www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

Najlepsi specjaliści

Adresy, opinie, komentarze, wskazówki dotyczące lekarzy, szpitali i operacji

Postprzez dana_meadbh » 22 sty 2013, o 06:59

Moja pani doktor odeszła z przychodni, teraz mamy lekarza Araba. Nie pisze po polsku, sama sobie skierowanie na cesarskie cięcie wypisywałam :mrgreen:
dana_meadbh
Hero

Postprzez Gosieńka » 24 sty 2013, o 17:01

dana_meadbh napisał(a):Moja pani doktor odeszła z przychodni, teraz mamy lekarza Araba. Nie pisze po polsku, sama sobie skierowanie na cesarskie cięcie wypisywałam :mrgreen:

To ja w sumie bym takiego chciała :mrgreen: Przynajmniej skierowania na wszystkie badania bym miała ;-)

asocko napisał(a):Hej! Martwię się trochę o sposób leczenia, a raczej myślenia mojego lekarza. Szukam dobrego ginekologa, który nie boi się wyzwań ani zagadek. Wyniki mam całkiem dobre, a czuję się coraz gorzej i leki od mojego lekarza w ogóle nie działają. Jednak najchętniej na nfz. I w Warszawie. Rankingom lekarskim z internetu nie ufam i dlatego pytam tutaj.

Chyba aż tak "dobrze" jak ja to nie trafiłaś. Byłam dziś na zwykłej kontroli, chciałam sobie zrobić cytologię. Pani doktor z tego co słyszałam w poczekalni - średnio miła a już wręcz bardzo niemiła dla kobiet w ciąży. I faktycznie - pacjentkę przede mną zjechała równo od góry do dołu. Jak weszłam też burczała na mnie jak na psa dopóki nie padło pytanie o dzieci i moja odpowiedź, że chyba raczej nie planuję. Jak to usłyszała - wesołość w nią wstąpiła, pozytywne nastawienie do pacjenta wróciło na swoje miejsce i zaczęła być mega miła :-> Nie ma to jak ginekolog z powołania ;-) ;-) ;-)
No ale mimo wszystko i tak na podstawie wyników badań cytologicznych sprzed 3 lat - powtarzam 3LAT!!! wypisała mi leki przeciwzapalne. No i nowego badania nie zrobiła tylko kazała przyjść jeszcze raz - chyba polubiła mnie za te dzieci ;-)
Carpe diem!
Gosieńka
VIP

Postprzez asocko » 24 sty 2013, o 20:48

Łaaa... Jestem pod wrażeniem Gosia. Ale chyba na Twoim miejscu poszukałabym szczęścia gdzie indziej. Ja to przynajmniej mam badania zrobione. Dostałam się do mojej bez kolejki. Na stojąco zrelacjonowałam ostatnie wydarzenia i padła decyzja o odstawieniu leków na dwa tygodnie. Jakoś nie wierzę, żeby mi nagle tak samo przeszło. Ale może jakoś przeżyję do lutego.
Twoje życie jest takie, jakie są Twoje myśli.
asocko
VIP

Postprzez Gosieńka » 24 sty 2013, o 21:35

asocko napisał(a):Łaaa... Jestem pod wrażeniem Gosia. Ale chyba na Twoim miejscu poszukałabym szczęścia gdzie indziej.
Zdecydowanie poszukam jak będzie mi coś dolegało. Po tym jak pani doktor zapytała jak się pisze ten zespół marfana to już zdecydowanie będę szukała ;-)
asocko napisał(a):Na stojąco zrelacjonowałam ostatnie wydarzenia i padła decyzja o odstawieniu leków na dwa tygodnie. Jakoś nie wierzę, żeby mi nagle tak samo przeszło.
Widzisz Tobie odstawiłą, ja dostałam niepotrzebnie. Musimy się wymienić i będzie jak znalazł ;-)
Carpe diem!
Gosieńka
VIP

Postprzez dana_meadbh » 25 sty 2013, o 07:47

Cytologię należy robić co dwa lata. Umożliwia to wykrycie zmian łatwych do wyleczenia. Gosiu, poszukaj innego lekarza.
dana_meadbh
Hero

Postprzez Gosieńka » 25 sty 2013, o 11:44

dana_meadbh napisał(a):Cytologię należy robić co dwa lata. Umożliwia to wykrycie zmian łatwych do wyleczenia. Gosiu, poszukaj innego lekarza.
Na razie zrobię tę cytologię tutaj, w połowie lutego jestem zapisana. Ale następnym razem pójdę już do innego lekarza, koleżanka mi już jakiegoś poleciła. Ogólnie zawsze chodziłam prywatnie i teraz też planowałam tak zrobić. Ale skoro dało się na nfz - chciałam spróbować. Nie wyszło ;-)
Carpe diem!
Gosieńka
VIP

Postprzez KasiaG1977 » 31 maja 2013, o 22:22

Witam,
szukam dobrych lekarzy z woj. łódzkiego dla mojego synka - 11 lat. Jesteśmy pod opieką prof Moll - kardiolog, prof Prost okulista. Potrzebujemy dobrego pediatry, ortopedy, kardiologa-konsultacja u innego niż nasza, okulista - też konsultacja Ewentualnie może być Poznań lub Warszawa. Kasia
KasiaG1977
Beniaminek

Postprzez olusiek88 » 19 lip 2018, o 21:34

Myślę, że najlepiej będzie jak sprawdzisz tutaj, poczytaj opinie. Kogoś wybierzesz :)
Ostatnio edytowano 20 lip 2018, o 14:26 przez arturro, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Na forum nie wolno umieszczać linków reklamowych!!!
olusiek88
Nowicjusz

Poprzednia strona

Powrót do Lekarze, szpitale, operacje

• Nowe posty
  • Wątki bez odpowiedzi