www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

Jakie badanie?

Sposoby rozpoznawania ZM

Postprzez cybernetic87 » 21 wrz 2013, o 16:14

TK na cito to Ci zrobią najprędzej głowy, jak powiesz, że była utrata przytomności, to już mam opanowane :) bez utraty przytomności, urazu czaszki TK nie zrobią, choćbyś miała pół łba rozbite ;P wtedy max możesz liczyć że ściągną neurologa z oddziału żeby Cię przebadał neurologicznie. kiedyś w robocie tak mocno przywaliłem głową, już nie pamiętam w co, że masakryczne zawroty głowy, wymioty, wezwali mi karetkę - hehe neurologiczne badanie, będziesz żył i tyle :D

trzeba się nauczyć ich taktyk, mają procedury i się ich trzymają, nie podchodzą indywidualnie do przypadku (większość) trzeba wyczaić co gadać żeby zrobili echo, co żeby TK itp itd, wtedy będziemy mieć wszystko na cito, bez kolejek i terminów HA HA HA :D
"Żadne zło nie wstrząśnie mną póki co,
jestem tutaj z Tobą poza krzykiem,
zobacz jak cudownie marniejemy,
zapętleni w treści bez znaczenia"
"[...]przestrzeń rozstąpiła się i wzdycha,
z Tobą nie dotykam już chodnika[...]"
cybernetic87
Beniaminek

Postprzez Paweł » 17 paź 2013, o 08:29

cybernetic87 napisał(a):TK na cito to Ci zrobią najprędzej głowy, jak powiesz, że była utrata przytomności, to już mam opanowane :) bez utraty przytomności, urazu czaszki TK nie zrobią, choćbyś miała pół łba rozbite ;P wtedy max możesz liczyć że ściągną neurologa z oddziału żeby Cię przebadał neurologicznie. kiedyś w robocie tak mocno przywaliłem głową, już nie pamiętam w co, że masakryczne zawroty głowy, wymioty, wezwali mi karetkę - hehe neurologiczne badanie, będziesz żył i tyle :D

trzeba się nauczyć ich taktyk, mają procedury i się ich trzymają, nie podchodzą indywidualnie do przypadku (większość) trzeba wyczaić co gadać żeby zrobili echo, co żeby TK itp itd, wtedy będziemy mieć wszystko na cito, bez kolejek i terminów HA HA HA :D

szesnaście ruchów do przodu przewidujesz ... to dasz sobie radę :-P . Echo serca powinno na razie wystarczyć . pozdro .
Paweł
VIP

Poprzednia strona

Powrót do Diagnozowanie ZM

• Nowe posty
  • Wątki bez odpowiedzi