www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

nowe spotkanie

Postprzez resa » 24 cze 2008, o 21:33

Kevin napisał(a):Wygląda jakby nikt się na to spotkanie nie wybierał. :-(

Teraz jest dwa do wyboru :-D

Kevin napisał(a):.Bardzo chętnie zafunduję sobie spotkanko.

Nie dane mi było w Krakowie, więc miło będzie Kewin poznać Cię w Łodzi :-)
..."Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"...
resa
well-wisher

Postprzez dana_meadbh » 25 cze 2008, o 09:08

Kevin, za późno informacja o spotkaniach i turnusie została podana.
dana_meadbh
Hero

Postprzez resa » 25 cze 2008, o 09:17

dana_meadbh napisał(a):za późno informacja o spotkaniach i turnusie została podana.

..."Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził "... a dla chcącego, nie ma nic trudnego :-P
..."Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"...
resa
well-wisher

Postprzez JustynaJ » 25 cze 2008, o 11:40

[center]04 lipca – Łódź i 25 lipca – Koszalin [/center]
[center]Dwie nasze najbliższe Konferencje dla Członków Stowarzyszenia Marfan Polska
i jego Sympatyków
[/center]

„Czuję się szczęśliwy, biorąc udział w konferencjach organizowanych przez Stowarzyszenie Marfan Polska jako członek Stowarzyszenia, bo wiem, że inni uczestnicy potrzebują mojego świadectwa, iż można żyć z tą chorobą i nie czuć się zepchniętym na margines życia społecznego”– mówi Waldemar Z. z Zespołem Marfana - „Mam żonę i trójkę dzieci, którzy podziwiają mnie za moją aktywność pomimo niepełnosprawności i dopingują mnie do niej”.

„Jestem przerażona, że odkryłam u mojej córki Zespołu Marfana. Jednocześnie mogę spać spokojnie mimo, że to odkrycie spadło na mnie jak grom z jasnego nieba” – mówi Pani Edyta Hernuś – „Wiedziałam, że coś jest nie tak z moim dzieckiem i szukałam trafnej diagnozy. Stało się to nieoczekiwanie w czasie konferencji zorganizowanej przez Stowarzyszenie Marfan Polska. Jestem ogromnie wdzięczna Pani Doktor Hannie Kawalec i Panu Prezesowi Janowi Kawalec za to, że zechcieli przyjechać do naszego miasta”.

„W Stowarzyszeniu Marfan Polska Hanna i Jan Kawalec dokonują transformacji ludzkich serc dzięki swoim doświadczeniom, którymi dzielą się z innymi” – mówi Pani prof. Bogna Kowalska – „Są świadectwem osób, które pomimo własnych słabości niosą pomoc innym osobom. Mam nadzieję, że konferencja pomoże osobom zdrowym otworzyć swoje serca na osoby ze schorzeniami sprzężonymi i spowoduje, że generacja ludzi zdrowych odkryje swoją fascynację i efektywność w pomaganiu osobom ze schorzeniami sprzężonymi w praktyce”.

Najbliższa konferencja odbędzie się dzięki Panu Staroście Łódzkiemu Piotrowi Busiakiewicz w dniu 04 lipca 2008 o godz. 12.00 w Starostwie Powiatowym w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 3 na IX piętrze w sali konferencyjnej. Kolejna konferencja będzie dzięki Panu Prezydentowi Miasta Koszalina Mirosławowi Mirosławowi Mikietyńskiemu w dniu 25 lipca 2008 o godz. 12.00 w Urzędzie Miejskim w Koszalinie przy ul. Rynek Staromiejski 6-7 w sali konferencyjnej.
Justyna J.
JustynaJ
Nowicjusz

Postprzez Staś » 26 cze 2008, o 15:02

Daje słowo że na następne spotkanie przyjadę .
Staś
VIP

Postprzez gabriela » 28 cze 2008, o 11:16

Bardzo żałuję, że jechać teraz nie mogę, ale osoby blisko zamieszkałe Łodzi czy Koszalina powinny koniecznie skorzystać. Mogą dostać wsparcie, informacje i poznać ludzi borykających się z podobnymi problemami. Ja szykuję się na wrzesień- pan Prezes obiecał w tym czasie 2 dniowy zlot w Gdyni.
......i kiedy przyjdą dni deszczowe, naucz się przechodzić między kroplami
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez Gosieńka » 28 cze 2008, o 11:35

gabriela napisał(a):Ja szykuję się na wrzesień- pan Prezes obiecał w tym czasie 2 dniowy zlot w Gdyni.
To i ja się szykuję :-D
Carpe diem!
Gosieńka
VIP

Postprzez smuklaewa » 28 cze 2008, o 12:49

:-) To i ja napewno się wyszykuję....na wrzesień.
smuklaewa
smile with me

Postprzez Staś » 28 cze 2008, o 12:53

Ja też przyjadę do Gdyni we wrześniu , z wami nawet do piekła ;-)
Księga Jakuba 3 - 8

Języka zaś nikt z ludzi ujarzmić nie potrafi. Szkodliwa to, krnąbrna rzecz, pełna śmiercionośnego jadu
Staś
VIP

Postprzez Montana » 28 cze 2008, o 15:43

Niestety nie przyjade do Lodzi teraz, ale chetnie wybiore sie do Gdyni jesli bedzie takie spotkanie we wrzesniu.
Co z tego, że Marfan brzmi dumnie jak kończy marnie
Montana
VIP

Postprzez gabriela » 30 cze 2008, o 10:25

Podajemy jeszcze raz terminy spotkań Stowarzyszenia Marfan Polska, na które serdecznie zapraszamy i do wzięcia udziału w których mocno zachęcamy:)
1.W Łodzi 04.07.2008 o 12.00 w Starostwie Powiatowym przy ul. Sienkiewicza 3.
2.W Koszalinie 25.07.2008 o 12.00 w Urzędzie Miasta Koszalina przy ul. Rynek Staromiejski 6-7
3.W Trójmieście w październiku (Stowarzyszenie jest w trakcie ustalania daty i miejsca z trójmiejskimi władzami - będzie to równocześnie Zjazd Wyborczy Stowarzyszenia).
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez smuklaewa » 30 cze 2008, o 15:18

gabriela napisał(a):3.W Trójmieście w październiku (Stowarzyszenie jest w trakcie ustalania daty i miejsca z trójmiejskimi władzami - będzie to równocześnie Zjazd Wyborczy Stowarzyszenia).

Przyjadę wybierac :-)
smuklaewa
smile with me

Postprzez Kevin » 2 lip 2008, o 06:56

Niechciałbym nikogo rozczarować więc postaram się przyjechać.Troszkę mnie plany przerosły od środy do poniedziałku przypominałem sobie jak wygląda nasz Lubelski OIOK,na szczęście fałszywy alarm i już wracam do siebie.Z pracusi na sygnale mnie zabrali,podejrzenie zawału.Trochę mnie przestraszyli, no i mineły mnie chrzciny bratanka.Braciszek specjalnie z Wysp przyjechał ochrzcić pierworodnego żeby cała rodzinka była,a tu taka niespodzianka. :-(
Kevin
Profesjonalista

Postprzez gabriela » 2 lip 2008, o 09:50

Kevin napisał(a):na szczęście fałszywy alarm
Ufff, trzym się i pozdrów jutro wszystkich od nas tu.
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez resa » 2 lip 2008, o 10:26

Kevin napisał(a):postaram się przyjechać

Miło będzie Cię poznać :-D
resa
well-wisher

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania forumowiczów

• Nowe posty
  • Wątki bez odpowiedzi