www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

Zaproszenie

Postprzez Pletwa » 22 lis 2006, o 09:23

Chętnie bym sie z Wami kiedys spotkał. Chciałbym Was poznać :-)
ale w najblizszych czasach jest to niemożliwe :-(
Nadszedł w końcu czas, wielkich zmian.
To co ważne pozostaje ważne, ale bez fanatyzmu :p
Płetwa <SławomiR> Katowice
Pletwa
VIP

Postprzez Gosieńka » 22 lis 2006, o 11:55

Też bym sobie pojechała... Chociaż jakoś teraz za bardzo nie mam entuzjazmu co do spotkania bo moja przyjaciółka nie jedzie więce pewnie bym się trochę nudziła... Na czerwcowe pojadę napewno bo będzie więcej osób i wiadomo cieplej, można pójść na plażę, połazić po Gdańsku. Heh... mam nadzieje żę wtedy się z wami spotkam :->
Gosieńka
VIP

Postprzez Staś » 22 lis 2006, o 13:20

Pletwa napisał(a):Chętnie bym sie z Wami kiedys spotkał. Chciałbym Was poznać :-)
ale w najblizszych czasach jest to niemożliwe :-(
ja bym śię z tobą spotkał w najbliższym czasie może nawet w tym roku do katowić mam niedaleko .
Księga Jakuba 3 - 8

Języka zaś nikt z ludzi ujarzmić nie potrafi. Szkodliwa to, krnąbrna rzecz, pełna śmiercionośnego jadu
Staś
VIP

Postprzez marta--1985 » 22 lis 2006, o 14:32

ech szkoda ze tak późno wlistopadzie...a tez chciałabym z wami sie spotkac i porozmawiać o tym co mnie i wogule nas interesuje i nietylko :-) ale chyba u mnie czeriwec tez odpadnie....bo będę mieć juz wtedy sesję.... :-(
marta--1985
Profesjonalista

Postprzez JanK » 21 gru 2009, o 10:53

Nad dachami Gwiazda.
Świeci każdy dom.
W zamyśleniu, uliczkami,
Idę, tuląc świętość świąt…

[scroll](Joseph von Eichendorff)[/scroll]

Zapraszamy 9 stycznia 2010 na spotkanie w Trójmieście !
Klub ŻAK, ul. Grunwaldzka 195/197, Gdańsk Wrzeszcz
Godz. 11:00 – 15:00

Zapraszamy na spotkanie i zabawę z konkursami dla naszych najmłodszych Podopiecznych.
Dla wszystkich przygotowujemy poczęstunek oraz wiele wspomnień miłych chwil na naszych turnusach i spotkaniach.

Mamy do przekazania nowe numery biuletynów Nasze Życie oraz kalendarze na 2010.

Zainteresowani mają możliwość noclegu (8/9 lub 9/10 styczeń), zmniejszony koszt noclegu uczestnik pokrywałby samodzielnie. Nocleg proponujemy w Schronisku Młodzieżowym w Gdańsku (ok.25 zł) lub w Pensjonacie „Zbyszko” w Gdańsku (30 zł).

Zapraszamy i czekamy na Ciebie !
O planach zapominamy, działanie zostanie uwiecznione.
JanK
Ekspert

Postprzez JanK » 21 gru 2009, o 11:16

Moze jednak zaprosimy na kolejny Zlocik - Spotkanie tym razem w Gdańsku

Stowarzyszenie zaprasza dn. 9 (sobota) stycznia 2010 na spotkanie w Trójmieście !
Klub ŻAK, ul. Grunwaldzka 195/197, Gdańsk Wrzeszcz
Godz. 11:00 – 15:00

Dla wszystkich przygotowujemy poczęstunek oraz wiele wspomnień miłych chwil na naszych turnusach i spotkaniach.

Całość ogłoszenia __ kliknij __> ZAPROSZENIE
JanK
Ekspert

Postprzez asocko » 21 gru 2009, o 14:22

Ale czy to się nie nakłada ze zlotem krakowskim? Bo ja to już się pogubiłam w tych terminach... To kiedy dokładnie jest spotkanie w Krakowie?
Twoje życie jest takie, jakie są Twoje myśli.
asocko
VIP

Postprzez gabriela » 21 gru 2009, o 15:03

asocko napisał(a):Ale czy to się nie nakłada ze zlotem krakowskim?
Prawie , że się nakłada niestety. Spotkanko w Krakowie mamy 16-17 stycznia -->> SZCZEGÓŁY TUTAJ
Ja na pewno nie mogę byc w dwóch tak odległych miejscach, mniej więcej w tym samym czasie. Zlocik w Krakowie planujemy już od kilku miesięcy, więc tam pojadę.
......i kiedy przyjdą dni deszczowe, naucz się przechodzić między kroplami
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez Gosieńka » 21 gru 2009, o 17:22

No my też jednak na krakowski, bo już od dawna było to zaplanowane a na dwa wyjazdy w odległe częsci Polski nie da rady. :roll:
Carpe diem!
Gosieńka
VIP

Postprzez JanK » 22 gru 2009, o 09:10

Wiadomo jak bliskie sa terminy spotkań w Krakowie i podobnego w Gdańsku ale jednak nieczęsto sie spotykamy i juz tradycyjnie około mikołajek.

A DLACZEGO teraz w styczniu 2010 r.. gdyż wcześniej mieliśmy bardzo duzo przygotowań przy opracowywanych projektach celowych działań w przyszłym roku.

Przesuniecie spotkania pozwala nam uzyskaniu dogodnego miejsca oraz dobrych i niedrogich warunków hotelowych.

NA tym spotkaniu chcemy również ustalić jakie są potrzeby. które będziemy starali się prowadzić i rozwiązywać w 2010 r.

UWAGA -- (Moze to błąd ale czesto nie moglismy uczestniczyć w rozmowach na forum, dlatego jesli mozliwe byłyby powiadomienia o organizowanych spotkaniach - TO WŁASNIE SĄ OCZEKIWANE !)
JanK
Ekspert

Postprzez gabriela » 22 gru 2009, o 10:11

JanK napisał(a):jesli mozliwe byłyby powiadomienia o organizowanych spotkaniach - TO WŁASNIE SĄ OCZEKIWANE !)
Osoby z forum często spotykają się prywatnie, w większych lub mniejszym gronie i chyba nie ma sensu o tym powiadamiac Stowarzyszenia? O większych spotkankach piszemy zawsze na forum, o mniejszych - jak np.nadchodząca Wigilia - wiedzą zainteresowani :-D
......i kiedy przyjdą dni deszczowe, naucz się przechodzić między kroplami
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez JanK » 11 sty 2010, o 07:46

Spotkanie w Gdańsku w sobotę 09 stycznia odbyło się pomimo niepogody, mrozu oraz dalekiego dojazdu uczestników np. z Czech naszej nowej koleżanki Jany.

Rozdaliśmy paczki dzieciom i młodzieży - było dużo zabaw i wspomnień z minionych spotkań i naszych turnusów. Bardzo chcę podkreślić pracę p. Agnieszki i wolontariuszy Ewy, Gabrysia, Barbary - to właśnie ich praca zapewniła zadowolenie uczestników.
Rodziny z okolicy Trójmiasta uzupełniły smakołyki na wspólnym stole.

Wszyscy bardzo zadowoleni z tego spotkania - na stronie Stowarzyszenia niedługo zamieścimy trochę zdjęć
JanK
Ekspert

Poprzednia strona

Powrót do Stowarzyszenie Marfan Polska

• Nowe posty
  • Wątki bez odpowiedzi