www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

AKTUALNOŚCI marfan.pl

Postprzez JanK » 28 lis 2010, o 16:21

Wstawiamy dość często nowe informacje na dotyczące spraw poruszanych w ramach działalności Stowarzyszenia, które są zamieszczane w aktualnościach na Witrynie marfan.pl

:roll: WARTO odwiedzać Aktualności na Witrynie marfan.pl Zapraszam ! :shock:
O planach zapominamy, działanie zostanie uwiecznione.
JanK
Ekspert

Postprzez Paweł » 1 gru 2010, o 11:01

ha , zastanawiał mnie niespodziewany wzrost oglądalności filmiku , teraz już wiem , to efekt synergii , dwóch stron internetowych . I dobrze , wszyscy na tym zyskują , bo tam jest podana domena forum . Działa więc też zwrotny mechanizm promocji forum <--> tam ;-)

ps . szkoda jedynie ,że nie zamieściliście go bezpośrednio w aktualnościach , tylko jest przekierowanie przez media galeria , ale w zasadzie to szczegół ...
Paweł
VIP

Postprzez JanK » 3 gru 2010, o 10:26

Cele działalności Stowarzyszenia w odniesieniu do indywidualnych celów osób uczestniczących w forum wcale nie muszą być rozbieżne.
Jeśli współpraca jest możliwa to prywatne animozje jej nie powinny zniweczyć.

Być może nie zrozumiałem, że wciąganie niektórych forumowiczów do dyskusji wymaga żarliwego podsycania temperatury dyskusji poprzez napastliwości ale wcale nie uważam konieczności takich sztucznych metod.
JanK
Ekspert

Postprzez Paweł » 3 gru 2010, o 12:32

JanK napisał(a):Być może nie zrozumiałem, że wciąganie niektórych forumowiczów do dyskusji wymaga żarliwego podsycania temperatury dyskusji poprzez napastliwości ale wcale nie uważam konieczności takich sztucznych metod.

aha , dobrze wiem o czym Pan mówi , takie sztuczne stymulowanie niektórych kontrowersyjnych tematów , "prowokatorom" -- przynosi więcej szkody niż pożytku .
Myślę że cierpliwość jest lekiem na takie praktyki no i trzeba pamiętać , że ostatecznymi i tak naprawdę jedynymi sędziami wielu dyskusji nie są samozwańcze autorytety tu na forum tylko szarzy internauci , zwyczajni ludzie , przysłowiowa "milcząca większość "...
Jeszcze jest sprawa , że forum okresowo przygasa --- no to co ? Zapewniam , że wszędzie tak jest żebyście wiedzieli ile for i stron wygasło , wypaliło się , co w mojej opinii temu forum i stronce stowarzyszenia nie grozi . :roll:
Paweł
VIP

Postprzez gabriela » 3 gru 2010, o 13:51

Być może nie zrozumiałem, że wciąganie niektórych forumowiczów do dyskusji wymaga żarliwego podsycania temperatury dyskusji poprzez napastliwości ale wcale nie uważam konieczności takich sztucznych metod.
Fakt, że mnie nie było i chyba nie jestem w temacie. Ale o co chodzi??
Paweł napisał(a):jedynymi sędziami wielu dyskusji nie są samozwańcze autorytety tu na forum tylko szarzy internauci
Mamy jakieś SAMOZWAŃCZE autorytety na forum? Niejedna zapewne osoba wypracowała sobie tu jakiś autorytet, ale czemu samozwańczy? Wszyscy wszak jedną szarością w globalnej wiosce jesteśmy...
......i kiedy przyjdą dni deszczowe, naucz się przechodzić między kroplami
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez Montana » 3 gru 2010, o 14:07

gabriela napisał(a):Mamy jakieś SAMOZWAŃCZE autorytety na forum?

Ja, ja wybierz mnie :D :D
Co z tego, że Marfan brzmi dumnie jak kończy marnie
Montana
VIP

Postprzez Paweł » 3 gru 2010, o 14:19

dobra , dobra już spokojnie starczy , dziewczyny . Jedno pewne temat pojawił się znikąd jak to u Pana Prezesa , trudno powiedzieć co autor miał pierwotnie na myśli , i do czego się odnosił konkretnie , ale ponieważ to na swój sposób u P. Prezesa jedyne i niepowtarzalne , a przez to na swój sposób urocze zjawisko , proponuje zostawić to tak jak jest . :-D :-D :-D
Paweł
VIP

Postprzez Montana » 3 gru 2010, o 14:26

Paweł napisał(a):urocze zjawisko

oj tak :) masz racje :D:D:D
Co z tego, że Marfan brzmi dumnie jak kończy marnie
Montana
VIP

Postprzez JanK » 3 gru 2010, o 22:55

Skojarzyłem, że jeśli ktoś jest zmęczony (jako zdrowy somatycznie) to pewnie tak na co dzień czuje sie osoba chora.
Dzisiaj jest Światowy Dzień Osób Niepełnosprawnych i natychmiast pomyślałem a jak czuje się zmęczona osoba niepełnosprawna. Prawdopodobnie potrzebuje jakiegoś podparcia.
Byłem wczoraj w Szczecinku tylko 180 km od Gdyni, właśnie wczoraj dotarła do nas zima ze śnieżycą. Pierwszy atak zimy to zaskoczenie drogowców oraz kierowców.

Ale dla mnie to nie są to ważne fakty a jedynie zastanowienie jakie zaburzenie może wywołać przewidywalny i oczywisty fakt "atak zimy" wówczas gdy dotyczy on mnie osobiście.

Wiemy dużo o zagrożeniach zdrowia w ZM ale chcemy żyć pełnią życia ...

a propos, wypowiedzi Pawła dobrze oddają charakter moich skrótów myślowych.
JanK
Ekspert

Powrót do Stowarzyszenie Marfan Polska

• Nowe posty
  • Wątki bez odpowiedzi