www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

Walentynki-wasze pomysły na ten wspaniały(niezawsze) dzionek

Pogaduchy sercowo-życiowe. O przyjaciołach, partnerach, sposobach spędzania czasu, samotności i bliskości

Postprzez Paweł » 10 lut 2013, o 19:47

spoko .
Co robiło w Warszawie ? Sochaczew nie wystarcza . :-D ? było e - mailować torba klucze i za pół godziny jestem . pozdro .
Paweł
VIP

Postprzez Montana » 10 lut 2013, o 19:49

Paweł napisał(a):było e - mailować torba klucze i za pół godziny jestem

aaaa nie wiedziałam, zes taki mobilny na drugi raz się odezwę :)
Co z tego, że Marfan brzmi dumnie jak kończy marnie
Montana
VIP

Postprzez Paweł » 10 lut 2013, o 19:58

to teraz już Wiesz . Coś fajnego Ci pokażę albo na starówce albo .. (no już ja wiem gdzie .. ) i bez żadnych skojarzeń mi tu , chodzi po prostu o urocze miejsce w sensie architektonicznym , z historią . pozdrawiam .
Paweł
VIP

Postprzez Montana » 10 lut 2013, o 20:07

Spoko :P nic sobie nie kojarze hahah a fajne miejsce w Wawie zobaczyć czemu nie :P
Montana
VIP

Postprzez czarna » 10 lut 2013, o 20:36

Zawsze obchodziłam walentynki jak miałam faceta.. Nie przeszkadzają mi one teraz gdy go nie mam, ale smutny to dzień bez tej bliskiej osoby :cry:

[ Dodano: |10 Lut 2013|, o 19:53 ]
Jeśli Tomek dorwie Amora to...
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
...żyj tak abyś każdego wieczoru mógł powiedzieć to był udany dzień...
czarna
Stały bywalec

Postprzez smuklaewa » 11 lut 2013, o 10:02

Antywalentynki

Masz prawo nie znosić walentynek – tym bardziej, jeśli jesteś singlem. Nieprzypadkowo facebookowa grupa o nazwie "Nienawidzę walentynek!" skupia już ponad 84 tysiące fanów. Nie brakuje więc osób, które nie poddają się armii różowych misiów i za nic mają słodkie, walentynkowe kartki. Zamiast na kolację we dwoje wolą się wybrać na zwariowaną imprezę. Z partnerem lub bez.

Nie ma przeszkód, abyś jako singiel świętował podczas takiej zabawy fakt, że jesteś stanu wolnego. Jeśli właśnie zakończył się twój związek, jeśli ktoś złamał ci serce, jeśli masz żal do swojego eksa i chcesz o tym choć wszystkim na chwilę zapomnieć – wybierz się na antywalentynki w twoim mieście. Organizowane są coraz częściej, a ich popularność rośnie każdego roku. To jawny sprzeciwe singli wobec walentynkowego szaleństwa. Choć w moim odczuciu skoro świętujemy jako single, to głębi ducha myślimy, że może za rok będziemy to robić już z naszą drugą połówką.
Póki co, podczas antywalentynek dla singli czekają na nas takie atrakcje jak rzucanie strzałkami w zdjęcia eksa czy specjalne wróżby dla samotnych. Nie ma przeciwwskazań, by skrzyknąć się z grupą znajomych i zorganizować takie atrakcje w domu. Możesz zaprosić kilka osób, które tego wieczoru też będą same. Przygotuj drinki i przekąski. Wznieś toast za wasze przyszłe związki. Spójrzcie z dystansem na przeszłość, z optymizmem na przyszłość. Żadnych smutków i żali. Twoje dotychczasowe związki wzbogaciły cię o nowe doświadczenia – to jest najważniejsze.
Jeśli masz ochotę poznać kilka nowych osób tego wieczoru, wybierz się na szybką randkę. Rozejrzyj się w swoim mieście i sprawdź, który klub organizuje takie spotkania dla singli. Niezobowiązujące, krótkie pogawędki w cztery oczy z nieznajomymi mogą się okazać ciekawym doświadczeniem.

Speed dating - jak nazwa wskazuje - trwa krótko, co nie przeszkodzi ci w nawiązaniu nowej znajomości. Według naukowców pierwsze trzy minuty wystarczą, by zdecydować, czy dana osoba przypadła ci do gustu i czy chcesz poznać ją bliżej, czy raczej omijać szerokim łukiem. Kilkanaście kobiet i mężczyzn, 5-6 minut w ich towarzystwie i zaznaczenie, z kim chcesz nawiązać kontakt. To wszystko. Podczas zabawy można poznać fajnych ludzi i w luźnej atmosferze spędzić niebanalny wieczór. Zabierz ze sobą koleżankę albo kumpla i zapomnij o wszechobecnych czerwonych serduszkach i ulicznych pocałunkach.

