www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

Jak mieszkamy?

Pogaduchy sercowo-życiowe. O przyjaciołach, partnerach, sposobach spędzania czasu, samotności i bliskości

Postprzez Kevin » 6 paź 2011, o 13:39

dana_meadbh napisał(a):Kevin, nie każdego stać na większe mieszkanie. Czekamy na komunalne, ale to może potrwać nawet 10 lat.

To nie był jakiś przytyk pod twoim adresem,więc wybacz :oops: Nie urwałem się z choinki i zdaję sobie sprawę że 90 % mieszka tat jak ich stać ,a nie jak by chcieli.Ja miałem to szczęście że w pewnym okresie złapałem fuchę że w kwitach zarabiałem sporo więcej niż w realu,choć i tak było nieżle, Skredytowałem się i kupiłem dom do remontu no i przez 11 lat zamieszkiwania w nim trwał remont bo nigdy na wszystko nie było.dlatego teraz od pól roku mieszkam na budowie bo chcę skończyć i mieć z głowy.Jutro jadę do Polski na 2 tygodnie jak wrócę jeszcze z miesiąc i chyba KONIEC

[ Dodano: 2011-10-06, 14:49 ]
Jak ja nienawidzę remontów :evil:
Kevin
Profesjonalista

Postprzez gabriela » 6 paź 2011, o 15:45

Kevin napisał(a):dom do remontu no i przez 11 lat zamieszkiwania w nim trwał remont bo nigdy na wszystko nie było
Skąd ja to znam :-( tyle, że u nas to się ciągnie 20 lat i konca nie widać. Już dawno postawilibyśmy nową chałupę za tę kasę.
......i kiedy przyjdą dni deszczowe, naucz się przechodzić między kroplami
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Poprzednia strona

Powrót do Salon towarzyski