www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

Polecam ortopedów w Zakopanem

...czyli lista pomocnych lekarzy

Postprzez resa » 16 kwi 2007, o 09:24

Dla osób mających problemy ortopedyczne polecam Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny w Zakopanem.
http://www.klinika.net.pl/
..."Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"...
resa
well-wisher

Postprzez Baster » 12 sie 2008, o 18:39

Aaaaj ... finalista w ogólnopolskim rankingu "Rzeczypospolitej" i pierwsze miejsce dla zakopiańskiej Kliniki w rankingu "Bezpieczny Szpital" tygodnika "Wprost" w kategorii ortopedia :-D
Baster
Bywalec

Postprzez gabriela » 15 paź 2008, o 10:40

Ostatnio czytam mnóstwo opinii takich połamańców jak ja;( Nie wiem jak z resztą , ale w sprawach chirurgii urazowej, bardzo często osoby, które trafiły do Zakopca ( np.po złamaniu nogi na nartach) piszą- OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM ORTOPEDIĘ W ZAKOPANEM.Wiele osób, które tam były składane, musiały w innych szpitalach mieć kolejne operacje, naprawiające to, co zbabrali w Zakopanem.Na ten temat jest całe forum i wiele wpisów połamańców odradzających leczenmie w Zakopanem.
......i kiedy przyjdą dni deszczowe, naucz się przechodzić między kroplami
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez resa » 15 paź 2008, o 12:20

Indywidualne podejście każdego pacjenta.

Na podstawie wypowiedzi innych nie można skreślać ortopedii w Zakopanem.

Moja córka nie była połamańcem, przeszła w Zakopanem operację ortopedyczną. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu, z pobytu, z opieki, oczywiście z efektów.

Mogę to napisać Gabrielo - w przeciwieństwie do ortopedii i podejścia lekarzy i obsługi szpitala w Piekarach Śląskich, który tak wychwalasz.
Jak sama pamiętasz, nasz termin aby się tam dostać na pierwszą wizytę to rok i trzy miesiące !!!

Nawiązując do wizyt i badań – źle uzgodniono oddział, przydzielono nie tego lekarza, co trzeba, musieliśmy powtarzać wizytę. Gdy wreszcie wykonaliśmy wszelkie badania potrzebne do narkozy, a wiązało się to z badaniami serca w klinice krakowskiej, po wystawieniu przez kardiologa zgody na zabieg, w Piekarach Śląskich po prostu wypięto się na nas. Kazano nam uzgadniać kolejną wizytę, nie wiadomo w jak odległym terminie, oczywiście do nowego lekarza .... PARANOJA !

I powiem Ci, że po zabraniu karty dziecka na własne żądanie, podczas wizyty kontrolnej kręgosłupa w Zakopanem, po przedstawieniu sytuacji w jakiej się znależliśmy, wystarczył jeden telefon pani prof. na oddział i za TRZY TYGODNIE dziecko miało operację. Przy chorych nerkach, nasilonej astmie, co zapewne w Piekarach byłoby kolejnym powodem odwlekania zabiegu. NO, niestety chodzić trzeba, no może śląscy lekarze uważają, że można BOSO, jeśli nic się nie da założyć na nóżkę !

Takie jest moje podejście do Zakopanego! Obsługa wspaniała, fachowo przeprowadzony zabieg, najnowszą metodą, bez wstawiania jakichkolwiek inplantów, bezgipsowo. Bez powikłań.

Zatem wszystkim potrzebującym polecam klinikę ortopedyczną w Zakopanem. Bezapelacyjnie !
..."Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"...
resa
well-wisher

Postprzez gabriela » 15 paź 2008, o 15:05

Cieszę się, że Twojej córce tak wspaniale wyszło w Zakopanem, że miała fachowo przeprowadzony zabieg i wspaniałą opiekę.
W tym tutaj temacie polecamy/nie polecamy szpitale/lekarzy na podstawie swoich lub innych doświadczeń, nie zaś reklam danego szpitala w necie.Dlatego gorąco polecam ortopedię w Piekarach - miałam tam, jak i Twoja córka w Zakopcu - szybko, fachowo przeprowadzony zabieg, fantastyczną opiekę.
W Zakopanem osobiście nie byłam, ale jak już pisałam - kontaktuję się obecnie z osobami, które tam własnie były leczone po złamaniach, i ich opinie nie nastrajaja optymistycznie, wręcz przeciwnie. To zresztą opinie wielu osób. Może jest tak, że w Zakopanem dobrze składają klateczki, stópki, natomiast połamane nogi - juz znacznie mniej?
......i kiedy przyjdą dni deszczowe, naucz się przechodzić między kroplami
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez nancy » 12 cze 2009, o 12:31

ja bardzo polecam lekarzy z Zakopanego, miałam przyjemność poznać wielu z nich i jestem pod wrażeniem w jaki sposób traktują pacjenta, ordynator III oddziału jest po prostu cudowny, równiez inni lekarze z tego oddziału oraz z II są po prostu świetni ;) taka jest moja opinia, oczywiście można spotkać się z powikłaniami, nieudaną operacją, ale każdy przypadek jest inny, a lekarze to nie cudotwórcy
19.01.2009r. operacja skoliozy w Zakopanem ;)
nancy
Nowicjusz

Postprzez Pletwa » 12 cze 2009, o 17:51

Kiedyś dawno temu byłem tam u ortopedy i coś nie był wcale taki miły może trafiłem na wyjątek :-P
Nadszedł w końcu czas, wielkich zmian.
To co ważne pozostaje ważne, ale bez fanatyzmu :p
Płetwa <SławomiR> Katowice
Pletwa
VIP

Postprzez Marcin » 13 cze 2009, o 14:33

Tam kiedyś operował mój kręgosłup dr Zarzycki, ale to było dawno, dawno temu...
Marcin
Profesjonalista

Postprzez nancy » 15 cze 2009, o 08:11

Pletwa a jak się nazywał ten lekarz ? Ja tam znam prawie wszystkich, a prof.Zarzycki juz nie operuje, tylko asystuje przy najcięższych przypadkach
19.01.2009r. operacja skoliozy w Zakopanem ;)
nancy
Nowicjusz

Powrót do Szukam/polecam lekarza

• Nowe posty
  • Wątki bez odpowiedzi