www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

Jaki tu spokój sia la la, nic się nie dzieje sia la la

O wszystkim i o niczym. Relax, humor, czyli "wesoły autobus"

Postprzez Tomek78 » 7 mar 2013, o 13:09

Panie i Panowie więcej luzu. Trzeba być bardziej wyrozumiałym dla wszystkich.
Każdy ma swoje życie poza forum i nie zawsze ma się czas na regularne pisanie postów.

To nowe forum jest ok jak dla mnie. Wymagało one troszkę unowocześnienia. Z czasem je polubicie.
Jeśli masz oczy patrz,
Jeśli widzisz spostrzegaj...
Tomek78
Adept

Postprzez Administrator » 7 mar 2013, o 13:31

Proszę Państwa:
1. marfanforum nigdy nie miało być kolejnym forum społecznościowym i nie takie funkcje spełnia.
2. Nieprawdą jest, jakoby przyznanie uprawnień moderatorów kolejnym osobom wyłączyło te osoby z udziału w normalnym funkcjonowaniu na forum.
3. Nieważne ile prób i nacisków się pojawi, nie zgadzam się na robienie śmietnika z forum - tak więc ten wątek zostanie zdezaktualizowany.
4. Za wszelkie uwagi krytyczne serdecznie dziękuję - zapewniam, ze biorę je pod uwagę, Państwo musicie jednak wziąć pod uwagę, że wszystkie prace wymagają czasu - nad forum od strony technicznej nie pracuje sztab ludzi a jedna osoba.
Administrator
-#Administrator

Postprzez olaczika » 7 mar 2013, o 13:39

dana_meadbh napisał(a):To forum już bardzo dawno temu stało się miejscem, gdzie bywa grupa znajomych, do której bardzo trudno dołączyć. Kilkukrotnie różne osoby próbowały pisać nie tylko o zdrowiu, ale jakoś niewiele osób było tym zainteresowanych. Zamiast siedzieć i marudzić, wolę działać. Jestem w stowarzyszeniu, które niesie pomoc ok. 80 niepełnosprawnym wraz z rodzinami. Pomoc realną. Pozdrawiam.

Ja dołączyłam bez problemów, nikt mnie nie zlewał :) i otrzymałam i nadal otrzymuję tu na forum realną pomoc. Także ja mam zupełnie inne doświadczenia i spostrzeżenia. Wręcz wydaje mi się, że każdy kto tu coś pisze dostaje odpowiedź... Zawsze mnie zadziwia jak odmienna potrafi być percepcja dotycząca jednego zjawiska/zdarzenia/rzeczy.... :shock:
"Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne." William Szekspir
olaczika
Stały bywalec

Postprzez Paweł » 7 mar 2013, o 17:50

asocko napisał(a):Ja bym wolała jednak nie iść na ilość (wejść), a na jakość. I mam tu na myśli nie tylko merytorykę, ale także poziom wpisów i atmosferę na forum. Nie o to chodzi, żeby ludzie się logowali, a potem widząc co się tu wypisuje, znikali na zawsze.
Nigdy nie pisałam wiele. Pod tym względem nic się nie zmieniło. :)

Ojejku więc ludzie "znika na zawsze" po przeczytaniu mojego postu ? :-D

nie wiedziałem , że mam takie moce , ale skoro wątek do kasacji nie ma co się rozpisywać .. ;-)
Paweł
VIP

Postprzez dana_meadbh » 7 mar 2013, o 18:46

Paweł a masz sposób na teściową? :)
dana_meadbh
Hero

Postprzez Gosieńka » 7 mar 2013, o 19:03

Paweł sorki ale aż się nie chcę czytać tych Twoich wywodów. To jest forum gdzie piszą ludzie, ludzie dla których głównie liczy się kontakt ze sobą a nie udawanie alfy i omegi w dziedzinie medycyny. Nikt z nas nie tworzy tu Bóg wie jakich zasobów medycznych. Jesteśmy tu po to żeby się w pewien sposób wesprzeć, pokierować jeśli trzeba. Nie jesteśmy fanatykami medycznymi i nie o to w tym forum chodzi, przynajmniej z mojej strony. Tobie wciąż się tutaj coś nie podoba, ciągle się odgrażasz, że już kończysz pisanie tutaj a jednak wracasz, więc może nie jest tak fatalnie z nami? I może jednak zainteresowani będą dołączać bo jak widać tak się wciąż dzieje już od dobrych 6 lat.
Carpe diem!
Gosieńka
VIP

Postprzez Paweł » 7 mar 2013, o 22:01

Gosieńka napisał(a):Paweł sorki ale aż się nie chcę czytać tych Twoich wywodów. To jest forum gdzie piszą ludzie, ludzie dla których głównie liczy się kontakt ze sobą a nie udawanie alfy i omegi w dziedzinie medycyny. Nikt z nas nie tworzy tu Bóg wie jakich zasobów medycznych. Jesteśmy tu po to żeby się w pewien sposób wesprzeć, pokierować jeśli trzeba. Nie jesteśmy fanatykami medycznymi i nie o to w tym forum chodzi, przynajmniej z mojej strony. Tobie wciąż się tutaj coś nie podoba, ciągle się odgrażasz, że już kończysz pisanie tutaj a jednak wracasz, więc może nie jest tak fatalnie z nami? I może jednak zainteresowani będą dołączać bo jak widać tak się wciąż dzieje już od dobrych 6 lat.

