www.marfanforum.pl Forum osób ze schorzeniem tkanki łącznej
Największa, po Stowarzyszeniu Marfan Polska, baza wiedzy na temat Zespołu Marfana,
wsparcie i pomoc przyjaciół. Nie wahaj się pytać!

Szukaj na Forum

O DZIAŁANIACH MODERATORÓW...

Postprzez Klio » 13 lis 2007, o 09:11

Moderator jest osobą, która pilnuje porządku na forum. Ma ona prawo do:

- edytowania postów – jeśli użytkownik w swoim poście zamieści nieregulaminowe sformułowania, Moderator je usuwa, nie może zmieniać treści posta, ale może usunąć jego część. Jeśli użytkownik uzna, że bez usuniętego sformułowania treść posta jest niepełna, może edytować swojego posta, zawierając daną myśl w regulaminowy sposób. Moderator może też dopisać komentarz do posta użytkownika, zaznaczając go innym kolorem i podpisując swoim nickiem. Użytkownikowi nie wolno go usuwać.

- przesuwania postów – jeśli dany post nie pasuje do tematu lub jest już gdzieś indziej podobny temat, Moderator ma prawo przenieść post

- usuwania postów - jeśli post jest sprzeczny z regulaminem, Moderator ma prawo go usunąć. Użytkownik musi wówczas otrzymać powiadomienie o usunięciu oraz powodzie usunięcia. Moderator nie posiada prawa wyboru czy chce takie powiadamianie wysłać czy nie. Jest mu to narzucone poprzez system forum. Jeśli użytkownik nie znalazł swojego posta w miejscu gdzie go zamieścił, a nie otrzymał powiadomienia oznacza to, że jego post został przesunięty. Wtedy można go łatwo odnaleźć poprzez wejście do swojego profilu i kliknięcie linka: ”Znajdź wszystkie posty użytkownika”. Istnieje też możliwość, że post został przesunięty do Niszczarki, gdzie dostęp mają tylko Moderatorzy. Jeśli użytkownik pomimo powiadomienia nie rozumie powodu usunięcia posta, zobowiązany jest do skontaktowania się z odpowiednim Moderatorem. Przy każdym dziale wymienieni są odpowiedzialni Moderatorzy.

- przyznawania ostrzeżeń za niestosowanie się do regulaminu
Carpe diem!
Avatar użytkownika
Klio
Znawca
 
Posty: 356
Dołączył(a): 29 cze 2006, o 13:01
Lokalizacja: Wielkopolska

Powrót do Regulamin

cron