www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

sex a zespół marfana

Pogaduchy sercowo-życiowe. O przyjaciołach, partnerach, sposobach spędzania czasu, samotności i bliskości

Postprzez Staś » 11 gru 2007, o 18:23

OJ tomeczek żeby to było takie proste ja nie jestem taki jak ty ja szukam tej jednej wyjątkowej kobiety a nie 100 normalnych tylko na jedną noc ,niestety jestem wybredny :-( ja nie potrafię wziąść do łożką tą tamtą i jeszcze inna ja chcę jedną a porządną ,a taka złota myśl dla ciebie co do kobiet ,jeśli masz jedną kobietę to masz wszystkie a jeśli masz wszystkie kobiety to nie masz nic . :-(
Księga Jakuba 3 - 8

Języka zaś nikt z ludzi ujarzmić nie potrafi. Szkodliwa to, krnąbrna rzecz, pełna śmiercionośnego jadu
Staś
VIP

Postprzez dana_meadbh » 11 gru 2007, o 20:57

stanisław napisał(a):ja szukam tej jednej wyjątkowej kobiety a nie 100 normalnych tylko na jedną noc ,niestety jestem wybredny :-(

Jak wyjątkowa to nie jest normalna?
dana_meadbh
Hero

Postprzez Gosieńka » 11 gru 2007, o 21:12

Jak wyjątkowa to nie jest normalna?
Hahahaha :mrgreen: Widocznie nie :mrgreen:
Carpe diem!
Gosieńka
VIP

Postprzez tomeczekk19 » 11 gru 2007, o 22:12

Mylisz się Stasiu, ja też szukam tej jednej jedynej...
Obojętnie czy to 'normalna' dziewczyna czy nienormalna... czy Ci na niej zalezy czy nie...
Musisz umieć ją zdobyć! Inaczej nawet jak już ją spotkasz i się zakochasz to nie będziesz miał u niej szans....
"nam nie wolno nienawidzieć, trzeba kochać... a zło zniszczy siebie.."
tomeczekk19
Stały bywalec

Postprzez Anti.pop » 11 gru 2007, o 23:37

Szukaj Stasiu ... Tylko pamiętaj ze lata lecą . Ten okres życia 18-27 - to piękny czas
Kiedy możemy sie wyszaleć i poświecić ( znaleźć ) ta prawdziwą miłość . Potem praca...obowiązki nie będzie na to czasu i sił .
Droga do sukcesu wiedzie przez optymizm -
walcz więc z pesymistycznymi nastrojami.
Anti.pop
Adept

Postprzez dana_meadbh » 12 gru 2007, o 07:34

Ale to ponuro zabrzmiało. Rany, myślisz, że po 30- tce nie można się już dobrze bawić?
dana_meadbh
Hero

Postprzez gabriela » 12 gru 2007, o 10:31

No właśnie Konrad, co sobie myślisz - że miłość tylko do 30 stki? No nie!
......i kiedy przyjdą dni deszczowe, naucz się przechodzić między kroplami
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez Pletwa » 12 gru 2007, o 17:27

Miłość można znaleść nawet jak sie jest już Babusiom albo Dziadziusiem :-D
Nadszedł w końcu czas, wielkich zmian.
To co ważne pozostaje ważne, ale bez fanatyzmu :p
Płetwa <SławomiR> Katowice
Pletwa
VIP

Postprzez Marta » 12 gru 2007, o 19:19

Pletwa napisał(a):Miłość można znaleść nawet jak sie jest już Babusiom albo Dziadziusiem :-D

Pewnie, że tak Sławku :-)
inter spem et metum...
Marta
-# Moderator

Postprzez Imdris » 12 gru 2007, o 21:44

Jasne, że można, ale ten wiek to taki piękny czas... Jest się na tyle długo na tym świecie, żeby z głową wybrać taką osobę, którą się prawdziwie pokocha (przynajmniej ludzie w tym wieku powinni być już na tyle dojrzali ;-) ), a jednocześnie ma się całe długie życie przed sobą, żeby się tą ukochaną osóbką nacieszyć i patrzeć jaka ona jest szczęśliwa z naszej obecności tuz obok...
Najważniejsze w marzeniach jest nie to, czy sie spełnią, ale to, że są...
Imdris
Znawca

Postprzez smuklaewa » 11 maja 2008, o 13:14

Staś napisał(a):cieszyć sie sexsem

Stanisławie czy ??????no właśnie jesteś tak zaaferowany miłością,że coraz mniej odwiedzasz nasze forum.
Obiecałeś coś kiedyś :-) :-) ja pamiętam :!: ,więc napisz czy nasze rady były pomocne.....
smuklaewa
smile with me

