www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

Stypendium z wyboru

... czyli wszystkie podstawowe (i nie tylko) informacje o walorach stricte edukacyjnych.

Postprzez gabriela » 12 maja 2011, o 09:42

Dla tych , którzy nie zauważyli dodanego później przez Asię filmiku, o swoich wędrówkach ZOBACZ
......i kiedy przyjdą dni deszczowe, naucz się przechodzić między kroplami
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez Marcin » 12 maja 2011, o 13:40

I kolejne 5 gwiazdek ode mnie. ;-)
Marcin
Profesjonalista

Postprzez asocko » 12 maja 2011, o 15:25

Jeszcze jedna gwiazdka dzisiaj... A właściwie dwie, bo w pracy też. :-P
Twoje życie jest takie, jakie są Twoje myśli.
asocko
VIP

Postprzez JoannaG » 12 maja 2011, o 20:04

Dziękuję Wam pięknie.

Jak już będę w Chinach (a z pewnością będę ;) ), macie u mnie jaką pocztówkę/ki ;)
..teraz jestem duży i wiem, że w życiu piękne są tylko chwile.. dlatego czasem warto żyć!
JoannaG
Stały bywalec

Postprzez Gosieńka » 15 maja 2011, o 20:05

Z tego co widzę to chyba z jednego konta zagłosować można tylko raz? Bo ja z mojego tylko raz dałam radę zagłosować. Za to wykorzystałam chyba wszystkie inne dostępne mi konta- w tym trzy mojego roku na studiach :mrgreen:
Carpe diem!
Gosieńka
VIP

Postprzez JoannaG » 15 maja 2011, o 20:23

Tak, z jednego konta można tylko raz (tzn. raz na jedną osobę), aczkolwiek mi się jakoś tak w ostatnich dniach te konta mnożą.. :roll:
..teraz jestem duży i wiem, że w życiu piękne są tylko chwile.. dlatego czasem warto żyć!
JoannaG
Stały bywalec

Postprzez EwKA » 16 maja 2011, o 01:21

Trzymam kciuki :mrgreen: . Oczywiście oddałam głosik i zmaglowałam jeszcze kilku znajomych z bezwzględnym nakazem rejestracji i oddania gwiazdek.
EwKA
Bywalec

Postprzez JoannaG » 26 maja 2011, o 15:02

EwKA napisał(a):Trzymam kciuki :mrgreen: . Oczywiście oddałam głosik i zmaglowałam jeszcze kilku znajomych z bezwzględnym nakazem rejestracji i oddania gwiazdek.

Dzięki ! :)

Słuchajcie,
dziś ogłoszono Top 100 osób z najlepszymi wynikami.
Spośród ponad 600 uczestników, jestem gdzieś między 20 a 40 miejscem.
Nie mam pojęcia jak to się przekłada na liczbę głosów (nie podają tego w trakcie).
Także nie jest źle, ale musi być jeszcze lepiej.

Głosowanie trwa już tylko do 5 czerwca (do następnej niedzieli), jeśli macie jeszcze pod ręką jakichś znajomych/przyjaciół/rodzinę/sąsiadów, którzy nie głosowali, a bardzo by chcieli to zrobić.. będę wdzięczna! (tak bardzo jak stąd do Chin i z powrotem)
JoannaG
Stały bywalec

Postprzez gabriela » 26 maja 2011, o 20:06

ok, daję jeszcze info na fejsiku :-D
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez JoannaG » 26 maja 2011, o 22:43

O to fajno, bo ja nie posiadam fejsika :)
JoannaG
Stały bywalec

Postprzez gabriela » 20 paź 2011, o 14:07

Nowa edycja stypendium z wyboru - może ktoś weźmie udział i spełni swoje marzenia? Asia do Chin pojechała, jej marzenie się spełniło. Może więc kolejnej osobie się uda :-)
Szczegóły:

