www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

[spotkanie] Wrocław 1-3 maja 2009

Postprzez smuklaewa » 7 mar 2009, o 16:52

Teraz Wrocław..
Kiedy się organizujemy?w maju czy czerwcu?? :-)
„Znam takie Kocham Cię, które sprawia że istnieję”
smuklaewa
smile with me

Postprzez gabriela » 7 mar 2009, o 19:15

Kiedy się organizujemy?w maju czy czerwcu??

W czerwcu wielu z nas ma przes…ze względu na sesje, lepiej może spotkać się w maju? Spotkanko takie jak w Warszawie, wspólna imprezka, spacerki są cudowne, ale mnie się marzy jeszcze…Otóż kilka lat temu byłam na 3 dniowym Zjeździe Marfanów w Rogoźnie, do dzis wspominam z sentymentem, ehhh. Przyjechało sto kilkadziesiąt osób ( a tak!). Mieliśmy do dyspozycji ośrodek nad jeziorem rogoźnickim koło Poznania – hotel, domki campingowe, sale wykładowe – wieczorem tańce i swawole. Najrzewniej jednak wspominam wieczory przy ognisku – pieczenie kiełbasek, piwko, śpiewy i przede wszystkim nocne Polaków rozmowy, bo nic tak nie integruje, nie zbliża i nie pozwala współodczuwać lepiej niż harcerstwo :mrgreen: – lecą skry, dookoła szumi las a „Przy ognisku, przy ognisku,
Tak siedzimy sobie wszyscy,
Giną troski i zmartwienia,
Bo ognisko wszystko zmienia.” lalala
Więc to ognisko tak mi się marzy…. :-D
PS. Nasza Gosieńka i Antipopek na tym rogoxnickim spotkanku z majtkami w zębach jeszcze biegali, ha ha ha.
......i kiedy przyjdą dni deszczowe, naucz się przechodzić między kroplami
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez arturro » 7 mar 2009, o 19:35

gabriela napisał(a):
Kiedy się organizujemy?w maju czy czerwcu??

W czerwcu wielu z nas ma przes…ze względu na sesje, lepiej może spotkać się w maju? Spotkanko takie jak w Warszawie, wspólna imprezka, spacerki są cudowne, ale mnie się marzy jeszcze…Otóż kilka lat temu byłam na 3 dniowym Zjeździe Marfanów w Rogoźnie, do dzis wspominam z sentymentem, ehhh. Przyjechało sto kilkadziesiąt osób ( a tak!). Mieliśmy do dyspozycji ośrodek nad jeziorem rogoźnickim koło Poznania – hotel, domki campingowe, sale wykładowe – wieczorem tańce i swawole

No ja też mam bodajze 7 czerwca egzamin końcowy na moich studiach podyplomowych. Więc czerwiec rzeczywt=iscie ostroznie trzeba.
Taki wyjazd kilkudniowy do tego w jakis plener to tez by było cos.
arturro
-# Moderator

Postprzez smuklaewa » 7 mar 2009, o 21:49

Super taka impreza przy ognisku...mozemy jechać do Rogozna jak ogół się wypowie,ja jestem chetna i dyspozycyjna ,przystosuję się do reszty :mrgreen: bez reszty...
smuklaewa
smile with me

Postprzez gabriela » 7 mar 2009, o 22:02

To niekoniecznie musi być Rogoźno, gdybym weekspediowała rodzinkę to u mnie mozna by ognisko i z 15 osób na materacykach przenocować, w ogrodzie pożar wzniecić :-D ale może byc w zupełnie innym miejscu, najfajniej byloby w górach czy cus...
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez Gosieńka » 7 mar 2009, o 22:50

gabriela napisał(a):PS. Nasza Gosieńka i Antipopek na tym rogoxnickim spotkanku z majtkami w zębach jeszcze biegali, ha ha ha.
Hehe :-D Pamiętam te czasy, rzeczywiście gówniarzowata byłam ;-)
A teraz też jestem za spotkaniem w maju bo w czerwcu wiadomo - sesja.
Carpe diem!
Gosieńka
VIP

Postprzez smuklaewa » 7 mar 2009, o 23:53

gabriela napisał(a):najfajniej byloby w górach czy cus...
Wydaje mi się,ze do Wroclawia będzie wiecej chętnych osób niż w góry...chodzi o odległość i wolny czas.Klio z Wojtkiem,Wesoła,Jola z Markiem, Montanka, Arek,Artur,Gosia na Wrocław się deklarowali,a w góry nam nie dojadą...bo za daleko,a i praca ich ogranicza...więc planujmy Wrocław :-) na majowy czas...
smuklaewa
smile with me

Postprzez jola75 » 8 mar 2009, o 15:44

No ja jestem za Wrocławiem ,bo w góry to jednak nie jest takie proste ...dla nas
Prawdziwą miłość poznaje się nie po jej sile,
lecz po czasie jej trwania.
jola75
Ekspert