Szybkie randki organizowane są zwykle w pubach lub klubach. W tym roku pojawiła się także propozycja speed datingu w oryginalnej scenerii – na pokładzie promu płynącego do Szwecji. Trzeba przyznać, że 24 godziny na pełnym morze w środku zimy to propozycja dla singli z wyobraźnią.
Święto zakochanych nie musi być dniem przesłodzonym do granic możliwości. Wie o tym ta część singli (nazywana quirkyalone), która 14 lutego świętuje dzień indywidualizmu. Szacunek dla samego siebie nie pozwala im uwikłać się w związek nieodpowiadający ich wyobrażeniom idealnego współżycia. Nie negują jednak związków jako takich - czekają po prostu na kogoś, z kim połączy ich prawdziwe uczucie. Są gotowi czekać na nie latami. Podczas gdy inni w okresie przedwalentynkowym wzmagają wysiłki, by znaleźć drugą połowę - oni dumnie obnoszą się ze swą samotnością. Może tobie ta idea jest równie bliska?
Zródło Onet.pl
„Znam takie Kocham Cię, które sprawia że istnieję”
smuklaewa
smile with me

Postprzez Paweł » 11 lut 2013, o 13:03

smuklaewa napisał(a):Speed dating - jak nazwa wskazuje - trwa krótko, co nie przeszkodzi ci w nawiązaniu nowej znajomości. Według naukowców pierwsze trzy minuty wystarczą, by zdecydować, czy dana osoba przypadła ci do gustu i czy chcesz poznać ją bliżej, czy raczej omijać szerokim łukiem. Kilkanaście kobiet i mężczyzn, 5-6 minut w ich towarzystwie i zaznaczenie, z kim chcesz nawiązać kontakt.
Święto zakochanych nie musi być dniem przesłodzonym do granic możliwości. Wie o tym ta część singli (nazywana quirkyalone), która 14 lutego świętuje dzień indywidualizmu. Szacunek dla samego siebie nie pozwala im uwikłać się w związek nieodpowiadający ich wyobrażeniom idealnego współżycia.

poszerzę ten cytat bo tu przypomniał mi się taki dość znany tekst 10 sposobów na zostanie panną ..

Walentynki : puki bawi nie mam nic przeciwko .. pozdro .
Ostatnio edytowano 11 lut 2013, o 16:05 przez Paweł, łącznie edytowano 1 raz
Paweł
VIP

Postprzez Montana » 11 lut 2013, o 15:39

Paweł napisał(a): 10 sposobów na zostanie panną ..

w tym wypadku punkt 10 :):) jest mój hahaha
Montana
VIP

Postprzez Paweł » 11 lut 2013, o 16:31

Montana napisał(a):w tym wypadku punkt 10 :):) jest mój hahaha

za młoda jesteś .. tam na dole warto przejrzeć , dość intensywna dyskusja się odbyła dotkniętych do żywego i przeciwnie .. pozdrawiam . ;-)
Paweł
VIP

Postprzez Karolina » 11 lut 2013, o 20:36

Montana napisał(a):
Paweł napisał(a): 10 sposobów na zostanie panną ..

w tym wypadku punkt 10 :):) jest mój hahaha

haha... ja też wybieram pkt 10 ;-)
"Istnieją magiczne chwile, które choć mijają niezauważone, to jednak niewidzialna Ręka Opatrzności zmienia bezpowrotnie nasz los..."
Karolina
Bywalec

Postprzez Paweł » 12 lut 2013, o 16:09

.. no uważajcie lepiej dziewczyny , żebyście się nie śmiały , baranim głosem , na starość .. najszybszego pogubienia wianków życzę i pozdrawiam . ;-)
Paweł
VIP

Postprzez zimridek » 12 lut 2013, o 19:04

Paweł napisał(a):.. no uważajcie lepiej dziewczyny , żebyście się nie śmiały , baranim głosem , na starość .. najszybszego pogubienia wianków życzę i pozdrawiam . ;-)

a Ty Paweł jesteś żonaty?
zimridek
Sympatyk

Postprzez szczypior » 12 lut 2013, o 20:20

Pawel niczym B16 spasowal i udal sie na wypoczynek...do zenskiego klasztoru :mrgreen:
Yes we can!
szczypior
Ekspert

Postprzez zimridek » 12 lut 2013, o 20:38

Jestem może wysoka, ale zaraz sądzie? :) czasem lepiej śmiać się jak baran, niż być owieczką/barankiem na rzeź zaprowadzonym...

[ Dodano: |12 Lut 2013|, o 19:41 ]
Paweł napisał(a):
szczypior napisał(a):Pawel niczym B16 spasowal i udal sie na wypoczynek...do zenskiego klasztoru :mrgreen:

dobra , dobra już baaardzo śmieszne hłe , hłe , hłe . Najpierw zoperuj całą Aortę w Polsce to pogadamy wirażko Ty ze "Skaryszewa".. Się nie boi podchorąży zawsze zdąży ... A propos muszę znaleźć swoją książeczkę wojskową to coś wam pokażę ciekawego ... pozdro .. :-D

ale, że który z Was ma się operować?! pielęgniarka będzie potrzebna? ;)
zimridek
Sympatyk

Postprzez smuklaewa » 14 lut 2013, o 10:54

Całuśnego dnia dla wszystkich zakochanych i niezakochanych :lol:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
„Znam takie Kocham Cię, które sprawia że istnieję”
smuklaewa
smile with me

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Salon towarzyski