www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

sex a zespół marfana

Pogaduchy sercowo-życiowe. O przyjaciołach, partnerach, sposobach spędzania czasu, samotności i bliskości

Postprzez smuklaewa » 18 kwi 2007, o 17:13

Stasiek ---- żeby miną lból jak piszesz i nie groziła Ci bezpłodność to koniecznie musisz uprawiać sex z panienką lub jak takowej nie masz to musisz sam sie zadowolić,bo wychodzi na to ze jesteś pobudzony seksualnie ,a niewyżyty i stad te dolegliwości...
Dążenie do osiągnięcia rozkoszy seksualnej jest instynktem o niesłychanej sile oddziaływania; prawie każdy z nas uciekł się kiedyś do samodzielnego stymulowania własnych narządów płciowych, wedle wszelkiego zaś prawdopodobieństwa czynimy to częściej, niż mielibyśmy śmiałość przyznać. Masturbacja, lub onanizm, to forma naturalnej ekspresji seksualności człowieka, którą niektóre jednostki podejmują już w okresie dzieciństwa i kontynuują nawet w bardzo podeszłym wieku, aczkolwiek schemat taki bynajmniej nie jest aksjomatem odnoszącym się do wszystkich ludzi. Według popularnych teorii masturbacja jest zjawiskiem szczególnie charakterystycznym dla okresu dojrzewania; owszem, szalejące w organizmach nastolatków hormony powodują nasilenie praktyk masturbacyjnych, lecz samo zjawisko towarzyszy ludziom we wszystkich sytuacjach życiowych, gdyż onanizują się zarówno żonaci, jak i kawalerowie, mężatki i panny, ludzie młodzi i starzy.
Postawa środowiska medycznego i społeczna ocena zjawiska masturbacji uległy w ostatnich pięćdziesięciu latach znaczącym zmianom. Od zdecydowanej krytyki tej czynności jako ‘samouszkadzającej’, grożącej ponurym konsekwencjom fizycznym i psychicznym, specjaliści zajmujący się wychowaniem seksualnym i terapeuci uzgodnili wreszcie bardziej umiarkowany pogląd, zgodnie z którym uznają masturbację za zjawisko normalne w rozwoju seksualnym młodego człowieka, dostrzegają pożytek tej techniki w interakcji seksualnej dwojga dojrzałych i kochających się ludzi, oraz potwierdzają użyteczność onanizmu jako środka rozładowania napięcia seksualnego w przypadku niemożności znalezienia partnera.
smuklaewa
smile with me

Postprzez Staś » 18 kwi 2007, o 17:19

dziekuje bardzo za wyjaśnienia ,a kobiete znajde napewno nawet jedna ekspedientka mi się spodobała w masarni wiec zaczynam działać . :mrgreen: :mrgreen:
Księga Jakuba 3 - 8

Języka zaś nikt z ludzi ujarzmić nie potrafi. Szkodliwa to, krnąbrna rzecz, pełna śmiercionośnego jadu
Staś
VIP

Postprzez gabriela » 18 kwi 2007, o 17:24

Połączysz przyjemne z pożytecznym- przejdziesz na dietę wysokobiałkową kupując codziennie mięsko i przy okazji poderwiesz dziewczynę.Wash and go!
......i kiedy przyjdą dni deszczowe, naucz się przechodzić między kroplami
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez smuklaewa » 18 kwi 2007, o 17:35

Stasiu tylko żebyś sie nie naoglądał ,nic nie zadziałał tylko niezdrowo napodniecał bo cieniutko Cię wtedy widzę ,normalnie rozerwie Ci nabialik i będzie kłopot.
Chłopie działaj.......i pisz czy juz przeszedł ból jąderek.
smuklaewa
smile with me

Postprzez Staś » 18 kwi 2007, o 21:22

gabrielaewa napisał(a):Połączysz przyjemne z pożytecznym- przejdziesz na dietę wysokobiałkową kupując codziennie mięsko i przy okazji poderwiesz dziewczynę.Wash and go!
tak gabi przyjemne z pożytecznym ,tam sprzedają same mezatki i tylko dwie wolne, :-D dodam że jeszcze maja tam pyszne wedliny. :-D .

