www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

Niższy partner, wyższa partnerka

Pogaduchy sercowo-życiowe. O przyjaciołach, partnerach, sposobach spędzania czasu, samotności i bliskości

Postprzez philip » 23 cze 2007, o 10:19

gabriela napisał(a):wkurzające jest tylko to - że to facet decyduje :evil:

tak to już w tym świecie jest :lol: z pożytkiem dla NAS-wspaniałych, męskich i odważnych :!:
philip
Sympatyk

Postprzez gabriela » 23 cze 2007, o 22:57

Och Philipie męski i wspaniały!Reguły wszak sa po to by je łamać - z pożytkiem dla cudownych, kobiecych , wyjątkowych i wyemancypowanych kobiet :-)
......i kiedy przyjdą dni deszczowe, naucz się przechodzić między kroplami
gabriela
-# JUNIOR ADMIN

Postprzez smuklaewa » 24 lip 2007, o 23:09

Gabrysiu i tak musimy trzymac---hoka hoka.
smuklaewa
smile with me

Postprzez Imdris » 25 lip 2007, o 20:02

Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek znała kogokolwiek niższego ode mnie... Ale co ja tam moge wiedzieć, jak mam 162 :-P

A przepraszam... Jak urodził się mój mały kuzynek i miałam okazję go poznać, to ten Szkrabuś wyprostowany pod stół wchodził a ja miałam może ze 140 zm ;-) .

Co do związku - dziwnie bym się czuła w takim... Ale mnie na szczęście ten problem nie dotyczy :-D . A jak chodzi o moje zdanie na widok takich par - nie robi to na mnie zbytniego wrażenia... Jak się kochają, są dla siebie wzystkim, świata poza sobą nie widzą i - co najważniejsze - wzrost nie jest dla nich dużym problemem, to dlaczego ICH wzrost miałby stanowić dla MNIE problem? ;-)
Najważniejsze w marzeniach jest nie to, czy sie spełnią, ale to, że są...
Imdris
Znawca

Postprzez Pletwa » 25 lip 2007, o 20:10

w realnym życiu to z dwie może trzy Kobiety widziałem wyższe odemnie a na necie to jest pełno wyższych Kobiet :-D a w sumie mało kto jest wyższy odemnie z Znajomych w realnym świecie :mrgreen: a w necie to zatrzęsienie hehehehe :mrgreen: kiedys sie kolegowałem z taką wysoką Kobietą miała 195cm wzrostu i na początku mi dziwnie było ale jakby Byliśmy razem to by mi to nieprzeszkadzało :-D fajna Kumpela z niej byla ale tylko na chwile bo mieszkała daleko a ja dupa wołowa niewziąłem adresu :-( a musze przyznac ze sie troszke w niej zadużyłem zauroczyła mnie :-D
Nadszedł w końcu czas, wielkich zmian.
To co ważne pozostaje ważne, ale bez fanatyzmu :p
Płetwa <SławomiR> Katowice
Pletwa
VIP

Postprzez smuklaewa » 14 wrz 2008, o 23:04

gabriela napisał(a):My, wysokie kobiety, mamy znacznie mniej możliwości. Nikt jednak nie powinien nikomu niczego narzucać, każdy powinien bawić się z kim chce, wkurzające jest tylko to - że to facet decyduje

Ale :-) każdy niższy facet jest pełen obaw,czy zostanie zaakceptowany przez wyższą kobietę....tylko my tego nie wiemy :mrgreen:
smuklaewa
smile with me

Postprzez szczypior » 24 sty 2014, o 15:38

Ale jak już te obawy pokona, to jaki jest dumny i blady :D
Yes we can!
szczypior
Ekspert

Postprzez szczypior » 12 mar 2014, o 10:49

A ile radosci daje uslyszenie na ulicy "o ja cie! on wielki a ona jeszcze wieksza" :D
Yes we can!
szczypior
Ekspert

Postprzez olaczika » 12 mar 2014, o 11:32

żeby mężczyzna mógł się spotykać z wyższą od siebie dziewczyną musi mieć spore poczucie własnej wartości i mało kompleksów... a dzięki temu jest jeszcze bardziej atrakcyjny w oczach swojej wybranki i innych kobiet :)
Kedyś spotykałam się z chłopakiem sporo nizszym i miło to wspominam, pamietam jak musiał stawać na krawężniku żeby mnie pocałować - ech, to były czasy! :)
"Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne." William Szekspir
olaczika
Stały bywalec

Postprzez szczypior » 14 mar 2014, o 10:16

Moze i tak jest, ale z drugiej strony kazda osoba majaca powyzej 190cm czuje sie dziwnie majac obok siebie kogos wyzszego od siebie ;-)
Nie wiem, jak na nizszych partnerow kolezanek patrza inne kobiety, ale faceci zawsze sa zazdosni :mrgreen:
Yes we can!
szczypior
Ekspert

Postprzez szczypior » 29 wrz 2015, o 07:58

a swoja droga jak sie czuje kobieta idac obok nizszego Pana?
Yes we can!
szczypior
Ekspert

Postprzez dana_meadbh » 29 wrz 2015, o 19:30

Normalnie. Z czasem przestaje się różnicę widzieć. U nas mąż jest 6 cm niższy.
dana_meadbh
Hero

Postprzez olaczika » 29 wrz 2015, o 20:35

to jak się czuje kobieta idąc obok niższego pana zależy od tego co ten pan sobą reprezentuje a nie od tego o ile jest niższy!!! no i może od tego czy ta Pani kocha i akceptuje siebie taką jaka jest, czyli jedyną, niepowtarzalną, wyjątkową, cudowną i najwspanialszą ;) o :!: :!: :!:
"Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne." William Szekspir
olaczika
Stały bywalec

Postprzez Montana » 1 paź 2015, o 08:12

Ola podpisuje sie pod tym co napisalas :-)
Co z tego, że Marfan brzmi dumnie jak kończy marnie
Montana
VIP

Postprzez szczypior » 7 paź 2015, o 06:57

Już tak odchodząc od ochów i achów nad nami, myślę, że facet już oswojony z byciem niższym od partnerki z biegiem czasu przerabia to podświadomie w swój atut. Na zasadzie no patrzcie na mnie, jestem niższy, szans u niej byście mi nie dali, a tu patrzcie jak ona mnie kocha :mrgreen:
Yes we can!
szczypior
Ekspert

Poprzednia strona

Powrót do Salon towarzyski