Zdobądź Stypendium z Wyboru
Stypendium z Wyboru to wyjątkowa szansa na zdobycie środków finansowych na realizację wybranego przez siebie celu związanego z rozwojem edukacyjnym lub zawodowym.
To Ty decydujesz, o jaką kwotę się ubiegasz i na jaki cel ją przeznaczysz. Może być to na przykład bilet na wymianę międzynarodową, części do budowanego modelu, oprogramowanie niezbędne do pracy lub aparat fotograficzny. Cele mogą być indywidualne i grupowe. Możesz teraz wspólnie ze znajomymi ubiegać się o Stypendium z Wyboru na Wasz grupowy cel. Stypendium może wynosić nawet 5.000 złotych. Aby ubiegać się o Stypendium z Wyboru należy się zarejestrować i stworzyć twórczą aplikację, w której umotywujesz - dlaczego to właśnie Twoje marzenie powinno się spełnić. Aplikacja może mieć formę filmiku, piosenki, komiksu, prezentacji lub eseju. O wyborze laureatów decydują głosy Internautów i Mecenasów, dlatego warto być kreatywnym. Postaraj się, a Stypendium z Wyboru może być Twoje!

O Stypendium z Wyboru
Stypendium z Wyboru jest unikalnym programem stypendialnym skierowanym do studentów i absolwentów (do jednego roku od ukończenia studiów). Mogą oni brać udział indywidualnie lub grupowo (maksymalnie 5 osób). Warunkiem ubiegania się o fundusze na realizację wybranego celu jest złożenie aplikacji w formie filmiku, nagrania, prezentacji lub tekstu.
O wyborze laureatów decydują wyniki otwartego głosowania. Pieniądze na Stypendia z Wyboru pochodzą od naszych Mecenasów.

Stypendium w datach
II edycja Stypendium z Wyboru rozpoczęła się 17 października 2011 r. i potrwa do
22 stycznia 2012 r. Konkurs stypendialny podzielony jest na dwie fazy: składania aplikacji (17.10.2011 - 11.12.2011) i fazę głosowania (19 grudnia 2011 - 22 stycznia 2012) - chętni mogą zagłosować raz na każdą z prac, przyznając jej od 1 do 5 gwiazdek. Stypendium otrzymają te osoby i grupy, które zdobędą najwyższe i najwięcej głosów. Im większa kwota, o którą ubiega się kandydat/grupa, tym trochę trudniej jest zdobyć stypendium.
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez pklecz » 29 gru 2011, o 03:22

Witam,

Nie chce zakładać nowego tematu a biorę udział w następnej edycji programu stypendium z wyboru i także chciałbym aby moje marzenie się spełniło dlatego proszę Was bardzo jak macie chwilkę i chcecie aby kogoś marzenie się spełniło zagłosujcie na mnie.

STYPENDIUM Z WYBORU

Pozdrawiam

Piotr K.
Ostatnio edytowano 29 gru 2011, o 09:08 przez pklecz, łącznie edytowano 2 razy
pklecz
Nowicjusz

Postprzez Paweł » 30 gru 2011, o 18:21

Wszedłeś na forum wczoraj o 2.20 , i napisałeś 1 post ... I już mamy głosować ? na co ?

już zagłosowałem na szczypiora :-D oj młodzi, młodzi ... :-D :-D :-D
Paweł
VIP

Postprzez pklecz » 30 gru 2011, o 20:46

Po porostu myślałem że są tutaj ludzie dobrego serca którzy wesprą mnie w dążeniu do spełnienia marzeń.
Wszystkim co na mnie zagłosują dam buziaka :*

Pozdrawiam i całuje

Piotr K.
pklecz
Nowicjusz

Postprzez Gosieńka » 2 sty 2012, o 18:43

Hoho :-) Ludzie to nie jest miejsce na takie reklamy :-)

Każda tego typu reklama zostanie usunięta. Popieramy forumowiczów, których dobrze znamy.G.
Ostatnio edytowano 2 sty 2012, o 20:03 przez Gosieńka, łącznie edytowano 1 raz
Carpe diem!
Gosieńka
VIP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Edukacja

• Nowe posty
  • Wątki bez odpowiedzi