[ Dodano: 2007-05-21, 16:46 ]
co robić żeby dłuuuuugo cieszyć sie sexsem ogładałem kiedys rozmowy w toku i tam 72letni pan z 60letnia pania uprawiaja sex i wcale sie z tym nie kryją niekturym to było nie w smak bo tacy staruszkowie to powinni tylko rużanieć klepać . :-) ;-)
Księga Jakuba 3 - 8

Języka zaś nikt z ludzi ujarzmić nie potrafi. Szkodliwa to, krnąbrna rzecz, pełna śmiercionośnego jadu
Staś
VIP

Postprzez gabriela » 19 cze 2007, o 23:13

stanisław napisał(a):co robić żeby dłuuuuugo cieszyć sie sexsem

Kochać się Stasiu trzeba i sex lubieć, myślę że nie ma tu żadnych ograniczeń wiekowych, bo niby dlaczego?
stanisław napisał(a): tacy staruszkowie to powinni tylko rużanieć klepać

Staruszkowie to przecież normalni ludzie, niech robią co chcą i jak długo chcą, jeśli to im przynosi radość w jesieni życia, jesli to ich wciąż zbliża.Sex nie tylko służy prokreacji.I całe szczęście.
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez Anti.pop » 20 cze 2007, o 22:38

dopóki sa siły i chęci to dlaczego nie !
Droga do sukcesu wiedzie przez optymizm -
walcz więc z pesymistycznymi nastrojami.
Anti.pop
Adept

Postprzez gabriela » 22 cze 2007, o 12:44

Ciekawe jak długo Marfani mają siły i chęci? Może jakieś badania przeprowadzimy? ;-)
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez Anti.pop » 22 cze 2007, o 13:50

ja już stary dziadek jestem , a jeszcze mam siłę :)
Droga do sukcesu wiedzie przez optymizm -
walcz więc z pesymistycznymi nastrojami.
Anti.pop
Adept

Postprzez gabriela » 22 cze 2007, o 19:35

Oj, stary dziadku:-D napiszcie w naszej ankiecie- jak często i długo chcecie, a jak możecie...
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez Pletwa » 22 cze 2007, o 19:40

ja to od dłużeszgo czasu niemiałem stosunków. a jak będą to chyba 5 minut na początek bo kondycja w tych sprawach pewnie krytyczna
Nadszedł w końcu czas, wielkich zmian.
To co ważne pozostaje ważne, ale bez fanatyzmu :p
Płetwa <SławomiR> Katowice
Pletwa
VIP

Postprzez Staś » 23 cze 2007, o 08:03

Pletwa napisał(a): jak będą to chyba 5 minut na początek bo kondycja w tych sprawach pewnie krytyczna
to sławek muśisz pracować nad kondycjią i mnie pić bo wódeczka osłabia sperme tak jest gabi czy się myle .???? ;-)
Księga Jakuba 3 - 8

Staś
VIP

Postprzez gabriela » 23 cze 2007, o 10:23

Nic nie wiem na ten temat, ale kondycję na pewno.
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez smuklaewa » 20 lip 2007, o 23:02

gabriela napisał(a):jak często i długo chcecie, a jak możecie

Ja chcę wciąż i bez przerwy i mogę wciąż i bez przerwy.
Nie spotkałam jeszcze takiego zawodnika ,który by sprostał moim wymaganiom....
Mam szczęście do cieniasów---a może ze mną coś nie tak??????

[ Dodano: 2007-07-21, 00:05 ]
stanisław napisał(a):co robić żeby dłuuuuugo cieszyć sie sexsem

Stasiek trening czyni mistrza - szukaj panny bo się zmarnujesz.

[ Dodano: 2007-07-21, 00:06 ]
[quote="stanisław"]wódeczka osłabia sperme [/quotA co ma sperma wspólnego z temperamentem???
„Znam takie Kocham Cię, które sprawia że istnieję”
smuklaewa
smile with me

Postprzez Staś » 21 lip 2007, o 07:56

Stasiek trening czyni mistrza - szukaj panny bo się zmarnujesz.
szukam szukam :-D
stanisław napisał(a):wódeczka osłabia sperme
to bardzo dobrze bo ja prawie niepije .[b] :mrgreen:
Księga Jakuba 3 - 8

Staś
VIP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Salon towarzyski