www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

Spotkanie z Anną Dymną, program we warszawie 11 lutego

Postprzez hudy_oczko » 18 sty 2014, o 12:48

Jak w tytule, szukam osób/ osoby zainteresowanej zrealizowaniem programu Anny Dymnej. Rozmawiałem z nią wczoraj (17 stycznia) i uzgodniliśmy aby popytać czy jest ktoś jeszcze zainteresowany uczestnictwem (wypada to we wtorek) Kontakt mam dzięki panu "Michałowi" no i Kawalcowi w sumie. Sprawa dość pilna, we wtorek mam z nią rozmawiać telefonicznie odnośnie tej sprawy i wstępnych pytań odnośnie choroby i życia z nią.

zainteresowanych proszę o udział w temacie

na razie tyle z mojej strony pozdrawiam
hudy_oczko
Nowicjusz

Postprzez Montana » 20 sty 2014, o 22:17

byla osoba zainteresowana...i sprawa byla mega poważna, ale Pani Dymnej nie odpowiadała wiec teraz niech Pani Dymna się delikatnie odpiórkuje.
Co z tego, że Marfan brzmi dumnie jak kończy marnie
Montana
VIP

Postprzez szczypior » 21 sty 2014, o 12:12

Nie chcialem tego pisac, ale jesli juz Montana sie wypowiedziala, to popieram.
Wyglada na to, ze program nie pomaga chorym, a chorzy jego autorom zapchac dziure w ramowce.
Yes we can!
szczypior
Ekspert

Postprzez hudy_oczko » 21 sty 2014, o 18:52

niestety taka już tv jest, nie wiem o co chodziło. Ten program szału jakiegoś nie robi, z reguły tylko się rozmawia, pokazuje się perspektywę osoby chorej, moim zdaniem pewnie jej nie pasowało, albo i nie odpowiadało. Dla nas nasze problemy wyglądają inaczej jak dla niej, ja zamierzam skorzystać ponieważ istnieje okazja
hudy_oczko
Nowicjusz

Postprzez Montana » 21 sty 2014, o 21:42

No jasne... każdy niech ma swoje 5 min, ale nie sądzę by jakieś profity, Ci się z tego powodu posypały. Ważne by przedstawić aspekt choroby, a oni przez odpowiedni montaż i tak pokażą co chcą i walną najwiekszy dramatyzm. Konkrety i jeszcze raz konkrety.

problemy marfanow to problemy marfanow, wybiorczosc w momencie samego zaproszenia w tej materii to kpina z choroby...ze strony zapraszających.
Co z tego, że Marfan brzmi dumnie jak kończy marnie
Montana
VIP

Powrót do Stowarzyszenie Marfan Polska

• Nowe posty
  • Wątki bez odpowiedzi