Jarek założył temat . Tytuł przeczytaj . Sorry nie macie know-how .
Paweł
VIP

Postprzez Pletwa » 8 mar 2013, o 00:08

Założyłem temat żeby na luzie sobie popisać na różne ciekawe tematy. Mnie też się te forum nie podoba za bardzo. W szczególności ten kolor :D a największy minus że nie ma shoutboxa :( trudno jakoś to przeboleje :p
Nadszedł w końcu czas, wielkich zmian.
To co ważne pozostaje ważne, ale bez fanatyzmu :p
Płetwa <SławomiR> Katowice
Pletwa
VIP

Postprzez Tomek78 » 8 mar 2013, o 08:50

Nie ma czatu na forum więc tutaj pozwolę sobie złożyć życzenia z okazji Dnia Kobiet:)

Dużo uśmiechu dziewczyny, bo uśmiech daje Wam dodatkowego blasku który podkreśla ten cudny czar Waszych twarzy;)
Niech szczęście i radość towarzyszy Wam przez całe życie.

Buziaki;)
Jeśli masz oczy patrz,
Jeśli widzisz spostrzegaj...
Tomek78
Adept

Postprzez smuklaewa » 8 mar 2013, o 10:19

Dziękuję za bardzo miłe życzenia Tomaszu i pamięć o tym Święcie wszystkich kobiet :-)
„Znam takie Kocham Cię, które sprawia że istnieję”
smuklaewa
smile with me

Postprzez olaczika » 8 mar 2013, o 17:30

Dzięki Tomek :-)
"Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne." William Szekspir
olaczika
Stały bywalec

Postprzez asocko » 8 mar 2013, o 19:10

Paweł napisał(a):
asocko napisał(a):Ja bym wolała jednak nie iść na ilość (wejść), a na jakość. I mam tu na myśli nie tylko merytorykę, ale także poziom wpisów i atmosferę na forum. Nie o to chodzi, żeby ludzie się logowali, a potem widząc co się tu wypisuje, znikali na zawsze.
Nigdy nie pisałam wiele. Pod tym względem nic się nie zmieniło. :)

Ojejku więc ludzie "znika na zawsze" po przeczytaniu mojego postu ? :-D

nie wiedziałem , że mam takie moce , ale skoro wątek do kasacji nie ma co się rozpisywać .. ;-)

Skoro wątek do kasacji...
Słówkiem o Tobie Paweł nie wspomniałam.

Dzięki za życzenia. :mrgreen:
Twoje życie jest takie, jakie są Twoje myśli.
asocko
VIP

Postprzez Danula » 8 mar 2013, o 21:01

Przyjm życzenia, Babo kochana,
od drugiej baby z samego rana.
Niech dzień cały będzie radosny,
bądź zdrowa Babo - aby do wiosny!
Szczęścia życzę Tobie, sobie
i kobietom na całym globie!
By marzenia się spełniły,
a Nas chłopy wyręczyli!
My dziś drinki i kaweczki,
Nasze święto dziś Babeczki! :-)
Danula
Znawca

Postprzez Pletwa » 8 mar 2013, o 21:54

Pozwoliłem sobie założyć temat Dzień Kobiet w Rozmowy w toku :-D
Również życzę Wszystkim Kobietom Wszystkiego Najlepszego :)
Nadszedł w końcu czas, wielkich zmian.
To co ważne pozostaje ważne, ale bez fanatyzmu :p
Płetwa <SławomiR> Katowice
Pletwa
VIP

Postprzez Paweł » 10 mar 2013, o 13:26

asocko napisał(a):
Skoro wątek do kasacji...
Słówkiem o Tobie Paweł nie wspomniałam.

Dzięki za życzenia. :mrgreen:

doceniam , ale jako moderator nie ma : lubi nie lubi , trzeba być obiektywnym .

Co do forum : zobaczymy jak będzie się prezentować po wykonczeniu i "ukwieceniu " . Element estetyki jest ważny ... Na razie podoba mi się jeden detal , może raczej jego brak , ale co zostawię dla siebie , pozdrawiam . ;-)
Paweł
VIP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park