www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

Sprawy bieżące

Dział techniczny forum

Postprzez gabriela » 10 kwi 2007, o 23:27

Połączyłam kilka postów - część ze Zrzucania sadełka dotyczącego KZG , z Twoim "Dla niewtajemniczonych", niestety nie mogę zmienić tytułu, czy raczej dodać podtytułu bo Ty adminie rozpoczęłaś wątek, proszę dodaj do KZG podtytuł - nie tylko dla wtajemniczonych , lub podobnie.Dziękuję.
......i kiedy przyjdą dni deszczowe, naucz się przechodzić między kroplami
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez gabriela » 15 kwi 2007, o 16:00

Hey! Jak to jest z niezarejestrowanymi osobnikami na forum? Właśnie usunęłam post w którym niejaki Boserious czy coś takiego, wkleił nam całą masę jakowychś przedziwnych linków, w temacie- Mutacje. Daję ich tutaj skromną próbkę , było ich znacznie więcej:

cleaning service
long distance
florida orlando
las vegas flight
brochure
used car san antonio

itd. itp.
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez Klio » 15 kwi 2007, o 16:54

Dzięki za czujność!
Niby można zaznaczyc opcję, aby niezarejestrowani nie mogli pisać, ale za każdym razem jak to robię wraca do poprzedniego ustawienia... Tak więc musimy cały czas trzymać rękę na pulsie...
Carpe diem!
Klio
Znawca

Postprzez gabriela » 18 kwi 2007, o 10:33

Coś mi się forum rozsypuje, nie wiem czy to mój komp, czy na forum coś nie tak.Wnioskuję o nakazanie Ewiesmukłej WKLEJANIA nie więcej niż np.jednego tekstu na jakiś czas? Poza oczywiście Humorem po naszemu czy Chcesz poprawić sobie humor, tam i tak same wklejki.
Wydaje mi się , że w ten sposób zmobilizujemy Ewę do wyrażania WŁASNYCH myśli, nie cudzych, tym samym do prowokowania dalszych dyskusji.Wydaje mi się, że po takiej długa śnej wklejce na jakiś tam temat, czy rysunku- nikt już nie ma ochoty dyskutować dalej, czy nawet przeczytać te dłużyzny. Już nieraz prosiłam Ewę, z niewielkim jednak skutkiem. Usuwalam już Ewy 17 stron dla lekarzy kardiologii, oraz wklejona stronę www Szpitala Jana Pawła w Krakowie.Może jednak się mylę, napisz Adminie i Wy Moderatorzy co o tym sądzicie?

@. I znowu jakiś obcy _ Galatioses wdarł się na nasze forum i wleił w całe tony dziwnych linków, usunęłam.
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez Klio » 18 kwi 2007, o 13:43

gabrielaewa napisał(a):Coś mi się forum rozsypuje, nie wiem czy to mój komp, czy na forum coś nie tak

U mnie jest ok. Kiedyś mi tez się tak zdarzyło, ale jak zresetowałam kompa, było już ok.
gabrielaewa napisał(a):Wnioskuję o nakazanie Ewiesmukłej WKLEJANIA nie więcej niż np.jednego tekstu na jakiś czas?

Zgadzam się, masz rację.
Carpe diem!
Klio
Znawca

Postprzez hudyjan » 18 kwi 2007, o 15:14

1. Jestem za wprowadzeniem zalecenia wyrażania raczej własnych myśli niż wklejek.
2. Dlaczego teraz nie loguję się automatycznie, tylko za każdym razem muszę ręcznie?
Miłość to jedyna rzecz na świecie, która się mnoży, gdy się ją dzieli.
hudyjan
-# Moderator

Postprzez Montana » 18 kwi 2007, o 16:15

Tak, ja tez jestem za by pisac cos od siebie a nie wklejac cudze mysli. Juz dawno mowlam o tym Gabi i zwaracalam uage Ewie ze tak nie powinno byc. Heh za bardzo ja lubie by dac jej ostrzezenia i daltego nie wiem co robic. Moze trzeba zakazac robienia wklejek.
Co z tego, że Marfan brzmi dumnie jak kończy marnie
Montana
VIP

Postprzez Klio » 18 kwi 2007, o 16:18

hudyjan napisał(a):1. Jestem za wprowadzeniem zalecenia wyrażania raczej własnych myśli niż wklejek

Proponuję zatem dopisanie kolejnego punktu w regulaminie np.
Prosimy o wyrażanie w postach własnych opinii i unikanie zamieszczania zbyt dużej ilości fragmentów tekstów cudzego autorstwa
Jakieś propozycje modyfikacji?
hudyjan napisał(a):2. Dlaczego teraz nie loguję się automatycznie, tylko za każdym razem muszę ręcznie?

