www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!
Facebook - Grupa Forum Marfan Polska

Szukaj na Forum

Marfanka w ciąży

...czyli nasze życie z Marfanem

Postprzez olaczika » 9 sty 2017, o 12:19

No właśnie podpowiedzcie o jakie jeszcze skierowania powinnam się upomnieć u pediatry, bo babka mało rozgarnięta... na pewno będę chciała skierowanie do poradni genetycznej, na echo serca, okulista, coś jeszcze Wam przychodzi do głowy? Czy takie maleństwo już się bada pod kontem wad wzroku, czy to jeszcze trochę poczekać?
"Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne." William Szekspir
olaczika
Adept

Postprzez dana_meadbh » 9 sty 2017, o 18:10

Bada się oczy. Moje miały coś około 3-4 tygodni i oczy były badane. Chyba tyle starczy. Wydaje mi się, że pediatra nie da skierowania na echo serca, trzeba z tym do kardiologa iść, a on odmówi, bo było robione w życiu płodowym. Chyba lepiej samemu zapłacić.
dana_meadbh
Hero

Postprzez Tomek78 » 10 sty 2017, o 13:25

Olu, wielkie gratulacje :) Dużo zdrówka dla Was.
Jeśli masz oczy patrz,
Jeśli widzisz spostrzegaj...
Tomek78
Adept

Postprzez Marina » 12 sty 2017, o 11:30

Cześć Olu,

super informacja i szczerze gratuluję narodzin dzieciątka, życząc tym samym dużo dużo zdrówka dla całej rodzinki :)

Serdecznie pozdrawiam,
Marzena
Marina
Nowicjusz

Postprzez JanK » 12 sty 2017, o 12:40

Dołączam do gratulacji
wszystkiego najlepszego i dużo zdrówka
dla mamy i dziecka
O planach zapominamy, działanie zostanie uwiecznione.
JanK
Ekspert

Postprzez EwKA » 28 lut 2017, o 01:58

Gratulacje :) Super , że wszystko się udało bez komplikacji.I jak tam u was? Ja brałam od rodzinnego skierowanie do okulisty,do kardiologa i do ortopedy. Z polotu ale to juz prywatnie byłam tez u rehabilitantki. Ale ja to ortopedę i rehabilitanta z własnej inicjatywy, więc nie wiem czy potrzeba.- u mnie Zm bardziej stawowo sieje spustoszenie- to chce u małej sprawdzić , a po drugie chce ją od małego ćwiczyć i poprawiać je na tyle kondycje,żeby była zdrowsza.Rehabilitantka powiedziała, że póki co mała sprawna jak inne maluchy-ale kilka ćwiczeń podrzuciła .Ortopedy dziecięcego w moim mieście nie ma- czekam na wizytę w Szczecinie.Mój rodzinny bez problemu dał skierowanie do kardiologa-ale ja miałam przy wypisie w zaleceniach wpisane.
EwKA
Bywalec

Poprzednia strona

Powrót do Marfan i my

• Nowe posty
  • Wątki bez odpowiedzi