www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

PODRÓŻ ŻYCIA

O wszystkim i o niczym. Relax, humor, czyli "wesoły autobus"

Postprzez AGUŚ » 3 lis 2007, o 18:48

No właśnie jakie miejsce chcielibyscie najbardziej zobaczyć i dlaczego???

Może zaczne od siebie ja bym bardzo chciała pojechać do Norwegii ponieważ bardzo lubie góry a nad morzem jeszcze nigdy nie byłam a w Norwegii mam 2 w 1 i wode i góry.
Chciała bym też na "własnej skórze" przerzyć noc i dzień polarny :-D .
Bardzo mi się ten kraj podoba :-)

ach mogła bym tak bez końca wklejać zdjęcia .....:-)
Ostatnio edytowano 19 wrz 2008, o 14:37 przez AGUŚ, łącznie edytowano 1 raz
"Człowieka, który ma przyjaciół, nigdy nie złamią wichry losu. Ma on w sobie dość sił, by pokonać trudności i iść dalej naprzód."
AGUŚ
Stały bywalec

Postprzez Gosieńka » 3 lis 2007, o 21:45

Zjeździć całe USA, Wielki Kanion, Wodospad Niagara, wjechać na wszystkie najwyższe wieżowce... Moje marzenie...
Carpe diem!
Gosieńka
VIP

Postprzez gabriela » 3 lis 2007, o 23:35

Podróż, może miejsce na dożycie ...to dla mnie również miejsce gdzie morze i góry..., marzy mi się Prowansja, ewentualnie Toskania, w Norwegii stanowczo za zimno na dożycie - ale zobaczyc też.... Zobaczyć chciałabym jeszcze Meksyk, miejsca gdzie bywała Frida Kahlo i knajpkę w ktorej Marquez...i , no i koniecznie bajkową Nową Zelandie, ehhh...ależ nostalgiczny temat.
......i kiedy przyjdą dni deszczowe, naucz się przechodzić między kroplami
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez AGUŚ » 4 lis 2007, o 12:20

gabriela napisał(a): Norwegii stanowczo za zimno

też nie lubie jak jest zimno i pada śnieg ,ale ten kraj tak mi się podoba,że nie straszne mi zimno i śnieg :-)

Prowansja też piękna:-).Ostatnio oglądałam fotki znajomego z pobytu we Francji cudne były widoki jak i zarazem budowle :-)
"Człowieka, który ma przyjaciół, nigdy nie złamią wichry losu. Ma on w sobie dość sił, by pokonać trudności i iść dalej naprzód."
AGUŚ
Stały bywalec

Postprzez Montana » 5 lis 2007, o 16:53

resa napisał(a):Moją podróż życia chciałabym odbyć do słynnego miasta Machu Picchu, najpiękniej usytuowanych ruin świata.

Reso, jesli nadazy sie taka okazja wyjazdu chetnie pojade tam z Toba. To jest jedno z moich wielkich marzen. Zobaczyc miasta wymarlych cywlizacji Ameryki Poludniowej
Co z tego, że Marfan brzmi dumnie jak kończy marnie
Montana
VIP

Postprzez Montana » 5 lis 2007, o 22:34

resa napisał(a):Obie postawimy nasze stopki po wschodniej stronie Andów

jestem jak najbardziej ZA
Co z tego, że Marfan brzmi dumnie jak kończy marnie
Montana
VIP

Postprzez AGUŚ » 6 lis 2007, o 09:13

resa napisał/a:
miasta Machu Picchu

cudne fotki ,bardzo urokliwe miejsce ale nie dla mnie bo:robaki,węże i inne takie tam robale których sie boje :-D
A tam gdzie jest śnieg tego nie ma (na całe szczęście)
AGUŚ
Stały bywalec

Postprzez Marta » 18 lis 2007, o 15:48

AGUŚ napisał(a):bo:robaki,węże i inne takie tam robale których sie boje :-D

Od razu robale i węże. ;-) Zgadzam się z Renią, miejsce niesamowite. Też bym je chciała kiedyś zobaczyć. Zaczęłabym jednak swoją podróż życia od Grecji :-)
inter spem et metum...
Marta
-# Moderator

Postprzez Agnieszka34 » 19 lis 2007, o 13:40

Ja juz jedna wspaniałą podróz przezyłam....przejechałam kawałek USA; Colorado, Utah, Arizona, Nevada, California i Nowy Meksyk. Widziałam Wielki Canion, byłam w Las Vegas, Los Angeles i wielu innych pieknych miejscach tamtych regionów. Niezapomniane przezycie........ale....mam nadzieje, że podróż życia jeszcze przede mną :-)

P.S. Chciałabym bardzo zobaczyć Indie :-)
Agnieszka34
Adept

Postprzez Imdris » 12 gru 2007, o 19:50

Ja bym chciała jeszcze wiele zobaczyć... Moim marzeniem teoretycznie do spełnienia, jednak w praktyce, to niekoniecznie, jest spojrzenie w dół z Rys :-) A musze dodać, że mam lęk wysokości ;-) I jedno ciut bardziej do spełnienia - spacerek po hali gąsienicowej :-) Oczywiście, na szlaku :-D

A tak poza tym, to marzą mi się Chiny :-) I cała reszta Azji też :-) Włącznie z Azją Mniejszą :-) Czy ja wspominałam o piramidach? ;-P
Najważniejsze w marzeniach jest nie to, czy sie spełnią, ale to, że są...
Imdris
Znawca

Postprzez Agnieszka34 » 15 gru 2007, o 17:32

Imdris napisał(a):A tak poza tym, to marzą mi się Chiny :-) I cała reszta Azji też :-) Włącznie z Azją Mniejszą :-)

Oj! Marzy mi sie:-)))
Agnieszka34
Adept

Postprzez smuklaewa » 27 maja 2008, o 16:15

Marzy mi się wyjazd do Peru,jestem zafascynowana kulturą Inków i jak mi tylko zdrówko dopisze to podróż mego życia napewno się zrealizuje :-) :-)
smuklaewa
smile with me

Postprzez Staś » 28 maja 2008, o 15:40

Mnie się marzy podróż w kosmos polecieć na marsa lub księżyc to byłaby podróż mojego życia ,może kiedyś się spełni . :-D
Księga Jakuba 3 - 8

Języka zaś nikt z ludzi ujarzmić nie potrafi. Szkodliwa to, krnąbrna rzecz, pełna śmiercionośnego jadu
Staś
VIP

Postprzez arturro » 28 maja 2008, o 17:59

smuklaewa napisał(a):Marzy mi się wyjazd do Peru,jestem zafascynowana kulturą Inków i jak mi tylko zdrówko dopisze to podróż mego życia napewno się zrealizuje :-) :-)

Przespałaś sprawe bo ja byś sie dobrze zakręciła to byś mogła sie zabrac z naszym premierem :mrgreen:
arturro
-# Moderator

Postprzez Pletwa » 28 maja 2008, o 19:16

Podróz zycia hmm. słyszałem od Kolegów że Norwegia jest Bajeczna no może tam :-D ja tam niemam zbytnio wymagań. w sumie to jeszcze nigdzie za granicą niebyłem.
Nadszedł w końcu czas, wielkich zmian.
To co ważne pozostaje ważne, ale bez fanatyzmu :p
Płetwa <SławomiR> Katowice
Pletwa
VIP

Następna strona

Powrót do Hyde Park