www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

Jakość życia osób z ZM- rehabilitacja i aktywność fizyczna

... czyli wszystkie podstawowe (i nie tylko) informacje o walorach stricte edukacyjnych.

Postprzez malgorzata92 » 7 sie 2015, o 10:54

Bardzo przepraszam za spam, jednak na niedawno wysyłaną ankietę dostałam niewiele odpowiedzi. Nie wiem gdzie jeszcze mogłabym szukać pomocy, jest to jedyne aktywne forum zrzeszające osoby chore na Zespół Marfana o którym mi wiadomo. Zależy mi na tym szczególnie z racji braku wystarczającej literatury, zarówno polskiej jak i anglojęzycznej na ten konkretny temat. Pracę magisterską będę więc opierała głównie na Państwa doświadczeniach i odczuciach. Temat- trudny, nawet bardzo, ale nie chciałabym z niego zrezygnować. Mam ogromną nadzieję, że mogę liczyć na Państwa pomoc ;-)

LINK do ankiety "Wpływ rehabilitacji i aktywności fizycznej u osób chorych na ZESPÓŁ MARFANA " : LINK

Ankieta jest prosta, przyjemna i nie zabiera sporo czasu- przynajmniej zrobiłam wszystko co w mojej mocy by taka właśnie była. Jest anonimowa, a klikając w ikonkę " WYŚLIJ ANKIETĘ" trafia ona na moje konto, więc nie jest nigdzie upubliczniana ;-)
(Jeśli któreś z pytań otwartych sprawia Ci kłopot lub nie znasz odpowiedzi wstaw pytajnik)

Z góry serdecznie dziękuję! To mnie bardzo ważne ;-)
malgorzata92
Nowicjusz

Postprzez asocko » 7 sie 2015, o 21:33

Bardzo jest prosta i sympatyczna. Chociaż mam poczucie, że nie korzystając z rehabilitacji w związku z ZM niewiele wniosłam... :-)
A ile masz jeszcze czasu na zbieranie danych? Może warto skontaktować się też ze Stowarzyszeniem ...
Twoje życie jest takie, jakie są Twoje myśli.
asocko
VIP

Postprzez Montana » 9 sie 2015, o 16:25

Tez wypelnilam. Mam nadzieję ze pomagam choc troche
Co z tego, że Marfan brzmi dumnie jak kończy marnie
Montana
VIP

Postprzez malgorzata92 » 17 sie 2015, o 10:26

Zebrać ankiety chciałabym do listopada, mam ich jeszcze bardzo mało, za mało :( Jeszcze dziś postaram się skontaktować ze Stowarzyszeniem, na pewno tam również mi pomogą. Absolutnie każda ankieta jest dla mnie pomocna, więc dziękuję za wypełnienie. Gdyby była taka możliwość to proszę rozesłać to do znajomych osób, którzy również chorują na ZM. Bardzo, bardzo, bardzo dziękuje :)
malgorzata92
Nowicjusz

Powrót do Edukacja

• Nowe posty
  • Wątki bez odpowiedzi