www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!
Facebook - Grupa Forum Marfan Polska

Szukaj na Forum

Polecam szpital im. Jana Pawła II w Krakowie

...czyli lista pomocnych lekarzy

Postprzez Paweł » 15 wrz 2008, o 14:08

smuklaewa napisał(a):Pawełku a dlaczego myślisz,że chcą poprawiac wizerunek....w rankingach szpital jest na pierwszym miejscu i od wielu lat utrzymuje się w ścisłej czołówce...
Wydaje mi się ,że prof Dziadkowiak pomylił się w ocenie etycznej pewnego człowieka co zaowocowało największym konfliktem moralno etycznym oraz politycznym ostatnich lat .
Nie ma to żadnego wpływu na profesjonalizm szpitala i personelu pracującego tam ,oraz samego pana profesora podkreślam .Wydaje mi się , że prof Dziadkowiak i prof Sadowski wywodzą się ze wspólnego pnia tzw. krakowskiej szkoły kardiochirurgii . Moja wiedza na ten temat jest wyrobiona na podstawie tego co czytam i oglądam w ogólnodostępnych mediach i jest wynikiem jedynie moich przemyśleń jeśli w całości lub części się mylę bardziej zorientowanych proszę o sprostowanie .
Paweł
VIP

Postprzez smuklaewa » 15 wrz 2008, o 15:12

Paweł napisał(a):Wydaje mi się ,że prof Dziadkowiak pomylił się w ocenie etycznej pewnego człowieka co zaowocowało największym konfliktem moralno etycznym oraz politycznym ostatnich lat .

Znam osobiście doktora G---bo chyba o niego Ci chodzi...ja go znam jako rewelacyjnego fachowca i sympatycznego człowieka. :-)
smuklaewa
smile with me

Postprzez Paweł » 15 wrz 2008, o 15:39

smuklaewa napisał(a):.ja go znam jako rewelacyjnego fachowca i sympatycznego człowieka. :-)
- nie przeczę prawdopodobnie lekarz ten miał po prostu pecha i znalazł się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiedniej porze . Wręczenie dowodów wdzięczności po operacji jest bardziej potrzebne głównie żeby nie powiedzieć jedynie pacjentowi . Lekarze ,Ci z najwyższej półki , bardzo dużo energii poświęcają omijaniu pacjentów z ich dowodami wdzięczności myślę , że wszyscy znamy ten problem z autopsji aż do bólu . Wręcz są niezadowoleni z otrzymania 156 koniaku albo 15432 bombonierki .Dużo myślałem o sprawie Doktora G. według mnie na pewnym etapie życia ten świetny lekarz pogubił się po prostu , a ktoś to bezlitośnie wykorzystał .Może zabrakło w otoczeniu pana Mirosława mentora-przyjaciela który dobrą radą zmienił by los tego nadzwyczaj zdolnego lekarza i nie wydarzyło by się to co się wydarzyło .Mam nadzieję , że wróci do operacji serca bo powinien dostać od losu drugą szansę sam wielokrotnie dając ją swoim pacjentom .
Paweł
VIP

Postprzez smuklaewa » 15 wrz 2008, o 15:44

Paweł napisał(a):.Mam nadzieję , że wróci do operacji serca bo powinien dostać od losu drugą szansę

Tak....w Krakowie ma byc szefem prywatnej Kliniki Kardiochirurgicznej...
smuklaewa
smile with me

Postprzez Paweł » 15 wrz 2008, o 15:56

Wiem i jestem zadowolony z tego faktu powinien oddać się bez reszty zawodowi,któremu się poświęcił , i udowodnić wszystkim że jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu , czynami nie słowami . Wierzę że teraz nie zawali . :-D
Paweł
VIP

Postprzez arturro » 15 wrz 2008, o 16:10

Paweł napisał(a):Lekarze ,Ci z najwyższej półki , bardzo dużo energii poświęcają omijaniu pacjentów z ich dowodami wdzięczności myślę , że wszyscy znamy ten problem z autopsji aż do bólu . Wręcz są niezadowoleni z otrzymania 156 koniaku albo 15432 bombonierki .

