www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

Szukam neurologa w Poznaniu

...czyli lista pomocnych lekarzy

Postprzez JoannaG » 23 lip 2009, o 21:06

Tak jak w temacie-
potrzebowałabym kogoś, kto by poradził, albo choćby znalazł przyczynę moich notorycznych, niekończących się bólów głowy.
Kto by mnie nie zbył po chwili rozmowy i jeszcze najlepiej, abym nie musiała czekać na termin wizyty pół roku (albo i więcej).

Tak, wiem że wymagania dość wygórowane, ale może ktoś z Was będzie mógł mi kogoś podsunąć. :)
Aha, ew. może to być wizyta prywatna.. pod warunkiem że nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto.
..teraz jestem duży i wiem, że w życiu piękne są tylko chwile.. dlatego czasem warto żyć!
JoannaG
Stały bywalec

Postprzez Klio » 31 lip 2009, o 15:42

Sorry, że tak późno, ale może jeszcze na coś się przydam. Ja dokładnie z tym samym problemem byłam u pani dr Pawałowskiej. Była to wizyta prywatna, ale miałam skierowanie, więc na dalsze badania (EEG i rezonans magnetyczny) dostałam od niej skierowania na kasę chorych. Jest bardzo konkretna i zrobiła na mnie dobre wrażenie. Jeśli chcesz prześlę Ci numer jej telefonu komórkowego na priva.
Carpe diem!
Klio
Znawca

Postprzez katja » 17 sie 2009, o 15:17

Witaj Klio,
Ja też poszukuję dobrego neurologa w Poznaniu.
Czy możesz poprosić o namiary.

Pozdrawiam,
Katia
katja
Nowicjusz

Postprzez JoannaG » 19 sie 2009, o 13:06

Sorry, że ja również tak późno, ale mam dość ograniczony dostęp do takich cudów techniki jak komputery, internety, itp. (z czego się cieszę ;))

Tak, moje zapytanie jak najbardziej aktualne. Jeśli polecasz, prześlij namiary na priva, chętnie skorzystam. Zobaczę czy wymyśli coś na mnie. Dzięki i pozdrawiam
..teraz jestem duży i wiem, że w życiu piękne są tylko chwile.. dlatego czasem warto żyć!
JoannaG
Stały bywalec

Powrót do Szukam/polecam lekarza

• Nowe posty
  • Wątki bez odpowiedzi