www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

PODRÓŻ ŻYCIA

O wszystkim i o niczym. Relax, humor, czyli "wesoły autobus"

Postprzez smuklaewa » 7 sie 2008, o 09:01

arturro napisał(a):Przespałaś sprawe bo ja byś sie dobrze zakręciła to byś mogła sie zabrac z naszym premierem

Takie towarzystwo mi nie odpowiada...to już wolę zostac w domciu... :-)
smuklaewa
smile with me

Postprzez asocko » 7 sie 2008, o 10:06

Pletwa napisał(a):Podróz zycia hmm. słyszałem od Kolegów że Norwegia jest Bajeczna no może tam :-D ja tam niemam zbytnio wymagań. w sumie to jeszcze nigdzie za granicą niebyłem.

Podobno wiecej tam owiec niz ludzi...
asocko
VIP

Postprzez smuklaewa » 7 sie 2008, o 11:30

:-) Pletwa to pognasz przez hale :-) a co ???tyś chłopak śląski....wszystko potrafisz.
smuklaewa
smile with me

Postprzez resa » 12 cze 2011, o 00:43

Montana napisał(a):
resa napisał(a):Moją podróż życia chciałabym odbyć do słynnego miasta Machu Picchu, najpiękniej usytuowanych ruin świata.

Reso, jesli nadazy sie taka okazja wyjazdu chetnie pojade tam z Toba. To jest jedno z moich wielkich marzen. Zobaczyc miasta wymarlych cywlizacji Ameryki Poludniowej

Człowiek cierpiący z powodu choroby, szczególnie matka, gdy wie, że medycyna tradycyjna jest bezsilna, jest gotowy zrobić wszystko, co w jego mocy, aby wygrać życie dalej. Nie tylko swoje, ale i najbliższych, szczególnie dzieci. Tak więc podróż mojego życia mam już za sobą. Podróż do własnego wnętrza, by odkrywać siebie i świat na nowo. By odnaleźć dawno utracone przez chorobę marzenia, motywację, siłę i odwagę, która dawno temu została zasłonięta przez cudze oczekiwania, nieuzasadnione ambicje, wzorce kulturowe. To była podróż "do źródła", bo Peru jest krajem jedynym w swoim rodzaju jeśli chodzi o walory naturalne i wszelkiego rodzaju różnorodność - klimatów, ukształtowania terenu, tradycji, ras, języków, religii. Cel, jakim był powrót do zdrowia połączyłam ze zwiedzaniem Peru. To kraj, w którym piękno uczuć miesza się z nadzieją na w miarę znośne przetrwanie. To miejsce, gdzie można liczyć na pomoc i życzliwość. Gdzie ludzie żyją według starej zasady wzajemności. To nie tylko wyjątkowa wyprawa do magicznego świata Inków, ale też w głąb ludzkiego umysłu, duszy i trudnych emocji, powrót do zmysłów Zajrzałam w głąb siebie, rozszerzyłam mój światopogląd i jeszcze bardziej zrozumiałam pewne kwestie dotyczące możliwości ludzkich istot, kwestie dotyczące życia.
..."Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"...
resa
well-wisher

Postprzez AGUŚ » 12 cze 2011, o 21:27

resa napisał(a):by odkrywać siebie i świat na nowo. By odnaleźć dawno utracone przez chorobę marzenia, motywację, siłę i odwagę, która dawno temu została zasłonięta przez cudze oczekiwania, nieuzasadnione ambicje, wzorce kulturowe. To była podróż "do źródła"

Widze,że przeżyłysmy podobne podróże ;)
"Człowieka, który ma przyjaciół, nigdy nie złamią wichry losu. Ma on w sobie dość sił, by pokonać trudności i iść dalej naprzód."
AGUŚ
Stały bywalec

Postprzez resa » 12 cze 2011, o 22:00

Masz całkowitą rację. Bardzo chętnie podzielę się z Tobą doświadczeniem, bardzo chętnie osobiście. Doświadczeniem, jak ... żyć w zdrowiu, jak żyć ... i nie chorować. Serdecznie pozdrawiam :-)
..."Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"...
resa
well-wisher

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park