www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

Sprawy bieżące

Dział techniczny forum

Postprzez dana_meadbh » 7 lip 2014, o 10:37

Kochani,

jako że wakacje w pełni informuję, że od 15 lipca do 22 sierpnia będę w miejscach, gdzie nie ma dostępu do internetu. Pozdrawiam - Joanna.
dana_meadbh
Hero

Postprzez asocko » 11 sie 2014, o 11:00

To teraz ja wybieram się na urlop. :) W dniach 15 sierpnia - 1 września.
Twoje życie jest takie, jakie są Twoje myśli.
asocko
VIP

Postprzez dana_meadbh » 23 sie 2014, o 06:57

Już jestem. Życzę miłego urlopu.
dana_meadbh
Hero

Postprzez asocko » 6 sty 2015, o 20:31

Wojtek, wrzuć może na forum przypomnienie o opłacie. :) Ja np. znowu nie wiem, gdzie mam nr Twojego konta...
asocko
VIP

Postprzez Administrator » 7 sty 2015, o 14:49

Okay, zrobię to dziś. Choć myślę o przekazaniu serwera,domeny i forum komuś. Jakoś straciłem do tego serce.
Administrator
-#Administrator

Postprzez asocko » 8 sty 2015, o 11:42

Już nas nie kochasz?! Co się dzieje?
asocko
VIP

Postprzez Administrator » 9 sty 2015, o 08:30

Nic się nie dzieje, po prostu już od śmierci Gabrieli i "przepychanek" z młodzieżą o przywrócenie starego szablonu itd... jakoś czuję coraz większe zniechęcenie.
Administrator
-#Administrator

Postprzez asocko » 9 sty 2015, o 12:19

Mi też Gaby brakuje. I łapię się na tym, że chętnie bym do Niej napisała, nawet w sprawach forum i generalnie relacji marfludkami... Mam wrażenie, że pomimo panującej tutaj ciszy, jednak nadal nowe osoby się pojawiają, szukają informacji i jest jednak więź między nami. Ale też podtrzymuję kontakty poza forum. I z osobami, które kiedyś tutaj pisały, ale też w ogóle niezwiązane. Chyba zmieniłam nastawienie i już nie jestem kimś kto pilnuje tylko porządku, ale też czuję się odpowiedzialna za te relacje i zaangażowana w ich trudności. W ogóle jakoś chciałabym też Ciebie poznać lepiej... Najczęściej bywam na fb. Masz tam może profil? :)
asocko
VIP

Postprzez dana_meadbh » 9 sty 2015, o 16:54

Bardzo brakuje Gabrysi. Jakoś po jej śmierci straciłam serce do tego forum.
dana_meadbh
Hero

Postprzez Administrator » 19 sty 2015, o 17:06

asocko napisał(a):. W ogóle jakoś chciałabym też Ciebie poznać lepiej... Najczęściej bywam na fb. Masz tam może profil? :)

Może i na to przyjdzie czas :-) Na fb posiadam profil... ale mało z niego korzystam. Opłaciliśmy z Asią domenę i serwer na kolejny rok.
Najbardziej na forum doskwiera mi to, że niczego nie można wspólnie zrobić - chciałbym więcej, żebyśmy coś opracowali, wydali jakiś poradnik, bazę lekarzy itp... jednak pomimo wielu zachęt, brak zainteresowania tematem ze strony użytkowników. Stąd moje zniechęcenie.
Administrator
-#Administrator

Postprzez asocko » 20 sty 2015, o 12:20

Cieszę się bardzo, że jesteś. Spróbuję Ciebie tam jakoś znaleźć... :-)

Pomyślałam sobie, że warto przenieść chociaż część informacji na trwalszy nośnik niż to forum. Można by do wyboru ważnych treści zaprosić wszystkich.
Też nie pamiętam, żeby jakoś padło podobne zaproszenie do wszystkich. A jeśli już to dawno. Bo bym pewnie pamiętała...
Może też zapytać wszystkich o to, co chcieliby razem zrobić i co jest dla nich ważne. Nie będzie to wtedy takie narzucone z góry i nie będzie poczucia, że ktoś ma fajne pomysły, których nikt nie chce realizować.

Prześlij mi nr konta koniecznie. :)
asocko
VIP

Postprzez dana_meadbh » 23 sty 2015, o 13:44

Pomysł na broszurę umarł, bo zabrakło Gabrysi. Może warto do tego wrócić ? Mogę pomóc przy pisaniu lub redakcji. Mam w rodzinie drukarzy, poproszę o tani druk. Może uda się załatwić bezpłatny projekt graficzny. Potrzebny jest dobry pomysł na ulotkę. Może na forum ogłosić?
dana_meadbh
Hero

Postprzez asocko » 23 kwi 2015, o 22:46

Co myślicie o nowych osobach na forum i sugestiach Montany, że to jest ta sama osoba? Czy jest opcja sprawdzić jakoś IP użytkowników? Coś z tym robimy? Jestem pełna wątpliwości...
asocko
VIP

Postprzez Administrator » 24 kwi 2015, o 18:06

Jak zwykle dylemat - albo ktoś najzwyczajniej zaśmieca forum, albo czysty przypadek. IP nie jest już wytyczną, ponieważ teraz z łatwością można je zmieniać. Może po prostu poobserwujmy i poczekajmy, żeby nabrać pewności. Wówczas zdecydujemy.
Administrator
-#Administrator

Postprzez dana_meadbh » 25 kwi 2015, o 18:45

Mnie się też wydaje, że trzeba poobserwować. Poza tym z mężem piszemy każde z osobna na jednym forum, mamy więc to same IP. Powinniśmy za to dostać bana?
dana_meadbh
Hero

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ModTeam