www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

Poddać się czy wyjśc na przeciw ?

...czyli nasze życie z Marfanem

Postprzez Staś » 4 paź 2006, o 13:05

no dobra wiem że go posiada,spokojnie.!!!
Księga Jakuba 3 - 8

Języka zaś nikt z ludzi ujarzmić nie potrafi. Szkodliwa to, krnąbrna rzecz, pełna śmiercionośnego jadu
Staś
VIP

Postprzez frik » 4 paź 2006, o 13:23

Obrazek

Obrazek

Heheheh Lubie te obrazki, pierwszy przedstawia autentyczną sytuację, tylko fotograf za późno zrobił fotkę (wyobrażcie sobie co działo się wcześniej, bo teraz widać tylko że przednie koło odlatuje). A to kolejne zdjęcie to znalazłem gdzieś na necie, kiedyś miałem podobnie, co widać po moich widełkach w rowerze. :D
Brzmiał opon śpiew i gadał silnik, w oknach śmiał się wiatr...
frik
Sympatyk

Postprzez resa » 4 paź 2006, o 14:58

:lol: :lol: :lol: ale ubaw :!:
Fajne fotki

A serduszko puka, puka.....
..."Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"...
resa
well-wisher

Postprzez Staś » 4 paź 2006, o 17:04

jakbym niemiał zdrowego rozsądku to zażywał bym koks czyli sterydy i byłbym pudzianowski ale nie za darmo podobno serce śię powieksza organizm szaleje lepiej nie zażywać ,poza tym ja nigdy nie wybieram drogi na skróty .
Księga Jakuba 3 - 8

Języka zaś nikt z ludzi ujarzmić nie potrafi. Szkodliwa to, krnąbrna rzecz, pełna śmiercionośnego jadu
Staś
VIP

Postprzez AGUŚ » 5 paź 2006, o 14:56

stanisław napisał(a):jakbym niemiał zdrowego rozsądku to zażywał bym koks czyli sterydy i byłbym pudzianowski ale nie za darmo podobno serce śię powieksza organizm szaleje lepiej nie zażywać ,poza tym ja nigdy nie wybieram drogi na skróty .

eeeeee tam nie każda kobieta lubi coś takiego jak "pudzianowski " to jest dopiero łamaga : stawy rozwalone,serducho a już nie wspomne o inteligencji .No i na koniec co żona będzie musiała mu myć kark bo sam nie bedzię sięgał rękami a fuj ;-) :-)
"Człowieka, który ma przyjaciół, nigdy nie złamią wichry losu. Ma on w sobie dość sił, by pokonać trudności i iść dalej naprzód."
AGUŚ
Stały bywalec

Postprzez Staś » 6 paź 2006, o 08:06

To dobrze że nielubićie mięśniaków dlatego niebiore sterydów ,wolicie przystojnych facetów .
Księga Jakuba 3 - 8

Staś
VIP

Postprzez AGUŚ » 6 paź 2006, o 14:19

hm przystojnych i inteligentnych :-D ;-)
tylko to czasami nie idzie w parze za sobą :-> ;-)

A tak serio liczy się co dana osoba reprezentuje sobą.Wiesz kiedyś tam uroda mija :-D i co potem??
"Człowieka, który ma przyjaciół, nigdy nie złamią wichry losu. Ma on w sobie dość sił, by pokonać trudności i iść dalej naprzód."
AGUŚ
Stały bywalec

Postprzez frik » 14 paź 2006, o 14:48

Odkładam rower naczas nieokreślony. Ot tak.
frik
Sympatyk

Postprzez frik » 24 paź 2006, o 12:20

Wracam na rower, jednak dzięki niemu czułem się lepiej. Troche jeszcze jest nie naprawiony do końca... ale to kwestia czasu.
frik
Sympatyk

Postprzez resa » 26 paź 2006, o 14:40

Twój rower cię nie porzuci, jedynie ty to możesz zrobić ... Prosta droga najlepsza ...
Friczku, jak tam egzamin ... bo ja mam marzenie, żebyś zdobył dzisiaj zaliczenie.
..."Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"...
resa
well-wisher

Postprzez AGUŚ » 4 lis 2006, o 14:44

resa napisał(a)::-P Friczku, jak tam egzamin... :?:
Bo ja mam marzenie - żebyś zdobył dzisiaj zaliczenie. :lol:

To chyba się spełniło pani marzenie :D
AGUŚ
Stały bywalec

Postprzez resa » 4 lis 2006, o 14:47

Agusia, czy to czary mary, że wiesz pierwsza ? Podobno na piateczkę :-D Dobrze, że chociaż te maleńkie marzenia się spełniają...
resa
well-wisher

Postprzez AGUŚ » 4 lis 2006, o 15:13

hehe też dzwonił do mnie :D:)
AGUŚ
Stały bywalec

Postprzez Reska » 12 paź 2018, o 13:38

Poddać się czy wyjśc na przeciw ?
Postprzez frik » 2 wrz 2006, o 15:44

O co mi chodzi, sprecyzuje starając się dotrzeć do wszystkich.

Pije piwo i moje nerki, wątroba pracują wspaniale. Kiedyś po szpitalu im. Jana Pawła 2 w Krakowie gdzie to pare tygodni szpikowali mnie tramalem i ketonalem, od czasu do czasu morfiną, miałem złe wyniki jeżeli chodzi o mechanizmy oczyszczające organizm z toksyn...
Kolejno płuca i papierosy ... jakoś płuca się trzymają, wiem że może brzmi to absurdlanie, ale wpierw dokończe o co mi chodzi.
Wiem że mam teoretycznie słabą aortę, teoretycznie mam o nią dbać, nie szaleć. Ja natomiast prawie codziennie chodze po 7 kilometrów na nogach. Daje wycisk organizmowi. Nie przejmuje się tym że mam wielkie żyły na nogach ... mają pracować i koniec, jak się jakaś zbuntuje to ciach :evil: . Nie przejmuje się tym, że robią mi się żylaki ... Jak się jakiś zrobi to ciach :evil:

O co mi chodzi ? A o to że zawsze byłem zdania że organizm wychodzi na przeciw !!!
Buduje tkanki potrzebne w danym aspekcie, buduje partie mięśni co muszą bardziej pracować niż norma przewiduje, tworzy odpowiednie antyciała, uodparnia się !

Morał: Życie to wojna, straty muszą być, a wojnę my wygramy a nie choroba !

zmiana opon

https://www.youtube.com/watch?v=FzOUsjkLxko
well-wisher

..." Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem "...
Reska
Beniaminek

Poprzednia strona

Powrót do Marfan i my

• Nowe posty
  • Wątki bez odpowiedzi