www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

Opiłek w oku.

"O szlachetne zdrowie! Ile cię trzeba cenić..."

Postprzez panx225 » 6 paź 2010, o 20:21

To tak na warsztatach wpadł mi malutki opiłek. Kiedy mi wleciał chwile po kuło i tyle. Nie boli mnie oko ani nic w pobliżu. Oko wygląda normalnie. Czy musze coś z tym zrobić czy moge spać spokojnie ?
panx225
Nowicjusz

Postprzez smuklaewa » 6 paź 2010, o 22:13

Jak Cię jutro oko będzie bolało to koniecznie idz do okulisty ,a jak nic nie będzie się działo to się nie martw :-) bo to znaczy ,że go w oku już nie ma.....
„Znam takie Kocham Cię, które sprawia że istnieję”
smuklaewa
smile with me

Postprzez afadro » 7 paź 2010, o 20:45

Ciekawe gdzie kolega miał okulary ochronne ;-) bo na nosie to chyba nie.
Prosiłam o wszystko by cieszyć się życiem, dostałam życie by cieszyć się wszystkim.
afadro
Alfa&Omega

Postprzez Gosieńka » 8 paź 2010, o 09:45

Tak w temacie - mój brat dziś w nocy trafił na pogotowie okulistyczne bo będąc gdzieś w pracy patrzył przez chwilę jak ktoś tnie coś na sprzęcie który nie wiem jak sie nazywa, w każdym razie lecą z niego iskry. Popatrzył chwile a wieczorem przestał widzieć - okazało się że naświetlił sobie oczy i trzeba było podawać jakieś leki. Dodatkowo jeszcze zemdlał przy znieczuleniu (to u nas chyba rodzinne ;-) ) i rozbił sobie głowę więc musiał zostać na obserwacji... A wszystko przez jedną chwilę patrzenia na iskry...
Carpe diem!
Gosieńka
VIP

Postprzez afadro » 8 paź 2010, o 10:18

O matko, ale sobie narobił biedak :shock: i kto by przypuszczał, że takim zamieszaniem skończy się chwila patrzenia na iskry.
Prosiłam o wszystko by cieszyć się życiem, dostałam życie by cieszyć się wszystkim.
afadro
Alfa&Omega

Powrót do O zdrowiu - ogólnie

• Nowe posty
  • Wątki bez odpowiedzi