Postprzez Staś » 11 maja 2008, o 15:05

Ewa rozsypało sie niestety prysną miłości czar , a może i dobrze bo to złośnica była ,
smuklaewa napisał(a):że coraz mniej odwiedzasz nasze forum.
odwiedzam mało forum bo zbieram sie do kupy po odtrąceniu :-( ,ale spokojnie znajdę nową kobietę , a proszę mnie o nic nie pytać bo nie chce do tego wracać . :evil:
Księga Jakuba 3 - 8

Języka zaś nikt z ludzi ujarzmić nie potrafi. Szkodliwa to, krnąbrna rzecz, pełna śmiercionośnego jadu
Staś
VIP

Postprzez tomeczekk19 » 11 maja 2008, o 19:27

ale spokojnie znajdę nową kobietę

Obawiem się Stasiu, że dopóki nie wyrobisz w sobie pewnych cech (np.pewność siebie) i nie pozbędziesz się tej swojej naiwności czy jak wolisz wiary w cuda to może być z tym ciężko :-(
"nam nie wolno nienawidzieć, trzeba kochać... a zło zniszczy siebie.."
tomeczekk19
Stały bywalec

Postprzez smuklaewa » 19 maja 2008, o 23:31

:roll:
Abstynencja niewskazana
Choroby serca, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca czy choroby układu kostno-mięśniowego sprzyjają zahamowaniu ludzkich popędów. Dodatkowo strach przed ograniczoną ruchliwością, problemami z erekcją i orgazmem oraz bólem związanym ze stosunkiem mogą powodować unikanie kontaktów cielesnych. Tak jednak wcale nie musi być! Cierpienie z powodu przewlekłych schorzeń nie powinno zamykać drogi do udanego życia seksualnego
Warto także pamiętać, że miłość fizyczna nie musi kończyć się pełnym aktem płciowym. Równie ważne są jej inne formy - pocałunki, przytulanie i czułości. Psychika bowiem w sprawach seksu odgrywa bardzo ważną rolę. Im bliżej będziecie ze sobą, tym łatwiej przyjdzie wam rozmawiać o problemach i trapiących was rozterkach.

Warto uprawiać seks, ponieważ...
1. Jest przyjemny.
2. Jest zdrowy, dodaje sił oraz energii, a także poprawia sprawność fizyczną.
3. Zbliża i wywołuje mnóstwo pozytywnych wibracji między partnerami.
4. Sprawia, że życie jest piękniejsze.
5. Wpływa na psychikę, poprawia samoocenę i sprawia, że czujemy się młodsi.

To jest tak prawdziwe co wcześniej Gabi napisała.
Stasiu zbieraj się szybko :-) bo szkoda życia na lizanie ran,po kimś kto nie był warty Twej miłości....
smuklaewa
smile with me

Postprzez pawelek » 13 lip 2009, o 07:10

dla zespołu marfana , bardzo charakterystyczną cecha charakteru jest
RACJONALIZACJA - (od łac. ratio, rozum) - w psychologii jeden z mechanizmów obronnych - pozornie racjonalne uzasadnianie po fakcie swoich decyzji i postaw, kiedy prawdziwe motywy pozostają ukryte, często także przed własną świadomością.

Dwie typowe odmiany racjonalizacji zostały nazwane "kwaśnymi winogronami" i "słodkimi cytrynami".

* Kwaśne winogrona to uznawanie za nieważny cel, którego nie osiągnęliśmy.
* Słodkie cytryny to wmawianie sobie, że przykre zdarzenia i sytuacje, będące naszym udziałem są w rzeczywistości przyjemne.

Jest to także forma automatycznej obrony przed depresją - kiedy człowiek odczuwa naraz wiele negatywnych bodźców, bądź jest uczestnikiem nieprzyjemnych zdarzeń ma nienaturalnie wyśmienity humor, jest podekscytowany i tryska energią.
aż nadto wyczuwalna w wielu postach ....

PS. do forumowiczów Agi Wójcik i Joli 75 . SWOJE posty piszę w oparciu o SWOJE doświadczenia życiowe , w celach informacyjnych są one skierowane głównie do młodych ludzi wchodzących na to forum . Przypominam o funkcji , dodaj do listy ignorowanych w prawym dolnym rogu .
pawelek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Salon towarzyski