www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

Spotkanie majowe :)

Postprzez Montana » 2 cze 2013, o 13:43

A ja dopiero teraz zauważyłam bardzo miłą wiadomość prywatną od Harveya. Wielkie dzięki raz jeszcze Harvey, i chyba dobrze się stało, że nie przeczytałam jej wcześniej. Dlatego To była dla nas miła i wielka niespodzianka!!!!
Co z tego, że Marfan brzmi dumnie jak kończy marnie
Montana
VIP

Postprzez Tomek78 » 2 cze 2013, o 21:58

Z tego co czytam to spotkanie musiało być udane. Fajnie by było jakby ktoś takie spotkania mógł streścić w paru zdaniach żeby Ci co nie byli mogli choć poczytać o tym. Mam nadzieję, że kiedyś uda się zorganizować spotkanie w dużo większym gronie... Trzeba ustalić termin na dłużej wcześniej żeby każdy mógł sobie to zaplanować w kalendarzu. Dobrze by było żeby spotykać się cyklicznie w dużym gronie np. raz do roku. Pozdrawiam wszystkich poznanych jak i znanych tylko z postów.
Jeśli masz oczy patrz,
Jeśli widzisz spostrzegaj...
Tomek78
Adept

Postprzez Gosieńka » 2 cze 2013, o 22:07

Nie wiem czy jest co streszczać - po prostu spotkaliśmy się w niedużym gronie w knajpce, porozmawialiśmy i tyle :-) Asocko, Aga Wójciak, Olaczika z siostrą i mężem siostry, Montana i ja - taki był skład :-) A dzięki Harveyowi (MFSNA) mieliśmy zapewniony "prowiant" do naszych rozmów :-)
Carpe diem!
Gosieńka
VIP

Postprzez olaczika » 2 cze 2013, o 22:46

A ja nie wiem czy jest szansa, żeby było więcej osób... Zawsze jest tak, że wszyscy chcą spotkania a potem nieliczni się na nim pojawiają. Szkoda bo chętnie bym poznała więcej osób z forum. Ale też bardzo się cieszę, że i w takim kameralnym gronie zdołaliśmy sobie poradzić z prezentem od Harveya! :D

Thank you Harvey! That was very nice suprise!
"Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne." William Szekspir
olaczika
Adept

Postprzez MFSNA » 2 cze 2013, o 23:30

For me, this was a celebration of the speedy recovery by olaczika!
I look forward to a day when such celebrations can be planned in advance of the surgeries.
kwietnia 8th, 2013, Re: Kolejna Marfanka w Zespole :)
Gosieńka napisał(a):Śpieszę donieść, że operacja Oli przebiegła dobrze, bez żadnych komplikacji :-) Skończyła się jakoś ok. 15. Myślę, że teraz Ola powinna być już wybudzona i dochodzić powolutku do stanu używalności ;-) Prof. Różański wykonał operację Davida, tak więc Ola nadal może cieszyć się swoją własną zastawką :-D
Trzymamy teraz kciuki żeby doby pooperacyjne też przemknęły bez żadnych niespodzianek i pewnie od czwartku już spokojnie będzie można organizować te imprezki na kardiochirugii ;-)

olaczika napisał(a): kwietnia 12th, 2013
hej calej ekipie cudownych wspieraczy! Musze Wam powiedziec ze dzis jest pierwszy dzien kiedy czuje sie lepiej ;) przeniesli mnie na wady wrodzone pok.5. dzis tez byla pierwsza kapiel, wiec hurra juz nie smierdze :) zapraszam kto chetny moze mnie odwiedzic ;)
An excellent outcome, olaczika, her surgeons, the entire hospital team and her pre and post-surgery support team; and a MEGA assist = GREAT recovery!
Detection Before Dissection for ALL
Wykrywanie przed rozbiorem wszystkich
MFSNA
Sympatyk

Poprzednia strona

Powrót do Spotkania forumowiczów

• Nowe posty
  • Wątki bez odpowiedzi