www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

Szukam specjalistów

...czyli lista pomocnych lekarzy

Postprzez Karolina » 23 lut 2009, o 12:13

Witam wszystkich!!! z tego co widzę ten temat dawno się zakończył, ale potrzebuję namiarów na specjalistę, który zna się na ZM , potrafi go rozpoznac,odpowiednio zaopiekowac się itd. Ostatnio w szpitalu w moim mieście miałam okazję przekonac się jak są traktowani pacjenci. Może przesadzam, może w moim przypadku nic się nie dzieje, może nie potrzeba mi tych wszystkich specjalistycznych badań. Wydaje mi się jednak, że osoby z naszymi dolegliwościami powinny byc traktowane w sposób szczególny. Jeśli macie i możecie podac i jakiś kontakt z dobrym kardiologiem, neurologiem to bardzo proszę. U siebie jestem tylko pod stałą opieką u okulisty, reszta albo się nie zna, albo nie chcee się znac i zbywają mnie na każdej wizycie.
"Istnieją magiczne chwile, które choć mijają niezauważone, to jednak niewidzialna Ręka Opatrzności zmienia bezpowrotnie nasz los..."
Karolina
Bywalec

Postprzez afadro » 23 lut 2009, o 13:11

Witaj Karolina!
A szukasz specjalistów w swoich okolicach?
U mnie lekarze zważywszy na słabą wiedzę o ZM starają się podwójnie. Naprawdę trafiam na wspaniałych lekarzy! Oczywiście trzeba było kilku zaliczyć zanim trafiło się na właściwego.
Prosiłam o wszystko by cieszyć się życiem, dostałam życie by cieszyć się wszystkim.
afadro
Alfa&Omega

Postprzez Aga Wójciak » 23 lut 2009, o 15:24

Ja mam dobrego kardiologa mojej córki-specjalista w ZM-ale to lekarz z IMiDZ w Warszawie...Ma co prawda ogromną wiedzę i doświadczenie,ale przyjmuje dzieci...Jeśli chcesz,podam kontakt.
Ortopedzi najlepsi są w Otwocku-w klinice im Grucy.Kontakt znajdziesz w internecie.Trudno się dostać,ale warto.
Co do okulisty-to już tu wcześniej pisałam-prof Marek Prost-niestety,tylko prywatnie.
Aga Wójciak
Alfa&Omega

Postprzez Karolina » 23 lut 2009, o 16:22

najchętniej w Warszawie lub Krakowie.

Aga Wójciak napisał(a):lekarz z IMiDZ w Warszawie...Ma co prawda ogromną wiedzę i doświadczenie,ale przyjmuje dzieci...

skoro przyjmuje dzieci to ja już chyba się nie zaliczam do nich :)
"Istnieją magiczne chwile, które choć mijają niezauważone, to jednak niewidzialna Ręka Opatrzności zmienia bezpowrotnie nasz los..."
Karolina
Bywalec

Postprzez Aga Wójciak » 24 lut 2009, o 01:09

Niestety nie-ale małe sprostowanie-pod koniec maja będę się widziała z dr Piotrowską i postaram się wyciągnąć od niej namiary na dobrego kardiologa dla dorosłych :lol:
Zawsze mi dobrze doradzała,jeśli chodzi o kontakty do różnych specjalistów,więc myślę,że teraz też chętnie pomoże.Jak się czegoś dowiem-dam znać.
Proponując kontakt miałam na myśli okulistę.Sorry za wprowadzenie w błąd.
Aga Wójciak
Alfa&Omega

Postprzez Gosieńka » 4 wrz 2009, o 14:13

Teraz ja potrzebuję jakichś namiarów na dobrego ortopedę w Warszawie. Nie takiego któy patrząc na mnie i na moje noierówne kosci spyta co mi jest tylko jakiegoś w miare obytego w temacie marfan i skrzywienia kręgosłupa, asymetrie itd. Interesuje mnie Warszawa wiec jakby ktoś miał jakiś kontakt to poproszę.
Carpe diem!
Gosieńka
VIP

Postprzez Montana » 4 wrz 2009, o 18:54

Gosieńka, dopisuje sie do tego, tez bym chetnie zrobila cos ze swoimi plecami ;/
Co z tego, że Marfan brzmi dumnie jak kończy marnie
Montana
VIP

Postprzez pawelek » 4 wrz 2009, o 21:31

Montana napisał(a):tez bym chetnie zrobila cos ze swoimi plecami ;/

ha,ha,ha , czy to o czym myślę ...?

jakiś tam " specjalistów " może bym i znalazł ... :-D
pawelek

Postprzez Aga Wójciak » 4 wrz 2009, o 22:07

Jedna z lepszych klinik ortopedycznych znajduje się niedaleko Warszawy w Płocku-Klinika im Grucy.jeśli ktoś jest zainteresowany podam kontakt na priv.
Aga Wójciak
Alfa&Omega

Postprzez Danula » 5 wrz 2009, o 10:45

Montana napisał(a):tez bym chetnie zrobila cos ze swoimi plecami ;/

No to jest nas trzy. Ja pod koniec września mam wizytę na odziale rehabilitacji w szpitalu na Banacha. Ciekawe czy zakwalifikują mnie na rehabilitację, czy odrzucą tak jak w kilku innych miejscach. :-(
Danula
Znawca

Postprzez Montana » 5 wrz 2009, o 11:25

pawelek napisał(a):ha,ha,ha , czy to o czym myślę ...?

Pawle mówilam wyraznie o plecach.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
czyli inaczej mowiąc kilkanascie cm pow. du..y

Aga slij kontakt. Moze cos mi pomogą. Choć nie wiem czy dla 30 letniej baby beda sie chcieli bawic w porstowanie :D
Montana
VIP

Postprzez Gosieńka » 5 wrz 2009, o 12:47

Aga to i ja poproszę chociaż wolałabym kogoś w Warszawie, tutaj częsciej bywam i wygodniej by mi było się wybrac. Także jeśli jeszcze ktoś ma kogoś w stolicy to też bedę wdzięczna.
Carpe diem!
Gosieńka
VIP

Postprzez afadro » 10 wrz 2009, o 12:02

Szukam na śląsku kardiologa, który ma prywatny gabinet z UKG.
Siostrze w badaniach okresowych wyszło na RTG, że niby sylwetka serca jakaś dziwna, przynajmniej lekarz tak twierdzi, więc musimy to sprawdzić.
Prosze o jakieś namiary.
Prosiłam o wszystko by cieszyć się życiem, dostałam życie by cieszyć się wszystkim.
afadro
Alfa&Omega

Postprzez gabriela » 10 wrz 2009, o 13:01

Podaję na priva namiary na dobrego ( no bardzo dobrego) kardiologa z Katowic.
......i kiedy przyjdą dni deszczowe, naucz się przechodzić między kroplami
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Powrót do Szukam/polecam lekarza

• Nowe posty
  • Wątki bez odpowiedzi