www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

Katastrofa kolejowa

Swobodne dyskusje na dowolne, trudne tematy

Postprzez Paweł » 5 mar 2012, o 10:17

No i BUM ! Jak co niedziela patrzę " co tam Panie w polityce " a tu katastrofa kolejowa ,
Nowak zna się na kolejach , tak jak "ministra" na sporcie . Nie dalej jak tydzień temu portal
TVN zajmował się porównywaniem Nowaka do Brada Pitta , tyle że dwadzieścia lat temu .
Co to ma do resortu transportu , którym tenże kieruje , dalibóg nie wiem .
Na efekty nie trzeba było długo czekać . Dopóki dziennikarze np . TVN nie są w stanie pojąć ciągu przyczynowo skutkowego pomiędzy obsadzaniem odpowiedzialnych
stanowisk państwowych niewłaściwymi ludźmi , a wynikłą z tego katastrofą , może pora zmienić zawód . Sugerowałbym np. wypożyczanie swojej pustej mózgownicy do gry w golfa w charakterze piłeczki , na pewno efekty będą leprze niż w dziennikarstwie . :(
Paweł
VIP

Postprzez Pletwa » 5 mar 2012, o 18:17

Paweł Masz 100% racji! Przestrzeleńce same w dziennikarstwie, polityce itp itd. Mistra zna się tak na sporcie, jak ja na balecie mongolskim
Nadszedł w końcu czas, wielkich zmian.
To co ważne pozostaje ważne, ale bez fanatyzmu :p
Płetwa <SławomiR> Katowice
Pletwa
VIP

Postprzez Paweł » 7 mar 2012, o 12:58

Może ktoś mi odpowie w JAKI SPOSÓB MINISTER NOWAK JEST ZWIĄZANY Z KOLEJNICTWEM . Tego banalnego pytania nie zadała mu dociekliwa Monika Olejnik ani nikt z TVN . Przeczytałem życiorys Nowaka , o kolejach nic tam nie ma . Czy co najmniej , bawił się jako dziecko kolejką PIKO . Co tego człowieka łączy z koleją ? to jest pytanie kluczowe , od tego należało by zacząć . Mój dziadek np. był zawiadowcą stacji , ojciec po studiach pracował kilka lat na kolei , czyli np. ja poniekąd jestem z koleją związany i chciałbym usłyszeć co takiego Nowak ma z koleją wspólnego . Tylko tyle .
Paweł
VIP

Postprzez Gosieńka » 7 mar 2012, o 14:52

Tak, tak - Nowak pojechał na tory, przestawił zwrotnice i doprowadził do katastrofy... Przecież to takie oczywiste... :evil:
Carpe diem!
Gosieńka
VIP

Postprzez Paweł » 7 mar 2012, o 16:09

To kwestia odpowiedzialności politycznej . W Anglii był przypadek obsunięcia się , przy szkole hałdy piasku w wyniku czego zginą chłopiec . Minister szkolnictwa podał się do dymisji , premier ją przyjął . I na tym właśnie polega odpowiedzialność polityczna . Tak jest wszędzie na południe i zachód od Polski .
Paweł
VIP

Postprzez Gosieńka » 7 mar 2012, o 18:17

Haha :mrgreen: No to u nas chyba byłaby dymisja za dymisją jak za takie wypadki, władza wciąż podawałaby się do dymisji. Akurat to co wspomniałeś to już naprawdę był wypadek i na pewno minister szkolnictwa nie ponosił za to odpowiedzialności - nie jest w stanie sprawdzać takich rzeczy w każdej szkole.
Paweł napisał(a): I na tym właśnie polega odpowiedzialność polityczna .
I tutaj absolutnie się z Tobą nie zgadzam.
Carpe diem!
Gosieńka
VIP

Powrót do Rozmowy w toku