www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!
Facebook - Grupa Forum Marfan Polska

Szukaj na Forum

Ciagle stany zapalne po operacji

"O szlachetne zdrowie! Ile cię trzeba cenić..."

Postprzez Beti3 » 2 sty 2017, o 18:29

Jestem ok.2 l.po wymianie zastawki oraz wstawieniu stengrafu w częśc aorty wstepujacej.
Od czasu tej operacji co kilka tygodni dostaje bardzo silne stany zapalne,wszystko mnie piecze kluje,rznie piekielnie boli w klatce piersiowej szyji kregoslupie, i tak już od 2 lat się piekielnie mecze
Wyladowalam w lato w szpitalu z tego powodu ,st.zapalny był tak silny ze CRP wynosilo 268.lekarze robili przeróżne badania nawet te na reumatyzm i nie wykazalo przyczyny..Reumatolog zalecil mydokalm a to mi nie pomaga na oddziale kazano mi nawet brac ibuprofen bo lekarze nie maja już pomysłu..Co robic,nie wiem gdzie udac się dalej..?/
Biore kolagen,bialko, glukozaminę komplex vit b,kwas foliowy,duzo ziolek nic nie pomaga boje się żeby te stany zapalne nie niszczyly tetnic a do tego mam rozwarstwienie prawie po całej dlugosci...
Beti3
Nowicjusz

Postprzez Gosieńka » 2 sty 2017, o 19:55

Nie mam pojęcia co Ci może dolegać. Może jednak musisz poszukać jakichś innych lekarzy, szukać pomocy gdzie indziej. Takie stany zapalne są niebezpieczne dla serca i Twojej wymienionej zastawki.
Carpe diem!
Gosieńka
VIP

Postprzez JanK » 2 sty 2017, o 21:21

Beti3 napisał(a): Biore kolagen,bialko, glukozaminę komplex vit b,kwas foliowy,duzo ziolek nic nie pomaga boje się
żeby te stany zapalne nie niszczyly tetnic a do tego mam rozwarstwienie prawie po całej dlugosci...

Wymienione działanie lecznicze ma mało wspólnego z leczeniem stanu zapalnego.

W odpowiedzi na opisany fakt - stanu zapalnego - należy zachęcić lekarzy do zdiagnozowania skąd pochodzi - co wywołuje ten stan?
Kolejne podejście to opracowanie antybiotykogramu w celu celowanego leczenia stanu zapalnego.
Jest jeszcze druga droga poprzez wykonanie autoszczepionki z własnego materiału skąd pochodzi stan zapalny.

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i dobrej dbałości o stan aorty, powinno sie co pól roku do roku diagnozować stan serca i aorty
O planach zapominamy, działanie zostanie uwiecznione.
JanK
Ekspert

Powrót do O zdrowiu - ogólnie

• Nowe posty
  • Wątki bez odpowiedzi