyciąć - ale nie było tego dużo, czasem również rozleciała się baza i tez trochę postów ale to juz historia.

Co do jednodniowego spotkania - KLUCZ a niektórzy mówią haczyk tkwi w tym, ze możemy spotykać się częściej i dłużej ale ile czasu zaplanujemy i możliwości nasze pozwolą zalezy od: ( a to kasa, a to wolne w pracy, a to cena noclegu i miejsce) - Wszystkie przeciwności to nic jeśli odpowiednio wcześniej zaczynamy załatwiać

[ Dodano: 2010-06-29, 09:26 ]
SPOTKANIE BARDZO SIE NAM UDAŁO

DZIECI BRAŁY UDZIAŁ W WIELU ZABAWACH I GRACH DOSTAŁY DYPLOMY I DUŻO RÓŻNYCH FAJNYCH ZABAWEK.

RODZICE KILKU RODZIN PRZYJECHALI NA KONSULTACJE LEKARSKIE WYJECHALI WZMOCNIENI W WIEDZĘ JAK POSTĘPOWAĆ DALEJ W DIAGNOSTYCE I NA CODZIEŃ.

BARDZO UDANE SPOTKANIE - WSPOMINALIŚMY WSZYSTKICH Z POPRZEDNICH NASZYCH SPOTKAŃ
O planach zapominamy, działanie zostanie uwiecznione.
JanK
Ekspert

Poprzednia strona

Powrót do Stowarzyszenie Marfan Polska

• Nowe posty
  • Wątki bez odpowiedzi