No moje doswiadczenie nie potwierdzają tego. No często oczywiscie te bombonierki i koniaki zamieniają sie w koniecznośc "konsultacji" z lekarzem w prywatnej klinice. Ja osobiscie nie spotkałem takiego lekarza który jesli coś sie już dawało to zeby sie obronił przed wzięciem "upominku".
arturro
-# Moderator

Postprzez Paweł » 15 wrz 2008, o 16:21

arturro napisał(a):"konsultacji" z lekarzem w prywatnej klinice.
- O przepraszam , do takiej konsultacji profesor ma pełne prawo .W końcu to Ty miałeś interes do niego a nie odwrotnie . Chyba jesteś zadowolony z jej wyników ?
Paweł
VIP

Postprzez smuklaewa » 16 wrz 2008, o 14:05

arturro napisał(a):jesli coś sie już dawało to zeby sie obronił przed wzięciem "upominku".

A ja Cię tu zaskoczę....spotkałam się z takimi lekarzami,jeden to był takim furiatem :mrgreen: ,że nie wyszłam z jego gabinetu --ale prawie ,że wyfrunęłam :mrgreen:
smuklaewa
smile with me

Postprzez marek123 » 27 wrz 2008, o 16:02

proszę o informację na temat lekarza Sobczyńskiego i Darochy z góry dziękuje[glow=red][/glow]
marek123
Nowicjusz

Postprzez smuklaewa » 27 wrz 2008, o 17:44

Dr med. Robert Sobczyński,
jak i dotor Darocha....bardzo dobrzy lekarze.. :-) ,cóż więcej chcesz wiedziec :?:
smuklaewa
smile with me

Postprzez jola75 » 25 sty 2009, o 13:44

Ja również polecam tenże szpital kliniczny -miałam tam operacje tętniaka aorty ,a teraz na coraz prężniej rozwijającym się oddziale chirurgii naczyniowej miałam wykonaną operację żylaków ,co w przypadku zespołu marfana nie jest taką prostą sprawą ,nie odważyłabym się zrobić tego zabiegu w moich okolicach ze względu na małą fachowość ,a tu nie było problemu żadnego . Polecam pana doktora Tomasza Drążkiewicza -wspaniały lekarz :-)
Prawdziwą miłość poznaje się nie po jej sile,
lecz po czasie jej trwania.
jola75
Ekspert

Postprzez smuklaewa » 14 mar 2009, o 23:47

jola75 napisał(a):doktora Tomasza Drążkiewicza -wspaniały lekarz
Świetny i oddany fachowiec w tym co robi...Również go polecam.
„Znam takie Kocham Cię, które sprawia że istnieję”
smuklaewa
smile with me

Postprzez Paweł » 18 mar 2009, o 16:50

hm .... no wiesz .... :-/ :roll:
jest drobny problem :/
Paweł
VIP

Postprzez jola75 » 18 mar 2009, o 18:51

Paweł tu nie chodzi o doktora Drążkiewicza ,ani też o prof. Sadowskiego . Trzeba przyznać ,że w każdym stadzie jakaś czarna owca może się znależć ,ale sprawa nie jest jeszcze roztrzygnięta i myślę, że zawczasu nie wolno siać mętu :->
Prawdziwą miłość poznaje się nie po jej sile,
lecz po czasie jej trwania.
jola75
Ekspert

Postprzez Paweł » 18 mar 2009, o 19:02

jola75 napisał(a):i myślę, że zawczasu nie wolno siać mętu :->

i słusznie myślisz , dlatego użyłem określenia ,, drobny problem " ;-)
Paweł
VIP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Szukam/polecam lekarza

• Nowe posty
  • Wątki bez odpowiedzi