Moderatorzy muszą logować się ręcznie dla bezpieczeństwa
Carpe diem!
Klio
Znawca

Postprzez gabriela » 19 kwi 2007, o 18:29

Tak, tak ! Czekamy na ten nowy punkt regulaminu!
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez resa » 19 kwi 2007, o 19:08

Klio napisał(a):Proponuję zatem dopisanie kolejnego punktu w regulaminie np.
Prosimy o wyrażanie w postach własnych opinii i unikanie zamieszczania zbyt dużej ilości fragmentów tekstów cudzego autorstwa

Jestem za wprowadzeniem takiego punktu. Tylko nie wiem, czy to coś da, poniważ nasi użytkownicy chyba nie czytają regulaminu. Ale wprowadzić trzeba.
..."Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"...
resa
well-wisher

Postprzez Klio » 20 kwi 2007, o 06:14

Nie będzie mnie cały weekend, więc wszystko w Waszych rękach. Gdyby coś się działo, to piszcie proszę na priva, poproszę męża, żeby odbierał pocztę
Carpe diem!
Klio
Znawca

Postprzez gabriela » 27 kwi 2007, o 21:19

Mam Pytanko- 1.Po jakim czasie od założenia postu można go zlikwidować, ponieważ nikt na niego nie odpowiada.Mmy kilka takich tematów, myślę że można je usunąć, ale nie chcę wywoływać kolejnej burzy gdyż nnie jest to jednoznaczne w regulaminie.
2.Gdzie podziały się niektóre tematy? Np " Kartki z pamiętnika" , " Listy z Francji" i parę innych? Czy są automatycznie usuwane po pewnym czasie? Pozdrawiam
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez resa » 27 kwi 2007, o 22:04

Trzymając się reguł - tematów, na które nikt nie odpisuje nie powinno się absolutnie usuwać.
Osoba, która założyła taki temat może ew. usunąć go sama.

Listy z Francji są w Salonie towarzyskim str. 2
Kartki z pamiętnika też są w Hyde Parku str. 2.
Podziel się swoim codziennym szczęściem jest w Hyde Parku str. 2. Proponuję połączyć w całość z twoim nowym tematem - Okruchy dnia - tematyka ta sama.

Dodam jeszcze, że temat Horoskop również sie powtarza w Hyde parku - proponuję połączyć.
..."Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"...
resa
well-wisher

Postprzez gabriela » 28 kwi 2007, o 10:03

Dzięki Reniu, chyba byłam nieświadoma str.2 :-) Horoskopy połączyłam.Natomiast Temat o krzepliwości krwi już istnieje, identyczne informacje zamieściłam 24.02 w Operacjach Kardiochirurgicznych, więc może nie powtarzać?
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez resa » 28 kwi 2007, o 10:28

Temat o krzepliwości zostawiam z dopiskiem, gdyż jest ciekawy i pomocny.

Jeszcze jedno : Post Jana Prezesa
Marfan i my - Zdrowy uśmiech
,, <Trochę przepraszam - nie na temat ale zacząłem pisać (poniżej i zostało !)>

W relacjach Stowarzyszenie - członkowie, Podopieczni i zainteresowani - staramy się z żoną znajdować dobre rozwiązania.
Godnych polecenia lekarzy lub Ośrodki lub przygotowanie całości terapii (np. okulista - klinika - orzeczenie - rehabilitacja - sprzęt ułatwiający życie). Bardzo chciałbym aby takie rozwiązania potrzebne dla każdego chorego były stosowane dla każdego potencjalnego niepełnosprawnego.
Bardzo liczę na udział naszego aktywnego grona Formowiczów na sformułowanie listy wariantów postępowania zależnej od róznych czynników powodującyh chorobę do
oczekiwanych skutków normalnego życia osoby niepełnosprawnej.

WYDAJE mnie się, że to powinien być osobny dział naszego Forum (21-04-2007
g. 18.27)
POSTĘPOWANIE od Rozpoznania do Codziennego Życia "...

Należy wydzielić przynajmniej do działu obsługi forum - " Uwagi, propozycje ".

Podobnie - w temacie "Badania" ostatni post - Smukłej
,, Czy mogę prosić o podanie potraw ,które rozżedzają krew i tych które zagęszczają krew.
Zawsze mnie się to myli.
I jeszcze proszę o wpływ witamin jakie mają na wskażnik INR. "

Uważam, ze należy przesunąć do tematu "Krzepliwość krwi "
resa
well-wisher

Następna strona

Powrót do ModTeam