www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!
Facebook - Grupa Forum Marfan Polska

Szukaj na Forum

Szukam dobrego kardiochirurga w Warszawie

...czyli lista pomocnych lekarzy

Postprzez martynia » 14 lis 2007, o 20:00

Witam,
Poszukuje dobrego kardiochirurga w Warszawie.
martynia
Nowicjusz

Postprzez gabriela » 14 lis 2007, o 21:18

Witaj Martyniu! Wielu z naszych operuje się w Aninie, tam znakomici kardiochirurdzy , szczególnie profesor Biederman), wielu Marfanów koronkowo zoperował - :-D Aktualnie w Aninie nasza Gosieńka która w piątek będzie miała zabieg.
Ostatnio edytowano 15 lis 2007, o 13:52 przez gabriela, łącznie edytowano 1 raz
......i kiedy przyjdą dni deszczowe, naucz się przechodzić między kroplami
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez Gosieńka » 15 lis 2007, o 13:34

gabriela napisał(a):Witaj Martyniu! Wielu z naszych operuje się w Aninie, tam znakomici kardiochirurdzy , szczególnie profesor Biedermaier), wielu Marfanów koronkowo zoperował - :-D Aktualnie w Aninie nasza Gosieńka która w piątek będzie miała zabieg.
Popieram. Prof. Biederman jest gość do tańca i do różańca no i zna się facet na tym co robi. Ja jestem zupełnie spokojna o to co mnie w piątek czeka jak wiem, że akurat ten profesor będzie mnie operował ;-) A jesli można jeszcze kogoś polecić to wiem, że profesor Różański jeszcze też jest specem od marfanowskich tętniaków. W tutaj Konrad może się wypowiedzieć :->
Carpe diem!
Gosieńka
VIP

Postprzez czabak » 29 wrz 2008, o 14:11

mnie operował doc. Różański i nie mam żadnych zastrzeżeń, spokojnie można polecić.
Moja konfiguracja:
208 cm, 135kg, zastawka aortalna, zastawka mitralna, luk aorty, -4 i -4,5 + astygmatyzm, 2 zlamana noga.
czabak
Bywalec

Postprzez Justa » 9 kwi 2009, o 13:16

Witam
Poszukuję dobrego kardiochirurga w Warszawie. Chodzi o moja siostrzenicę ( Ewelka 16 lat). Pomyłkowo opisałam jej historię w rubryce Krakowa. Gdyby ktoś z doświadczonych osób mógł przeczytać, wyrazić swoje zdanie i coś doradzić to byłabym bardzo wdzięczna.
Dziękuję i pozdrawiam
Justa
Nowicjusz

Postprzez Gosieńka » 9 lip 2011, o 09:32

Ja mogę poleci prof. Biedermana z Anina. Mnie operował i z efektów jestem zadowolona, wszystko poszło dobrze. Żeby się najszybciej do niego dostac najlepiej pójśc prywatnie do przychodni Allenort czy jakoś tak - na pewno na ulicy Płowieckiej.
Carpe diem!
Gosieńka
VIP

Postprzez Paweł » 24 lis 2011, o 15:06

Wszystkich po operacjach kardiochirurgicznych , z przetrwałym rozwarstwieniem Ao piersiowo-brzusznej , oraz tych po wszyciu jakiejś śmiesznej protezy nad wieńcowej ,
proponuje wgooglować to : Odległa obserwacja chorych po leczeniu operacyjnym z powodu ...
ściągnąć PDF otworzyć Adobe Reader i dokładnie się w to wczytać ... nie spać , działać , mając na uwadze postępy w medycynie , pozdro i zdrowia ...

nie mam czasu na klepanie postów , ale przypomnę jeszcze raz b. ważną audycję o determinacji bardzo wiele zależy od nastawienia chorego do choroby hej .
Paweł
VIP

Postprzez Montana » 24 lis 2011, o 22:28

Paweł napisał(a):Odległa obserwacja chorych po leczeniu operacyjnym z powodu

no HAmeryki tym nie odkryłes :D ale wczytując sie w to i patrząc na przedzial dat objętych badaniem to mogę stwierdzić ze w tej grupie 8 osob z ZM wzięto paru z nas pod uwagę :D:D:D
Co z tego, że Marfan brzmi dumnie jak kończy marnie
Montana
VIP

Postprzez Paweł » 25 lis 2011, o 11:11

Montana napisał(a):no HAmeryki tym nie odkryłes

-- bo nie miałem nic odkrywać , podrzuciłem tylko dwa linki z których ktoś kto się dobrze wczyta , i wsłucha , może wyciągnąć wnioski , które mogą pomóc ... przecież ja mówiłem że nie jestem lekarzem i nie znam się na tym .
Paweł
VIP

Powrót do Szukam/polecam lekarza

• Nowe posty
  • Wątki bez odpowiedzi