Postprzez Agnieszka34 » 9 mar 2009, o 14:22

Maj to super miesiąc we Wrocku (wiem, bo mieszkałam tam ;-) ).....sporo sie dzieje, na Rynku wiecznie jakies imprezy (a juz pomijam niezapomnianą atmosferę nocnego włóczęgostwa po rynkowych knajpkach) , poza tym można odwiedzić zoo, czy piękny ogród japoński. W tym roku np. pierwszego maja na wrocławskim Rynku odbędzie sie próba bicia rekordu Guinessa w ilości jednoczesnie grających gitar....pewnie będzie super. Pomysł na Wrocław jest extra, ale jeżeli chodzi o maj, to o noclegach warto pomysleć już w marcu, max. poczatek kwietnia, bo potem może być już krucho...

[ Dodano: 2009-03-09, 13:25 ]
PS. Jak spotkanie byłoby w długi majowy weekend, to byłoby super, bo ja co roku ten weekend spędzam we Wrocławiu (taka mała rocznica ku pamięci ;-) ) i pewnie tego roku też będę.....tak sobie marzę, że może Wy tez byście byli :oops:
Agnieszka34
Adept

Postprzez Wesoła » 9 mar 2009, o 14:40

powiem tak.....Wrocław - jestem na TAK, z Wami na - TAK ale w maju to ja mam tylko pierwszy weekend wolny od szkoły (1-3.05) a i tu nie wiem czy już nie zaczną mi się examy....... Natomiast czerwiec- jest też jak najbardziej na TAK, z tym że examy kończą mi się 14 czerwca ( a tu od razu skoczyłabym na truskawki do Joli i jej szalonego męża ) :-D
Wesoła
Znawca

Postprzez smuklaewa » 9 mar 2009, o 16:14

Wesoła napisał(a):weekend wolny od szkoły (1-3.05)
Ja wracam dopiero z wczasów ....tak ,że u mnie sam początek odpada...a druga połowa czerwca jak najbardziej,a muszę Wesolutką zobaczyć :mrgreen: ,bo już za nią tęskni :cry: ę...to ustawiajmy się tak po 15 czerwca...okres majowych komunii minie ,wiem ,ze Jolusia ma taką w rodzinie,w maju ma wyjazd na kontrol i drugą część zabiegu na nóżkę...więc maj u niej też odpada...Gabi w czerwcu też już będzie po egzaminach,Klio i Wojtek po zakończeniu roku szkolnego,to może....piszcie,ja bardzo chcę zobaczyć Wrocław bo nigdy nie byłam... :oops:
smuklaewa
smile with me

Postprzez gabriela » 9 mar 2009, o 17:23

smuklaewa napisał(a):ustawiajmy się tak po 15 czerwca.
Niestety Ewcia - tak jak juz pisałam- w czerwcu ( do 15 lipca właściwie ) mam sesję, każdy weekend w tym czasie odpada. Mam czas własnie w ten weekend 1 - 3 maj, i potem 22- 24 maj.
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez Agnieszka34 » 9 mar 2009, o 18:03

smuklaewa napisał(a):piszcie,ja bardzo chcę zobaczyć Wrocław bo nigdy nie byłam...

Ewcia....pamietam, że uwielbiasz Kraków i spacery po nim, ale jestem pewna, że Wrocław bardzo Ci sie spodoba......to bardzo specyficzne miasto z klimatem :-)
Agnieszka34
Adept

Postprzez Gosieńka » 9 mar 2009, o 18:52

No ja niestety sesję też mam po 15 czerwca dopiero więc chyba raczej wyjazd odpada w taki "gorącym" czasie.
Carpe diem!
Gosieńka
VIP

Postprzez jola75 » 9 mar 2009, o 19:35

Daty zabiegu nogi jeszcze nie mam ustalonego i tak szczerze mówiąc to ja bym wolała majowy długi weekend ,a jak nie to dopiero w lipcu ,bo moge być po zabiegu w końcu maja i tak od razu to nie będę szaleć z miesiąc powinnam się oszczędzać .W czerwcu mam truskawki też ,a one niestety wymagają codziennej pracy (przynajmniej od Marka bo ja oszczędniej jestem teraz traktowana ,a samej to po ostatnim wypadzie mnie nie puści mówił :oops: szaleniec)tak dla mnie to najlepszy byłby początek maja lub lipca
Wesoła napisał(a):( a tu od razu skoczyłabym na truskawki do Joli i jej szalonego męża ) :-D
to to mamy już ustalone sistrzyczko :-D
Prawdziwą miłość poznaje się nie po jej sile,
lecz po czasie jej trwania.
jola75
Ekspert

Następna strona

Powrót do Spotkania forumowiczów

• Nowe posty
  • Wątki bez odpowiedzi