www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

Sprawy bieżące

Dział techniczny forum

Postprzez hudyjan » 4 wrz 2008, o 11:52

Marty coś nie widać ani słychać. Może jeszcze kogoś na Moderatora? Choć prawdę mówiąc, jakoś już się uspokoiło wszystko, zwłaszcza po skutecznym zablokowaniu spamów, wirusów itp. Ale może by tak porządki merytoryczne zrobić w działach? Są setki nowych tematów, jakieś bzdety itp. Ja prawdę mówiąc, nawet połowy nie czytałem, nie mówiąc o porządkach.
Miłość to jedyna rzecz na świecie, która się mnoży, gdy się ją dzieli.
hudyjan
-# Moderator

Postprzez gabriela » 4 wrz 2008, o 14:58

Myślę, że nowy moderator niepotrzebny, jestem znów na forum, staram się dziennie zajrzeć kilka razy i jak słusznie zauważyłeś Marcin - spokój ostatnio błogi :-)
Porządki trza porobić to prawda, może podzielimy się tematycznie?
......i kiedy przyjdą dni deszczowe, naucz się przechodzić między kroplami
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez Administrator » 20 wrz 2008, o 13:36

Witajcie. Cieszę się, że dbacie o porządki - ja z racji nowych obowiązków rodzinno-zawodowych niezbyt często usuwam lub przesuwam posty, choć jestem na forum otwarcie bądź ukrycie codziennie. Pomysły Gabrysi, które dostałem na skrzynkę, wydają mi się bardzo sensowne, więc do końca tego weekendu z pewnością wrócimy do tematu. Na razie pozdrawiam serdecznie!
Administrator
-#Administrator

Postprzez gabriela » 20 wrz 2008, o 15:13

2000 postów ma obecnie Resa, jest jeszcze trochę do usunięcia, ale stopuję, ok?
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez Administrator » 21 wrz 2008, o 17:19

Jeśli posty naruszają zasady panujące na forum, to nie przejmuj się i kasuj. Rangi jej nie zdejmę, bo byłoby to bezcelowe.

Co do zmian na forum - na razie zgodnie z sugestią ukryłem dla niezarejestrowanych niektóre działy w "Sprawach forum". Uruchomiłem także Wam możliwość działania w albumie - sprawdźcie proszę, czy ta funkcja działa jak powinna, ponieważ kiedyś było z nią coś nie tak.
Jeśli chodzi o dalsze modyfikacje, to czy mogłabyś Gabrysiu wyjaśnić dokładniej zakres proponowanych przez ciebie zmian?
Administrator
-#Administrator

Postprzez gabriela » 21 wrz 2008, o 17:51

Administrator napisał(a):czy ta funkcja działa jak powinna
U mnie działa świetnie, dziękuję.Cieszę się też, że nasze wewnętrzne sprawy forum zostały ukryte przed okiem niezarejestrowanym:)
Wydaje mi się również, że temat Zespół Marfana jest mało widoczny, tzn.jego podckategorie mogłyby być widoczne z zewnątrz. Nawet starzy wyjadacze nie sięgają do tematów np.Marfan i My, bo może zbyt głęboko ukryte? Pisząc posta np.w Sprawach Stowarzyszenia albo Diagnozach zakrywa się natychmiast ciekawą dyskusję np.o operacjach kardiologicznych, więc gdyby chociaż poszczególne kategorie uwidocznić?
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez Administrator » 21 wrz 2008, o 18:18

Może w takim razie wydzielić osobno ZM? Czyli wyrzucić cały ZM na osobną belkę jako naczelna kategoria i wtedy podkategorie ustawić jak w "centrum informacyjnym"?
Administrator
-#Administrator

Postprzez gabriela » 21 wrz 2008, o 20:36

Doskonały pomysł :-)
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez gabriela » 11 paź 2008, o 16:35

No pięknie Wojtku! Fajnie to zrobiłeś :-) Własnie tak to sobie wyobrażałam. Teraz ZM widoczny i dostępny w każdym ze swoich podtematów.
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez Administrator » 11 paź 2008, o 21:43

:-)
Administrator
-#Administrator

Postprzez gabriela » 12 paź 2008, o 09:22

Wojtku! Dlaczego w albumie, w kategorii - Nasze spontaniczne spotkania nie mogę edytować, usuwać nawet własnych komentarzy? Sprawdziłam w panelu administracyjnym, i teoretycznie wszyscy zarejestrowani mają takie uprawnienia wzgledem swoich, jednak kiedy próbuję, natychmiast wyskakuje komunikat - Nie masz takich uprawnień.
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez Administrator » 11 lis 2008, o 10:26

Gabrysiu, sprawę resy uznajemy za zakończoną. Jak wcześniej pisałem "na priva", w pełni popieram twoją decyzję. Uznałem też, że nie warto nawet (tym razem, a nie jest to przecież pierwszy jej wybryk) odpowiadać na tzw. "oświadczenie", bo po pierwsze dyskusja z nią nie miała nigdy sensu, po drugie ośmieszyła samą siebie i wreszcie po trzecie, nie mogę zupełnie ogarnąć, z jakiego powodu wszyscy mieliby ją nagle przepraszać? Już nawet chciałem napisać stosowne oświadczenie przepraszające, że nie jestem wielbłądem, ale się wstrzymałem, bo chyba od tych jej pomysłów garb mi jednak wyrośnie. Resa została zbanowana i bardzo Was proszę byście - gdyby mnie naszła jakaś chwila dobroci - powstrzymali mnie wszelkimi sposobami przed ewentualnym jego uchyleniem choćby nawet na moment. Pozdrawiam.
Administrator
-#Administrator

Postprzez gabriela » 11 lis 2008, o 11:28

Dziękuję, w pełni popieram Twoją decyzje. Naprawdę odechciewało mi się ostatnio zaglądać na forum.
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez gabriela » 26 lis 2008, o 12:05

W jaki sposób z shout boxu usunąć wiadomość? Staś wkleł linka do oprogramowania, nie wiem jak się tego pozbyc;(
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez Marta » 1 lut 2009, o 12:09

Część Wam wszystkim! Przepraszam, że tak nagle zniknęłam z tego forum, ale naprawdę w moim życiu wiele się wydarzyło. Chyle pokornie głowę i pytam, czy przyjmiecie mnie z powrotem? Widzę, że wciąż widnieję tu jako moderator, nie zdziwię się, jeśli odbierzecie mi to uprawnienie. Stęskniłam sie za Wami i chciałabym po prostu wrócić :-)
inter spem et metum...
Marta
-# Moderator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ModTeam