www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

Sprawy bieżące

Dział techniczny forum

Postprzez Administrator » 22 mar 2009, o 11:56

hudyjan napisał(a):Czy możemy na Forum umieścić reklamę 1% dla Stowarzyszenia?

Dopiero teraz odpowiadam, ponieważ nieustannie coś pilnego zaprzątało moją uwagę.
Swego czasu intensywnie dyskutowałem tę propozycję z prezesem i wówczas byłem negatywnie nastawiony do tego pomysłu. Dlaczego? Otóż nie neguję zasadności i ważności promowania akcji 1 % dla Stowarzyszenia, sam obecnie staram się wypromować 1 % dla szkoły, w której pracuję. Będę jednak bronił forum przed jakimkolwiek promowaniem akcji 1%, ponieważ z jednej strony zrobiłem do tej pory wszystko, by zblokować jakiekolwiek wyskakujące okienka reklamowe - to raz, w Internecie najbardziej irytują mnie strony nawołujące do jakichkolwiek wpłat/opłat i myślę, że podobne odczucia mają inni - to dwa. Po trzecie chciałbym, by to forum było miejscem dostarczającym informacji, wsparcia, nadziei i pomocy bez świszczącego oddechu fiskusa na karku. Poza tym gdybyśmy zamieścili taką pozycję na forum, dlaczego nie mielibyśmy zamieścić dziesiątek a może setek innych zawołań do wpłat 1% na rzecz ... (tu wstawcie cokolwiek, ponieważ dziś w zasadzie każdy na wszystko może zbierać 1 %) - czyli nie chcę tworzyć precedensu, uważam, że wystarczy informacja na stronie Stowarzyszenia.
Administrator
-#Administrator

Postprzez hudyjan » 23 mar 2009, o 12:44

Administrator napisał(a):Poza tym gdybyśmy zamieścili taką pozycję na forum, dlaczego nie mielibyśmy zamieścić dziesiątek a może setek innych zawołań do wpłat 1% na rzecz ... (tu wstawcie cokolwiek, ponieważ dziś w zasadzie każdy na wszystko może zbierać 1 %)
Rzeczywiście, umieszczenie reklamy 1% dla
Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku
lub dla
Towarzystwa Promocji i Rozwoju Ziemi Kleczewskiej
mogło by na naszym Forum wyglądać dziwnie. Ale przecież jesteśmy Marfanami i niczym dziwnym nie jest umieszczenie reklamy 1% dla jedynej instytucji, która coś dla Marfanów robi.
A jeżeli chodzi o wyskakujące okienka, to ja proponuję skromny, ale widoczny stały baner np. na tym niebieskim tle obok Montany.
Miłość to jedyna rzecz na świecie, która się mnoży, gdy się ją dzieli.
hudyjan
-# Moderator

Postprzez Administrator » 16 kwi 2009, o 08:40

Z kolosalnym opóźnieniem odpisuję - przepraszam. Choć zaglądam, to raczej nie piszę a potem kwestia udzielenia odpowiedzi w wątku gdzieś się rozmywa pośród informacji na skrzynce. Tyle jako usprawiedliwienie ;-)
Co do 1% to z uporem osła będę się trzymał, hudyjanie, raz wybranej drogi. Bardzo zależy mi na "spokoju" na forum wynikającym między innymi z braku nagabywania o finanse. Mamy na stronie głównej link do strony Stowarzyszenia - z zaplecza administracyjnego widzę, że jest często wykorzystywany, a tam z kolei od razu trafia się na informację dotyczącą 1%. Myślę, że to wystarczy.
Administrator
-#Administrator

Postprzez hudyjan » 11 maja 2009, o 14:56

Dałem Montanie ostrzeżenie. Ma więc już 2.

[ Dodano: 2010-09-02, 16:07 ]
Jestem za przerzuceniem gdzieś tematu "o tych, którzy odeszli", np do Rozmów w toku. Jest na samym wierzchu w dziale Marfan i My. To tutaj zaglądają goście, którzy szukają czegoś o sobie i swojej chorobie. Po znalezieniu na pierwszym miejscu listy kondolencji i nekrologów chyba odchodzą od zmysłów ze strachu. Ulżyjmy im i schowajmy to gdzieś.
Miłość to jedyna rzecz na świecie, która się mnoży, gdy się ją dzieli.
hudyjan
-# Moderator

Postprzez asocko » 4 maja 2014, o 09:38

Hej! Użytkownik MFSNA próbował zmienić swój mail w profilu i teraz ma nie aktywne konto. Bardzo proszę w Jego imieniu o aktywowanie. :-)
Twoje życie jest takie, jakie są Twoje myśli.
asocko
VIP

Postprzez Administrator » 4 maja 2014, o 10:23

Zrobione
Administrator
-#Administrator

Postprzez asocko » 4 maja 2014, o 22:57

Dzięki.
asocko
VIP

Postprzez asocko » 6 maja 2014, o 11:31

Czy robimy coś z dyskusją, która wywiązała się w wątku Kagari w dziale To My? Powoli zamienia się w to we wzajemne skakanie sobie do oczu. A może to tylko moje odczucie...
asocko
VIP

Postprzez dana_meadbh » 7 maja 2014, o 17:57

Najbardziej, moim zdaniem, napastliwy jest Jan K. Czepia się Montany, a przecież ona jest zdumiewająco opanowana.
dana_meadbh
Hero

Postprzez asocko » 8 maja 2014, o 19:34

Też tak sądzę. To znaczy jeszcze jestem przed przeczytaniem prywatnej wiadomości od Monti... :-) Uważam, że Janowi dobrze by dać ostrzeżenie (niestety), ale sama takiej decyzji nie podejmę.
asocko
VIP

Postprzez dana_meadbh » 9 maja 2014, o 05:09

Jestem za ostrzeżeniem dla Jana. Wbrew temu co napisał Monti nikogo nie obraziła ani nie przeklinała.
dana_meadbh
Hero

Postprzez asocko » 14 maja 2014, o 16:32

A co mówi Administrator? :-)
asocko
VIP

Postprzez dana_meadbh » 14 maja 2014, o 16:34

Może zajęty?
dana_meadbh
Hero

Postprzez Administrator » 17 maja 2014, o 17:00

W przypadku najstarszych użytkowników forum jak zwykle buzują emocje i sprawy personalne. Przeniesienie części wątku jak najbardziej słuszne - dziękuję. Może więc spokojnie, jeśli jeszcze raz coś takiego się zdarzy, to śmiało rzucajcie ostrzeżeniem, lub dajcie znać, sam to zrobię. Ostatnio miałem strasznie gorący okres w szkole i teraz mam sporo do nadrobienia na forum. W sytuacjach gardłowych piszcie śmiało na wpszulc@gmail.com lub 501102910. Pozdrawiam i dziękuję, że czuwacie!
Administrator
-#Administrator

Postprzez asocko » 18 maja 2014, o 10:15

Dzięki. :-) Pozdrawiam. :-)
asocko
VIP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ModTeam